3 gündür yaşadığım olay..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
inisiye ritüeli yapmadım,ben burda şeytana hayatımı adadım ona söz verdim yolundan ayrılmayacağım diye beni bu sıkıntımdan kurtardı.

Madem inisiye ritüeli yapmadınız o zaman bu başınıza gelen şeyin seçilmişlikle bi alakası yoktur. Ama dikkat edin sizin düşüncelerinizden yararlanıp bu açığı kullanan bir varlık tarafından obsesyona uğramayın. Yine de sorarsanız bu psikolojik bir şey :)

willrfire

Banlı Kullanıcı
ayrıca allahtan bilgi istedim allahım lütfen bana benim enerji düzeyime göre telekinezi öğret diğer psişik yeteneklerimi ve kinezilerimi geliştirebilmem için,fakat tek bir bilgi alamadım(internet sitelerini araştırdığım halde).fakat şeytana inandığım zaman şeytan bana telekinezi tekniği öğretti bana bir yıl çalış en ağır cisimleri bile oynatırsın diye şuan atacı saniyler içinde bükebiliyorum.

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ayrıca allahtan bilgi istedim allahım lütfen bana benim enerji düzeyime göre telekinezi öğret diğer psişik yeteneklerimi ve kinezilerimi geliştirebilmem için,fakat tek bir bilgi alamadım(internet sitelerini araştırdığım halde).fakat şeytana inandığım zaman şeytan bana telekinezi tekniği öğretti bana bir yıl çalış en ağır cisimleri bile oynatırsın diye şuan atacı saniyler içinde bükebiliyorum.

Şeytan baya yakınınızdan galiba. Herhangi bir davet veya ritüel yapmadan çok şey öğretmiş size. Her şey algı meselesi tabii :)

WhiteFriday

Kayıtlı Üye

Siz öyle düşünüyorsanız ne güzel tabi :) Bize de lazım öyle bir şeytan :)

fechken

Kayıtlı Üye
2. El sahibinden şeytan satılır hertürlü büyüyü çalışmayı vb şekilde ezbere biliyor dert sıkıntı stres kalmayacak sigarayıda bırakmanıza yardımcı olur :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hem konuyu açan üye, hem de diğer üyeler olmaması gereken bir inanç sorgulaması ve karşılaştırması yoluna gitmişler. Bunu da hepinize söylüyorum ki; kusura bakmazsanız mantık dışı ve saldırgan biçimde yapmışsınız, hiçbir yere varmadığı gibi yakışıksız da kalmış. Bunu belirtmek isterim öncelikle.

Direk konunun açılış sorusu için de; hangi inancı seçip seçmediğinizin, sorunuzun cevabını ilgilendiren, anlattıklarınızla ilişkilendirilecek bir done sunmadığını bilmelisiniz. Haliyle seçmiş olduğunuz yolun veya inancın en küçük kuralını dahi bilmenizin de bir katkısı yok, bunu neden belirttiğinizi açıklarsanız belki daha farklı bir bakış açısı sunabilirsiniz, zira belli ki zaten bir bakış açınız var ve buna uygun bir cevap arayışınız var, ancak kimse bu bakış açısını yakalayamamış ki çok ilgisiz yerlere kaymış konu, açıkçası ben de bu bakış açınızı yakalayamadım. Çok alakasız yorumlara girmeden evvel, bu sebeple siz daha iyi tanımlarsanız, daha iyi olur diyorum.

Bahsettiğiniz kelimeyi belki eksik hatırlıyorsunuzdur, tıpkı horlayan birinin horlamasının son saniye sesini duyarak veya son anda kesilen nefesinin uyarısıyla uyanması gibi.
Kelime tam olsa dahi, çağrıştırdığı fonetik (biraz zorluyorum) Yunancayı andırmaktadır, ancak bu zorlama bir benzetme bunu da belirtmeliyim. Yunancası iyi olan birine olayı anlatmadan bu kelimenin çağrıştırdığı bir şey var mı yok mu sorabilirsiniz.
Peki bu tür kelimeler veya söylemler hep farklı bir boyut veya varlığı mı işaret eder? Hayır tabii ki. Bilinç saniyede 7-8 veri işlerken, bilinç altı milyarca verilik işlem hacmine sahiptir ve bu hacmi bilinçli iken fark edemiyoruz. Kim bilir bir yerde okumuş, duymuş ve/veya kendiniz bağdaşık bir yol uyarlayıp, uyandırma servisi veya beyin frekansındaki ani değişiklik sonucunda uyanıyor da olabilirsiniz.
Bu durumda kesin bir varlık olup olmadığı sadece anlattıklarınıza göre asla cevaplanamaz. Net ve kesin bir bakım gerekir.
Sorunun cevabını verirseniz sevinirim demişsiniz, bu biraz hatalı veya eksik bir yaklaşım. Bunu zaman zaman bir çok üyemiz yapmakta. Zira bu cevabın hiçbir bakım ve kontrol olmadan bizde hazır olduğunu düşünüyorsunuzdur veya sizde zaten kendinize göre bir cevap var da biri çıkıp onu tasdik etsin istiyorsunuzdur (ki bu ikinci şık tehlikeli ve görmek istemediğimiz bir yaklaşımdır, hem kişinin kendi selameti hem de site kalitesi açısından, zira hiçbir yere varılamaz ve soru boşuna kişisel tatmin için açılmıştır izlenimi doğar)

Konu içerisinde dinler karşılaştırmasının anlamı yok. Hele de küçümsemeler, ayrıştırmalar, ötekileştirmeler çok amaçsız. Bu tür yaklaşımlara gerek yok. Bir din hakkında belli çerçevelerde, bazı kuralları çiğnemeden, kırmadan dökmeden de tartışılabilir amma ve lakin ilgili ayrı bir başlıkta.

willrfire

Banlı Kullanıcı
Dün fal bakımına gittim şehrin tanınan bir falcısına geleceğimi sorduğumda geleceğin belirsiz dedi.ben peşimde biri var mı diye sorduğumda belirsiz bi varlık dedama seni hep takip ediyor dedi zaten o falcıya gittimde içimde belli olmayan bi sıkıntı vardı..

willrfire

Banlı Kullanıcı
Dalga geçen arkadaşlara seviyenizin düşüklüğü belli oluyor kim dedi ritüel yapmadım diye bide açık söylüyorum şeytanla dalga geçmeyin sakın ben sizin "yüce yaradan"ınınızla dalga geçiyormuyum bu konuyu yardım diye açtım gereksiz amipler girsin diye değil..fal bakımını başka nasıl yapabilirim..

willrfire

Banlı Kullanıcı
Admin kardeş kpnuya cevap yoksa konuyu sil ciddi diyorum böylelerinide ban at

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Amma kalabalık yaptınız, şikayetiniz olan mesajı altta şikayet butonuyla şikayet ederseniz. Ne alakası var İslamla hoşgörüyle? Ortada kimse İslamiyetle alakalı bir yazı yazmamışken, konunuzla alakası olmayan biçimde Kuran ayetleri tutarsızlıklarına giriş yapmışsınız yani ilk dini tartışmaya giren sizmişsiniz sonra da diğer üyeler de bu saldırgan tutumu devam ettirmiş ve üstelik bunu kendi fikirlerinizle de değil, bir siteden kopyala yapıştır yaparak yapmışsınız. Amacınız nedir, olayınız nedir? Sonra insanlara amip vs. deme hakkını nerede buluyorsunuz? Daha önceki mesajda sadece size değil, diğer yaklaşımlara da, hoş değil, amaçsız, gerek yok diye serzenişte bulundum ama kimseye hakaret de etmedim, yani illa hakaret etmek zorunda değilsiniz. Siz forum amacınızı aşıyorsunuz bunu görüyorum.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşların saldırgan tavırlarda bulunması ve alay etmesi onların aldığı terbiye seviyesini gösterir.
Ancak bunu İslam ile bağdaştırmak doğru değildir kendi görüşüm ...
Burası ciddi bir forum , alay edecek birşeyler arıyorlarsa İnci Sözlük'te falan takılsınlar bir zahmet ...
Onun dışında ben konuyu saptırmadan devam ettirmeye davet ediyorum.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Dalga geçen arkadaşlara seviyenizin düşüklüğü belli oluyor kim dedi ritüel yapmadım diye bide açık söylüyorum şeytanla dalga geçmeyin sakın ben sizin "yüce yaradan"ınınızla dalga geçiyormuyum bu konuyu yardım diye açtım gereksiz amipler girsin diye değil..fal bakımını başka nasıl yapabilirim..

Eğer dalga geçenlerin içinde ben de var sayılıyorsam bunu kabul etmiyorum çünkü yukarı da seçtiğniiz inancı tartışmadığımı ve aynı şekilde de Chillout'un dediği gibi karışık bir durudma olduğunuz belirttim. En son yorumumda da sizi bağlayan bir şey yok. Üstelik kimse de amip değil istese de olamaz yani :)

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Oncelikle bu sitede herhangi bir dini merkez alarak, diger inanislarin dogrulugunu ve yanlisligini sorgulayamazsiniz. Kaldi ki konu amacindan sapmis ve tamamiyle ikili tartismalara donmus. Bu sebeple konu kalici olarak kapatilmistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...