17 ağustosta binlerce insanımız kobay mı oldu?

codzombi

Kayıtlı Üye
İstanbul da yaşayan arkadaşlarım da anlattı, depremden önce, gökyüzü acayip bir renge bürünmüş . Haarp olabilir .

ikbal1505

Guest
İstanbul da yaşayan arkadaşlarım da anlattı, depremden önce, gökyüzü acayip bir renge bürünmüş . Haarp olabilir .

Gökyüzünü bilemem ama gece vakti olmuştu. O depremde bende oradaydım. Gece bir ses duyduk ona kalktık hepimiz. Uyuduğum odanın camı kırılmıştı. Cam kırılmadan önce bir ses duyduk sonra cam kırıldı. Sonra sarsıldık. Elektriklerde kesilmişti anında. Sonrasını pek hatırlayamıyorum. Aslında başka büyük depremleri de gördüm ama hiç ses duymamıştım.

ahya

Kayıtlı Üye
Depremden bir hafta önce Istanbul´a gelmistik.
Insanlarda bir sinirlilik vardi yada bana ögle geldi.

Depremden önceki gecelerde gökyüzünde, sayilamiyacak kadar yildizlar görünüyordu.
Depremden önce birkac gün önce cok kötü seyler olacagini hissettim ama ne olacagindan haberim yoktu.

O gece hic uyuyamadim, ve o yerin altindan gelen sesi duydum, cok korkunc geldi bana.

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
masonların blue beam projesinin ilk aşamaları

albus

Kayıtlı Üye
Bilim bu kadar ilerlemiş..
Bizse..

codzombi

Kayıtlı Üye
Bilecik depreminde de ses duydum baya önce patlama oldu daha sonra deprem, çok ilginç.

ilhann

Kayıtlı Üye
Bende bu konuyla ilgili bir şey söyleyeyim annem o gece depremi rüyasında görmüş deprem sonrası çıkan haberleri görmüş daha doğrusu.

Herkesin o deprem ile ilgili açıklanamayacak şeyler yaşadığı aşikar.