2 Yıldır Gözlemlediğim Olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Herkeze iyi forumlar,Kısacası şöyle 2 sene'den beri sebepsizce bir kızın fotoğraflarına bakıyorum ve ondan hoşlanıyorum.Ama bir türlü söyleme imkanım olmadı.2 Senedir doğru dürüst kız arkadaşım bile Olmadı malesef (Ciddi Bir ilşki ) Ve ben bazı şeylerden artık şüphelenmeye başladım.Çünki git gide agresifleşme söz konusu.Sizce büyü veya başka birşey tarzında olabiilrmi ? kısmetimin kapandığını düşünüyorum,Ve hala bir akıl fikir sahibi insan değilim.Yolunda gitmeyen çok şeyler var.Öbür yandan Varlık v.s şeyler görmedim hiç o yandan sıkıntım yok ama hala ne olduğunu anlamış değilim.

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Çok cevap yazdımda sildim.
Senin kalbini kırmadan açıklayacak bir cevap tarzım yok benim.
O yüzden büyü yok diyip bırakıyorum.Büyü yok kesin yani orası banko emin ol.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ask'in bir cok halleri var, sizinki platonik.Ban göre en zor ve acili olanida platonik olanidir, cünki bütün duygularinizi sömürecek bir ask ve ürettiginiz duygular yön bulamiyo.Muhatab degilsinizki kiza duygulariniz yönünü bulabilsin, tabiyati ile agresivlesiyorsunuz ve mutsuz bir insan oluyorusunuz, bu tip vakkalarin baska iliskilere yelken acabilme ihtimalleri yoktur cunki beyinde o resimdeki kiz var.O kiza acilip beraber olsanizda kisa bir zaman icinde anlayacaksiniz ki zihninizdeki kiz disaridaki kiz degil. Dsaridaki olan kiz gercek bir kimlik, zihninizdeki ise o suret üzerine en sevdiginiz huylari ve özellikleri üzerine yakistirip bambaska bir kimlik yaratiginiz ve ona asik oldugunuz kiz.Büyü degil yani.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Yaşınızı bilmiyorum ama bazı dönemler vardır, insanların içine kapanma dönemi.. Kimileri bir kaç hafta, kimilerinin bir kaç ay yada birkaç yıl.. Belki karakterinizin oturduğu bir süreçtesiniz yani insanlar bir süre gözlemler, karar verir ne istediklerine yada istemediklerine. Aklınıza büyü vs. getirmeyin, olumsuzu üzerinize çekmeyin. Gerekirse hoşlandığınız kişiye açılmayı deneyin, bir cevap alın olumlu yada olumsuz ama üzerinize asla negatif şeyleri çekmeyin. Herşey nasiptir..

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
eğer gerçekten siz göre bi nedeni yoksa, büyü olabilir, olmayacak bişey değil sonuçta.

nira

Kayıtlı Üye
Aklima sevmek zamani filmi geldi. Resimdeki bir kadin suretine aşık olan sanirim 1 senedir o resmin karsisina oturup izleyen bir adamin hikayesi. o kiz birgün karsisina cikiyor. Adamin askina karsilik veriyor o da adama aşık oluyor fakat adam kiza karsilik vermiyor. Belki resimlerindeki gibi ona bakmayacak. Belki kafasında kurduğu tüm tatlı hayalleri alt üst edecek. Yorumum bir cevap niteliginde olmadi ama bana bu filmi hatirlatti durumun. İyi forumlar.

namasteeee

Kayıtlı Üye
İş
Grafikerlik
Herkeze iyi forumlar,Kısacası şöyle 2 sene'den beri sebepsizce bir kızın fotoğraflarına bakıyorum ve ondan hoşlanıyorum.Ama bir türlü söyleme imkanım olmadı.2 Senedir doğru dürüst kız arkadaşım bile Olmadı malesef (Ciddi Bir ilşki ) Ve ben bazı şeylerden artık şüphelenmeye başladım.Çünki git gide agresifleşme söz konusu.Sizce büyü veya başka birşey tarzında olabiilrmi ? kısmetimin kapandığını düşünüyorum,Ve hala bir akıl fikir sahibi insan değilim.Yolunda gitmeyen çok şeyler var.Öbür yandan Varlık v.s şeyler görmedim hiç o yandan sıkıntım yok ama hala ne olduğunu anlamış değilim.

Bu durumdan çıkmak bana göre şöyle olurdu;
Bu kişinin karşısına çıkıp bu durumu anlatıp karşılık beklediğimi bildirirdim.
Ya dibine kadar batıp kendime gelirdim, yada göklere kadar uçup kendime gelirdim.
En kötü karar kararsızlıktan iyiyidir. Beklenti içinde olmak ama birşey yapmamak beni kuruntuya sürükler.

Bir fikir vermek istedim. Etrafında iyi/kötü ne varsa sana çalışıyor değerlendir onları.

islam571

Kayıtlı Üye
kısmetin kapanması gibi bir olay nasıl mümkün olmaktadır, önce bunu bi açıklar mısın??? kim kapatıyor??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...