3 gündür yaşadığım olay..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

willrfire

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar sorunu dile getireceğim umarım cevabını bulurum..3 gün önce ruhani satanist oldum..satanizmin en küçük kuralına kadar bilirim.2 gün önce saat gece 2,45 e yaklaşırken kendimi''sehehkeheeelemeeess''derken uyandım..noluyor falan dedim 1 saat uyanık kaldım düşündüm mantıklı cevap bulamadım.geri yattım..diğer gece yeniden saat 2,30 a doğru gelirken aynı kelimeyi söyledim..dünde 1,30 da aynısını dedim.sorunun cevabını verirseniz sevinirim..

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Pek bi bilgim yok bu konuda, fakat düşünceme göre ilk aşamalarda böyle olması normaldir. Bir dük size sesleniyor olabilir. Moderatörlere ve yöneticilere özel mesaj yoluyla ulaşmanız kanaatindeyim. Bakım yaptırılması gerekebilir.

Sevgiyle kalın..

La-edri

Kayıtlı Üye
Kekeme bir varlik sizinle irtibata gecmek istior gibi geldi bana

willrfire

Banlı Kullanıcı
Sanırım buldum arkadaşlar;
Enokyan dilinde büyük ihtimal,Manası 'Seçilmiş' demek
S harfi Seh bazen ess diye okunur.
E harfi eh diye
ç'yi c demiş,keh diye okunur
i,ee diye
l,leh bazen el
m,meh bazen en
i,ee diye
ş yerine s geçerli seh bazen ess diye okunur bu varlık eksik demiş ama dediğine en yakın dil bu.

cagatay98

Kayıtlı Üye
Sanırım buldum arkadaşlar;
Enokyan dilinde büyük ihtimal,Manası 'Seçilmiş' demek
S harfi Seh bazen ess diye okunur.
E harfi eh diye
ç'yi c demiş,keh diye okunur
i,ee diye
l,leh bazen el
m,meh bazen en
i,ee diye
ş yerine s geçerli seh bazen ess diye okunur bu varlık eksik demiş ama dediğine en yakın dil bu.

aynen şeytan seni en büyük hizmetcisi seçmiş hey allahım ya :D evet varlıkta eksik söylemiş (!) insan hep nasıl anlamak istiyorsa öyle anlıyor ne yazıkki.

willrfire

Banlı Kullanıcı
kardeş senin inanıp inanmaman hakikati değiştirmeyecek,yaşadığım olay bu konu boşa açmadım, yardım alayım diye açtım.

cagatay98

Kayıtlı Üye
kardeş senin inanıp inanmaman hakikati değiştirmeyecek,yaşadığım olay bu konu boşa açmadım, yardım alayım diye açtım.

estağfurullah kardeşim ben yalancı demedimki sana olmuş olabilir,fakat eğer seçilmiş bi kişi isen seninle irtibata zaten uyurken anlamadığın sözcükler şeklinde değil direk irtibata geçerdi,çünkü sen şeytana taparak onu tanrının yerine koydun (iyi bir varlık olarak) sonuçta tanrının seninle irtibata geçmesi için gücü var ve bunu direk irtibata geçerek kullanabilir.Yani çok takılma boşver psikolojini bozma dininin ritüellerini uygulamaya devam et.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Merhaba,konuyu saptırmak niyetinde değilim fakat yeni ruhani satanistler neye göre satanist oluyor merak ediyorum ? Hani şu ayetler,gerçekler kitabından falan mı yoksa şu yurtdışında ki bazı yerlere üye çekmek amacıyla oluşturulmuş siteler mi ?

willrfire

Banlı Kullanıcı
astral projeksiyonda ilerlediğiniz zaman boyutlara geçme şansınız oluyor(cinlerle özellikle).orada gerçekleri görürsünüz.
Bir zamanlar Rabb'in meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" demişti. (Melekler): "A!.. Orada bozgunculuk yapacak ve kan dökecek birisini mi yaratacaksın? Oysa biz seni överek tesbih ediyor ve seni takdis ediyoruz" dediler. (Rabb'in): "Ben sizin bilmediklerinizi bilirim." dedi.
burada melekler sorguluyor.sorgulamak özgür iradenin en büyük kanıtıdır.Fakat bu ayette;
Ey iman edenler! Kendinizi ve yakınlarınızı ateşten koruyun ki onun yakıtı insanlar ve taşlardır; üzerinde oldukça sert, güçlü melekler vardır. Allah kendilerine neyi emretmişse ona isyan etmezler ve emredildiklerini yerine getirirler.)
tahrim 6.ayette de meleklerin burada sorgulama yeteneğinin olmadığını söylüyor..sizcede burada tutarsızlık yok mu!?!???

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
astral projeksiyonda ilerlediğiniz zaman boyutlara geçme şansınız oluyor(cinlerle özellikle).orada gerçekleri görürsünüz.
Bir zamanlar Rabb'in meleklere: "Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım" demişti. (Melekler): "A!.. Orada bozgunculuk yapacak ve kan dökecek birisini mi yaratacaksın? Oysa biz seni överek tesbih ediyor ve seni takdis ediyoruz" dediler. (Rabb'in): "Ben sizin bilmediklerinizi bilirim." dedi.
burada melekler sorguluyor.sorgulamak özgür iradenin en büyük kanıtıdır.Fakat bu ayette;
Ey iman edenler! Kendinizi ve yakınlarınızı ateşten koruyun ki onun yakıtı insanlar ve taşlardır; üzerinde oldukça sert, güçlü melekler vardır. Allah kendilerine neyi emretmişse ona isyan etmezler ve emredildiklerini yerine getirirler.)
tahrim 6.ayette de meleklerin burada sorgulama yeteneğinin olmadığını söylüyor..sizcede burada tutarsızlık yok mu!?!???

-Öncelikle farklı yazı renkleri kullanmayın sabit renkler ile cevaplarınızı yazın.

-Soruları sorular bölümüne açınız.

Ek olarak sorduğunuz soruda bir algı farkı mevcuttur.
Özgür iradeleri yok demek soru sormaz demekmi oluyor ?
Bu kısma dikkat edin.
Kan dökücek bir varlığı yaratıyon demek sorgulamak değil.
Sorgulamak biraz şüpheden doğar burada hikmeti anlamak için sormak mevcuttur.
Melekler Allahın emrettiği şeyleri yapar sorgulamazlar.Ama insanın yaratılışınca meleklere emredilen birşey yok çünkü yaratan Allah.Meleklere bir emrin söz konusu olmadığı yerde demin anlattığım şartlardaki sorgulama olsada bu paylaştığınız ayetler de çelişki olduğunu göstermeye yetmez.
Bir varlık düşünüyor hikmetini anlıyor diye özgür irade sahibidir demek olmuyor bu.

willrfire

Banlı Kullanıcı
hayır bu değildi 2 yıldır dua ediyorum içimde bi sıkıntı var allahım kurtar beni diye iki yıldır geçmedi.deist oldum ateist oldum hristiyan yahudi budist hindu bütün dinleri denedim fakat geçmedi bide şeytana inanayım onun yolundan gideyim dedim ruhani satanist oldum içimdeki sıkıntılardan kurtar beni dedim 1 haftaya geçti.şeytan'ın yolunu doğru olduğunu anladım..olay bu

cagatay98

Kayıtlı Üye
hayır bu değildi 2 yıldır dua ediyorum içimde bi sıkıntı var allahım kurtar beni diye iki yıldır geçmedi.deist oldum ateist oldum hristiyan yahudi budist hindu bütün dinleri denedim fakat geçmedi bide şeytana inanayım onun yolundan gideyim dedim ruhani satanist oldum içimdeki sıkıntılardan kurtar beni dedim 1 haftaya geçti.şeytan'ın yolunu doğru olduğunu anladım..olay bu

derdinin dermanın olduğunu anladığın zaman ortada ne sen kalırsın ne sıkıntı...

CapellaİsBig

Banlı Kullanıcı

Her ne sıkıntınız olursa olsun bu sizi din değiştirmeye zorlamasın.. bana kalırsa o sıkıntılar hala içinizde ve yine ortaya çıkmayı bekliyorlar o sıkıntıları geçirmek için sıkıntılarınız için mantıklı cevaplar ve vizyonlar geliştirmeniz gerekiyor ve kendi kabuğunuza çekilin ve nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi izleyin..

fechken

Kayıtlı Üye
Konuyu inceledim, büyük ihtimal ergenlik çağında arayışda olan bir kişisiniz. Yukarıda ilk bana uyurken bir sesle uyandığınızı söylemişsiniz ve kendince araştırma yapıp bunu hemen iyi olarak '' seçilmiş '' olarak bulmuşsunuz. :) Daha sonra bir sonraki sayfaya geçtim 2 yıldır sıkıntılarım var Allah'a dua ettim kabul etmedi bende hangisi tutarsa hesabı bütün dinleri denedim demişsiniz. Burasıda çok hoşuma gitti komikti, ne diyeyim arkadaşın dediği gibi insanlar psikolojik olarak inanmak istediğine inanır -ki bir varlık senle niye iletişime geçsin? ne farkın var? ne bilgin var? ne eğitimi aldın? ne yaptın? bol bol din inanç değiştirdiğin için mi senle iletişime geçsin neyse iyi günler.

willrfire

Banlı Kullanıcı
arayışta değilim ergen değilim devlet dahil dahiliğimi kabul etmiştir(bkz:bilim-sanat)ayrıca psikolojik olarak inanmak istediği o senin için geçerli kardeş zaten bilim-sanatta bana psikolojinin ne olduğunu öğrettiler.insanları nasıl etkileyebileceğimi falan.fakat sizin komik tarafınız sizin inanmadığınız şeylerin gerçek olmadğına inanmak benim gençliğim ergenliğim yetişkinliğim hep paranormal olaylarla geçti.özellikle cinlerle cin çağırma seanslarına bizzat katıldım..arkadaşımı kurtarmak için 2 yıl uğraştık.kafir cindi şeytana inanıyormuş.benim peşimi bırakmayacığını söylemişti,rukye dualarını okurken.ben direk bu konu kilit demedim bu olabilir dedim.arapçada olabilirdi,aramcada,sanskritçede,ayrıca o cinde.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
Satananistlik sizin kendi seçiminiz ama umarım doğru yola dönersiniz.

Ayrıca fazla eleştiriliyorsunuz, konuyu asıl konusuna çevirelim, konu yanlış tartışmalara girmeden esas konuda bilgisi olanlar will'e yardım edebilirse iyi olur. Gerginliğe gerek yok insanın kendi özgür iradesi, dinde zorlamada yoktur. Zeka kavramı dinle orantılı ilerler benim görüşüme görede. İnsanların kendi seçimleri, doğru yolu göstermek biz Müslüman olanlara kalmıştır şu anda ama eleştirmeye de hakkımız olduğunu sanmıyorum. İyi forumlar.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Demek şeytan 1 haftada içinizde ki sıkıntıları geçirdi. Acaba bu bilinçaltınızda yatan bir sebep olabilir mi ? Allah'a yıllarca dua edip müslüman olup şeytanın da kötülüğün temsilcisi olsa da büyük bir yere sahip olduğunu bilmek ve bu çatışmalar içerisinde kalıp son olarak ona dua etmek ve sıkıntının geçtiğine inanmak. Ortada maddi bir mucize olsa idi o zaman belki burada şeytanı tanrı ilan edebilirdiniz. Bakın ben burada seçtiğiniz dini tartışmıyorum. Sadece çok karışık bir durumdasınız.

O gelen sesin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Ya şerli bir varlıksa ne olacak ? İletişime geçmemek gerekir hiç bir mesajını umursamazsınız korunma işlemleri yaparsınız bir nebze problem kalmaz. Ruhani satanizm inancındasınız ve içinizde bir soru işareti kalabilir ya bu gelen varlık Lucifer'ın gönerdiğini bir varlıksa ? O da şeytana tapıyorsa ? Yani demek istiyorum ki bu aklınızda ki soru işaretinden kurtlun ama benim tavsiyem şudur ki başka hiç bir şey yapmayın araştırmayınn ve düşünmeyin bile o sesi.

Siz inisiye olmuşsunuz ama o inisiye şeytana söz vermektir ve bir nevi astral bir anlaşmadır. O uyumlanma sembolik değil enerjisel bir uyumlanmadır. Yani öyle satanist olmak istiyorum diyip inisiye ritüelini uygularsanız bir şey elde edemediğiniz gibi böyle karışıklık içinde kalırsınız. Üst taraftada bir soru sormuştum hani neden ruhani satanist oldunuz diye işte bu da bu yüzden her yer dejenere olmuş kaynaklarla dolu. Yurtdışında bir sürü site var da hangisi doğru ? Amaçları ne belli. Türkiye de bazı şeyler var ama hepsi ne alemde belli değil uçtu gitti ortada satanizm hakkında tanıtımlardan başka bir şey bile kalmadı ki :)

willrfire

Banlı Kullanıcı
inisiye ritüeli yapmadım,ben burda şeytana hayatımı adadım ona söz verdim yolundan ayrılmayacağım diye beni bu sıkıntımdan kurtardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...