Yol Göstericim Nerede?

carllandia

Kayıtlı Üye
Çocukluğumdan beri hep diğer insanlardan farklı olduğumu düşündüm.Kitap okumak en sevdiğim aktiviteydi o zamanlar.Hatta o kadar çok seviyordum ki yemek yerken,tuvalette,ders çalışmam gerekirken,günümün çoğu zamanını buna ayırdığım için ailem kitap okumamı yasaklamıştı.400 sayfalık ütopyada geçen seri kitaplarını okurdum.Çünkü bende çocukluğumda bir savaş veriyordum.İyilik ve kötülüğün savaşı ile mücadele ettiğimi bilmediğim bir çocukluk geçirdim.Parapsikolojiye ilgi duyguğumda genç bir kızdım artık.wiccalık,meditasyon,melekler,Lucid,astral,telekinezi ile başlayan mistizme olan ilgim karşılılsız kalmamıştı ve ufak tefek şeyler başarıyordum.Fakat bu ilgim uzun sürmedi.Ailemin karmaşık durumu,üniversitede türkiye dışında gitmemden dolayı konsantre olamadım.O zamanlarda üniversitesinin ilk yılında kütüphaneden bir kitap almıştım ve kayıp olmuştu. (okuldan mezuniyet işlemleri için okula borçunuzun olmadığına dair belge istediklerinde öğrendim o kadar kaybolmuş yani :) ) Kitabın adı Büyü Geçişleri.Hayatımın dönüm noktası dediğim bir süreçte bu kitabı en alakasız yerden buldum.O zamanlarda hayatımda çok radikal değişiklikler oluyordu pozitif yönde.artık uyuyabiliyordum,stres uzuntuden karnıma agrilar girmiyordu artik,kendimi dinledigim ve geleceğin ağlarını ördüğümü hissediyordum.Kitabi okumaya başladıkça taşlar daha da yerine oturmaya başlamıştı.İki sene önce öylesine aldığım tarot kartlarıyla saatlerce meditasyon yapıyor,denize girip tüm negatif enerjimi atipnefes egzersizi çalışıyordum.hijyenime çok dikkat ediyor,doğayı dinliyor,bir kayaya dokununca onunla birlikte nefes aldığımı hissediyordum( biraz lsd etkisi yardımcı olmus olabilir :) ) tarot bakmak için insanlar benimle görüşme ayarlamak istiyorlardı bile.kendi kendime sevgilimle oyunlar oynamaya başlamıştım.Kolyemi daireler seklinde dondurunce o da artik inancsızlık içinden çıktı.rüyalarım,uykum,hayat enerjim,zihnim berraklaşıyordu.Ben aile konusundan şansız bir insanım malesef bu yüzden benim hiç idol aldığım bir ebeveynim olmadı,kendimi onlardan korumak isterken hep idol aradım sadece :) Bana yol gösterecek biri olabilir mi? Anlamama yardım edecek bir dost :)

donzula

Kayıtlı Üye
Siz yolun başını geçeli çok olmuş sanki bundan sonra ki yol sizindir bana kalırsa.

saw

Kayıtlı Üye
Istediğinizde benimle iletişim kurabilirsiniz yardımcı olabilirim

carllandia

Kayıtlı Üye
Siz yolun başını geçeli çok olmuş sanki bundan sonra ki yol sizindir bana kalırsa.
Daha derine inmek istiyorum fakat aşmam gereken bazı beşeri engeller var.Araştırmalarımı ve okumalarımı meditasyonumu gunluk rutinimde tutsamda Her konuda öneriye açığım.