6. Hissim

marjinalkız

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabaa :) Foruma yeni üye oldum, umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Bir hatam olduysa affola..
Birkaç hafta önce hangi çakramda sorun olduğunu söyleyen bir test çözdüm. Sonuç olarak 6. çakramın (üçüncü göz) sorunlu olduğunu öğrendim :( Şimdi de birkaç deneyimimi anlatmak istiyorum. Bazı geceler içime çok büyük bir sıkıntı düşer, ne yapsam gitmez. Ben de bunu kötüye yorarak kötü birşey olacak derim. İki- üç hafta sonra ise tanıdığım bir insanın ölüm haberi gelir :( Bu olayı 2 kere yaşadım ve 6. his olduğunu düşünüyorum. İkinci deneyimim ise, -belki de bunu herkes yaşamıştır- yolda yürürken birden bir arkadaşımın aklıma gelmesi ve karşı kaldırıma baktığımda düşündüğüm şahsı görmem :willy_nilly: Testin sonucu ve yaşadıklarım biraz çelişkili gibi sanki :/ Ama artık bu gibi deneyimler yaşamamaya başladım ve ben 6. hissimi geliştirmek istiyorum. Birkaç tavsiye verirseniz çook sevinirim, okuyan herkese teşekkür ediyorum :)

acid

Kayıtlı Üye
Çakra dengeleme ve açma çalışmaları yapıp ardından bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz. Ama meditasyon bu konuda büyük katkı sağlıyor. Ayrıca odaklanmayı da kolaylaştırıyor. Gelişmek istediğiniz yeteneğe göre de pratikler bulabilirsiniz. Forumda da fazlasıyla çalışma var ve siz de üretebilirsiniz. Örneğin kaybolan bir eşyaya odaklanmak ve yerini tespit etmek benim arada sırada uygulamaya çalıştığım bir pratiktir.

dexter

Elit Üye
Çakralarınızın tümünün uyumlu olması demek tüm yeteneklere sizin sahip olabileceğiniz anlamına gelmez, bunun tam tersi durumda da aynı şey geçerlidir. İnsanların belirli yetenekleri vardır. Bunları keşfedebilmek öenmlidir.

1. Çakralarınızı dengelemek adına forumdan araştırarak bulabileceğiniz dengeleme çalışmalarını yapınız.
2. Kötü bir şey olabilecek hissini hepimiz yaşarız ve genelde kötü şeyler de olabilir. Bu dediğiniz 6. his durumu olsa bile her insanda aslında olabilen bir durumdur. Ölüm hayatımızın her anı karşılaşabileceğimiz bir etkendir. İçinize kötü bir şey doğsun ya da doğmasın bu durum zaten gelişmektedir. O sebeple bunu kendiniz için bir kıstas olarak almayın.
3. Herhangi birini düşündüğünüz an o kişiyi görmeniz durumu. işte bu kısımda yeteneklerinizi keşfediyor olabilirsiniz. Bu durum sürekli gelişmeye başlar, ne düşünür ne isterseniz onlar gelişirse eğer; Belki yeteneğinizi keşfetmeye başlıyor olabilirsiniz. Bunun için "telepati" ile ilgili konuları araştırarak kendinizi bilgilendirin. Araştırmadan sonuca ulaşamazsınız.

İyi Forumlar.