3.göz çakrasının kapatılması hakkında niçin hiçbir yerde bilgi yok ve kimse bilmiyor?

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
O zaman problem yok özele gidiyorsanız.. vallahi bir ara bir arkadaşım gitmeyi düşündü ama o çok araştırdı atanmama engel dedi özele gitti sisteme işlemeden ilaçları aldı yani durumu psikiyatra anlattı bir yöntem buldular şuan arkadaşım atandı bir problem yasamadi
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Elin tee başka şehirinde yaşayan adamın düşürdüğü duruma bak insanı.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Malesef sadece tek bir yolu var :
3. Göz çakran 5 karış açıldıysa, geri kalan 6 çakranı 10 karış aç 🤩

Açılanı kapatmakla vakit kaybetme, Atatürk gibi düşün, kutunun dışından gör, dengeyi küçülecek değil büyüyerek sağla.

Ramiz dayı ol. De ki eğer büyütürsem 3.göz çakramı, 3.göz çakram küçültür beni, eğer küçültürsem derdimi.. tm tm, anladım tm, ok
Beyefendi konuyu dalgaya alacaksanız yazmayın. Rapor ile bildirdim zaten bu yaptığınızı.

Dolunays

Moderator
Malesef sadece tek bir yolu var :
3. Göz çakran 5 karış açıldıysa, geri kalan 6 çakranı 10 karış aç 🤩

Açılanı kapatmakla vakit kaybetme, Atatürk gibi düşün, kutunun dışından gör, dengeyi küçülecek değil büyüyerek sağla.

Ramiz dayı ol. De ki eğer büyütürsem 3.göz çakramı, 3.göz çakram küçültür beni, eğer küçültürsem derdimi.. tm tm, anladım tm, ok
Dalga geçmeyin üyelerle.