Vampire Dönüşmek İçin Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Karar verdim ben vampir olacağım:)

Perina

Banlı Kullanıcı
Vampir olmak isteyen ne kadar çok insan var:(

oddyseus95

Kayıtlı Üye
Ben inançlarım gereği büyüye inanmayan bir insanım. Ancak inanmış olsam bile vampire dönüşmek felan biraz saçma :D

golgeler

Banlı Kullanıcı
vampire dönüşmek için neden büyü yapayım dönüşmemek içimn yaparım

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
tekrar insana dönüşmek için büyü:
4 adet beyaz gül kokulu mum
Gül ve lale esansı
göz damlatıcısı
Söylenecek sözler:
Yarabbim sen bizi affet sen rahman ve rahimsin sen bei yaratmayabilirdin yada bir eşek, çimen yada at olarak yaratabilirdin veya bir organel yada bakteri olabilirdim ve ardından 3 ihlas 1 fatiha okuyun ve esansları karıştırıp mumların üzerine damlatın

satelcom

Banlı Kullanıcı
Vampir olamazsanızda bir müslüman için en büyük ve affedilmez günah olan şirk i işleyeceğiniz garanti.Müslümanları dinden çıkarmak ve şirke düşürmek için böyle şeyler dolu heryer,dikkat ediniz.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Vampir olamazsanızda bir müslüman için en büyük ve affedilmez günah olan şirk i işleyeceğiniz garanti.Müslümanları dinden çıkarmak ve şirke düşürmek için böyle şeyler dolu heryer,dikkat ediniz.
1 inci mesajdaki konu için verilmiş bir cevaptır.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
tekrar insana dönüşmek için büyü:
4 adet beyaz gül kokulu mum
Gül ve lale esansı
göz damlatıcısı
Söylenecek sözler:
Yarabbim sen bizi affet sen rahman ve rahimsin sen bei yaratmayabilirdin yada bir eşek, çimen yada at olarak yaratabilirdin veya bir organel yada bakteri olabilirdim ve ardından 3 ihlas 1 fatiha okuyun ve esansları karıştırıp mumların üzerine damlatın

Böyle bir büyü tarifine zaten böyle antibüyü tarifi yakışırdık. Çok yaratıcı tebrikler :)

B

bernaguntekin97

Tuuhaaaaaaaf,deneyen varmıdır acaba? Ne kadar basit insanlar daha insan olmayı beceremezken bu kadar basit vampir mi olacaklar.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
ben denedim bi etki oldu ama psikolojik vampir oluyorsun sadece :)) sonra da hala insanım yaşıyorum :D işe yaramıyo kısacası

gradon1903

Kayıtlı Üye
pisişik Vampir nedir ? Bu da Vampirin evrimleşmiş Modern versiyonu mu ?

vildann

Banlı Kullanıcı
büyü yaparak milletin kanını emmeye ne gerek var.zaten asırlardır bu milletin iliğini kemiğini kuruttular.insan olduğumuza pişman olduk.vampirler şeytanlar hayaletler bir insanlara yer yok bu dünyada gelen vuruyor giden vuruyor.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Evet arkadaşlar ben bunu denedim ve herşey olan oldu tam evdekilerin kanını emiyodumkiiii babam geldi ve dediki llaaaaaaaaan ne kanı o edepsizz geç otur şuraya babam beni kendime getirdi şu an kandan fiski içiyorum elinize sağlık

hsncn154

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar böyle şeyler böyle küçük şeylerle olacak şeyler değillerdir bazı dizilerden izlenip lütfen böyle şeyler uydurmayalım bu ritüelin kesinlikle işe yaramayacağına eminim ve ayrıca olarak vampir olmak o kadar güzel bişey gibi görünebilir ama siz insansınız doğanızı nede bozmak istiyorsunuz bence böyle şeylerle uğraşmak yerine farklı konularda gelişmeyi deneyiniz..

vildann

Banlı Kullanıcı
:oops:daha insan olmayı doğru dürüst beceremiyorlar birde vampirliğe özeniyorlar.ah şu gençlik.hep televizyondan öğreniyolar bunları.keratalar.

Keira

Moderator
büyü yaparak milletin kanını emmeye ne gerek var.zaten asırlardır bu milletin iliğini kemiğini kuruttular.insan olduğumuza pişman olduk.vampirler şeytanlar hayaletler bir insanlara yer yok bu dünyada gelen vuruyor giden vuruyor.

Evet arkadaşlar ben bunu denedim ve herşey olan oldu tam evdekilerin kanını emiyodumkiiii babam geldi ve dediki llaaaaaaaaan ne kanı o edepsizz geç otur şuraya babam beni kendime getirdi şu an kandan fiski içiyorum elinize sağlık

:oops:daha insan olmayı doğru dürüst beceremiyorlar birde vampirliğe özeniyorlar.ah şu gençlik.hep televizyondan öğreniyolar bunları.keratalar.

Bu sitede bu tarz hitaplar, yorumlar yasaktır. Kaç defa uyaracağız? Site kurallarını okuyup sonra mesaj atınız.

donzula

Kayıtlı Üye
Bu büyü eminim ki bu kadar kolay ve kısa değildir hiç bir zaman büyünün tamamı verilmez kişinin iyiliği açısından. Kendini bu yola adamış insanlar, büyünün kalanını farkedebilicek kıvama gelene kadar okuduğunuz hiç bir büyü bir işe yaramicaktır. Büyünün işe yaramasını sağlayan sizin enerjiniz,azminiz ve gücünüzdür sevgiyle kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...