Rüyada dağınık odayı toplamak

deno134

Kayıtlı Üye
Rüyamda odam baya dağınıktı her yer her yerdeydi odayı topluyordum bu rüyanın anlamı nedir

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişi tarafından hayal kırıklığına uğramışsınız. Odayı toplamak burada ki düşünceleri, zihni duyguları toplamak olarak düşünülebilir.

Bilginize Saygılarımla..

Seuta

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişi tarafından hayal kırıklığına uğramışsınız. Odayı toplamak burada ki düşünceleri, zihni duyguları toplamak olarak düşünülebilir.

Bilginize Saygılarımla..
Mrblar sanirim ruya tabirlerinden anliyor gibisiniz beyaz baykuş sizde neyi cagristiriyor acaba cevaplayabilirmisiniz

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Mrblar sanirim ruya tabirlerinden anliyor gibisiniz beyaz baykuş sizde neyi cagristiriyor acaba cevaplayabilirmisiniz

Merhaba,
Beyaz Baykuş Britanya da ve Yunan Mitolojisi de ak kuş olarak bilinir. Haber getiren bir kuştur. Çevrenizde görülmeyi bekleyen biri var anlamını taşır.

Bilginize Saygılarımla

Seuta

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Beyaz Baykuş Britanya da ve Yunan Mitolojisi de ak kuş olarak bilinir. Haber getiren bir kuştur. Çevrenizde görülmeyi bekleyen biri var anlamını taşır.

Bilginize Saygılarımla
Cok tesekkur ederim birisi bana beyaz baykuşun sonradan türediğini bu yuzden bi anlam taşımıyor olabilir dedi merak ettim bende