14:53

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zona

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=17122&page=3
Bir de buraya göz gezdirin bakalım. Orda benim mesajımı da bulacaksınız. 2011 yılına ait bir 14.53 vakası :)

Sevgili Kıvep; 14.53 diğer sayılardan farklıdır demiyorum. Kişi sürekli 14.54de görebilir elbette. Ama eğer ısrarla devam ediyorsa görmesi, beynimin oyunu bu diye düşünmek yerine bir de benim dediğim taraftan düşünmeli. Funnyda güzel anlatmış, eğer mesaj anlaşılamıyorsa dedikleri uygulanabilir.

Attığınız linkin yorumlarında gördüm bir başkası daha her yerde 14:53'ü gördüğünü yazmış. Başka sitelerde de birçok insana 14:53 takılmış ve herkes bir anlamı olup olmadığını anlamaya çalışıp birbirlerine soruyor. Öyle sinir bozucu bir durum ki kısaca kafayı sıyırıyorum :)

augury

Kayıtlı Üye
sürekli o rakamı görüyor demiyorum, diğer sayıların hiç olmadığı sadece 53 ün olduğu bir dünya varmIı?

Gün içinde yüzlerce rakam görüyoruz, afişlerde, levhalarda, televizyon izlerken, yolda araba plakalarında...sayılar her yerde var. Gözümüz görüyor ama dikkat etmiyoruz. Filtre sayımız, 53 olduğu için sadece onu çekip çıkarıyoruz.

Şu anda bile, ekranın sağ köşesinde saatin rakamları sürekli değişiyor, gözümüz o rakamları görüyor ama algıda secicilik olduğu için dikkatimizi çekmiyor.

Diğer rakamlar karşımıza çıkmıyor değil, aksine göz kamerası binlerce rakamı her an her yerde görüyor. algımızsa sadece dikkat ettiğimiz şeyi hatırlatıyor bize.

Beyinin oyunu değil, çalışma sistemi budur.

Çiçeklerin anlamı olduğu gibi, sayılarında vardır. Bunu kişi içinde hisseder kendi değerlendirir, kişiye kalmış bu kısmıda.

Evet, doğru, söylediklerine katılıyorum. Ama neden 44 değil de 53 demi? Neden arkadaşımızın beyni 53ü ayırt ederken o kadar sayının içinde, neden başka bir sayıya takılmıyor? Yani senin tabirinle filtre sayısı neden 53?
Son cümlen güzeldi. :Angel_anim:

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
14:53'e bende çok denk geliyorum.

Flood olacak ama nickimle alakası yok emin olun sadece tesadüfen denk geliyorum :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben de 3 aydır sadece 14:53'e denk gelirim ama benimkisi beyindeki nörolojik saat şartlanması. Bu şartlanmanın nedenini bilmiyorum ancak her saate baktığımda zaten 14:53 olduğunu bilerek bakarım. Saate bakayım sanırım 14:53 diyerek bakınca evet 14:53 oluyor, benimkisi daha çok doğrulama için saate bakmaya dönüştü.

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Ben de yaklaşık 6 yıldır her gün 14:53'te saate bakıyorum. Mantıklı bir açıklaması olduğunu sanmıyorum. Kendimce öğle arası ile mesai bitişinin arası bir yer olduğundan sıkılıp saate baktığıma kanaat getirdim. Öyle çok şey yapmamak lazım bence.

4

43887

Çok ilginçtir bende geçen gün melek enerjisi ile çalışma yaptığımda bana fısıldayan ses 11.45 dedi.Uyandım tekrar uykuya daldım aynı ses yine 11.45 dedi.Kendimce sorduğum soruyla bağlantı kurmaya çalıştım ne mesaj olabilir diye ,bulamadım.Yalnız şöyle baktığımda doğum saatim 11 ,numarolojik hesaplamada ruh sayım 11 ,11 yaşımda ciddi psişik bir olayla ilgili durum yaşadım kimsenin bilmediği ,2009 =11 çok sevdiğim hayatımı etkileyen acı kayıp ,2011 çok mutlu bir gelişme ,şu an için uyguladığım psişik çalışma saatlerim 11.00 dahada bulurum kafa yorsam :) ,Sayılar bize çok şeyi fısıldıyor.Kulak vermek gerekiyor...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benimde doğum günüm 11, doğum saatim 11,biraz daha düşünsem çıkar herhalde:)
Farkındalık aslında herşey,gözümüzü biraz daha açmayı ,açık tutmayı başarabilsek görebileceğimiz çok şey var,anlamlı sayılar gibi.
11:Melekler ısrarla düşüncelerine dikkat et,düşuncelerinle yaratıyorsun,istediklerine odaklan diyor istemediklerine değil.

4

43887

Benimde doğum günüm 11, doğum saatim 11,biraz daha düşünsem çıkar herhalde:)
Farkındalık aslında herşey,gözümüzü biraz daha açmayı ,açık tutmayı başarabilsek görebileceğimiz çok şey var,anlamlı sayılar gibi.
11:Melekler ısrarla düşüncelerine dikkat et,düşuncelerinle yaratıyorsun,istediklerine odaklan diyor istemediklerine değil.

evet sevgili Iviv alıntıladığın üzere 11:Melekler ısrarla düşüncelerine dikkat et,düşuncelerinle yaratıyorsun,istediklerine odaklan diyor istemediklerine değil.Bu sözler şu sıralar beni anlatır gibi :) Kimbilir meleklerden uyarı :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
evet sevgili Iviv alıntıladığın üzere 11:Melekler ısrarla düşüncelerine dikkat et,düşuncelerinle yaratıyorsun,istediklerine odaklan diyor istemediklerine değil.Bu sözler şu sıralar beni anlatır gibi :) Kimbilir meleklerden uyarı :)

Aynen benim içinde öyle.Melekler anlamam için kafama vura vura,gözüme soka soka anlatmaya çalışıyorlar, daha ne yapsınlar:p

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Doğrusu meleklerin bu kadar basit işlerle uğraşacağını zannetmiyorum saatlerle mesaj vermek falan :D

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Doğrusu meleklerin bu kadar basit işlerle uğraşacağını zannetmiyorum saatlerle mesaj vermek falan :D
Melekler tamda böyle sizin tabirinizle"basit işlerlede"uğraşırlar.Zira meleklerin siz veya ben gibi egoları olmadığı için onların boyutunda küçük veya büyük iş yoktur.Onlar için herkes ve herşey önemli,eşit ve değerlidir.
Yüce Rabbim bile "Ayakkabınızın bağını dahi benden isteyin "demiş:oops:.Böyle geniş bakıp,her zerremizi dilemeyi öğrenebilsek keşke...

Matshita

Kayıtlı Üye
Bende 1453 goruyorum.
Daha once farkli rakamlar da goruyordum. Son8 aydir 1453.
Benim buldugum bilgiye gore dunyada farkli lokasyonlarda farkli time shift ler gerceklestiriyorlar. Bunun sonucunda genetigimizde bu gecise uygun degerler oldugu icin bu ister istemez istenilen sekilde davranmaya basliyoruz. Istediklerimiz, hissettiklerimiz, yasam tarzimiz bu programa gore sekilleniyor.
Yani saate tam 1453 te yada 1543 te yada 1534 yada 0343.... Te baktigimiz icin bisey olmuyor. Zaten bize selikillendmis oldugu muz icin saatte yada etrafimizda ki 1453 leri farkediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...