3.göz çakrasının kapatılması hakkında niçin hiçbir yerde bilgi yok ve kimse bilmiyor?

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Maalesef her yerde açmakla ilgili destanlar yazılan bu konuda tamamen kapatabilmek için kimsenin verdiği bir bilgi tecrübe çözüm yok.Belki bu forumda bilenler vardır diye düşünüyorum?

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Psikayatriye gidin.Onlar ilaç verir kapanır kana karşınca.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Üçüncü gözünüz kapanınca bu sefer açmak isteyeceksiniz.Bati da Ezoterik tarikatlar uyuşturucu ile açıyorlar.Kontrol etmeye çalışın daha iyi.Baş edemezsiniz ilaç kullanmalısınız.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Üçüncü gözünüz kapanınca bu sefer açmak isteyeceksiniz.Bati da Ezoterik tarikatlar uyuşturucu ile açıyorlar.Kontrol etmeye çalışın daha iyi.Baş edemezsiniz ilaç kullanmalısınız.
İnanın asla açmak istemem ve bulaşmam bile ömrüm boyunca asla istemezdim böyle birşey başıma gelsin inanın.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Evet kötü olursanız mutlaka doktora gidin.Psikaytri ilaçları üçüncü gözü kapar.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Evet kötü olursanız mutlaka doktora gidin.Psikaytri ilaçları üçüncü gözü kapar.
Zaten 4 Eylül'de randevum var yaşadığım her şeyi anlatacağım sesler görüleri vb.Bir de beyin tomografisi çektirtmek isteyeceğim.Sizin tecrübeniz var mı bu tip çok güçlü ilaçlarla kapandığının?Ben en ağır ilaçları vermesini isteyeceğim çünkü 4 yıldır olan bir süreç bu.Bir de önce azar azar başladı sonradan arttı.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Evet bende aynı şeyleri yaşıyorum.Cocuklugumdan beri.Oteki âleme yatkiliğim var çünkü.Ben ilaç kullanmasam görürüm tamamen.Ama şuan kontrol edeceğime inanmıyorum.Manevi olarak geliştikten sonra bırakıcam.Psikaytri böyle şeyleri ilaçlarla bastırıyor.Madde var için epilefiz bezini etkileyen.Siz psikayatriye gidin şikayetlerinizi anlatın.Duzenli olarakta kontrol gidin.İlaclari birakmayin.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Evet bende aynı şeyleri yaşıyorum.Cocuklugumdan beri.Oteki âleme yatkiliğim var çünkü.Ben ilaç kullanmasam görürüm tamamen.Ama şuan kontrol edeceğime inanmıyorum.Manevi olarak geliştikten sonra bırakıcam.Psikaytri böyle şeyleri ilaçlarla bastırıyor.Madde var için epilefiz bezini etkileyen.Siz psikayatriye gidin şikayetlerinizi anlatın.Duzenli olarakta kontrol gidin.İlaclari birakmayin.
Eğer çok güçlü ilaçlar kesiyorsa tamamen mutlu olurum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Bütün ilaçlar keser hepsine koyuyorlar.Doktolar böyle durumlara karşı ağır ilaç verir zaten.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Önemli olan Kalp gözüdür.Üçüncü göz ile insanlar şeytanin çok kolay oyuncağı olurlar....

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Yok devlette bir sürü ilaç kullanan insan vardır emin ol.Pilot Savcı Hakim falan yapmazlar.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Hastaneye yatmayın o zaman.Doktora çok ağır hastayım dersen yatırma teklifi yapar hiç o toplara girme.Çok abartmadan anlat.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Yok şikayetlerinizden bahsedin.Saldirgan bir davranış sergilemeyin.Zaten aileniz istemeden yatiramazlar.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Aileniz hasta oldunuz söylerse.Sizde saldırgan davranışlar sergilerseniz yatırırlar.Kontrolu ve temkinli olun.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Normal bir devlet hastanesine gidin.Yatili yerlere gitmeyin.Oralar zaten çok hasta insanlar var etkilenirsiniz.