Lütfen yardım edin Boşanmaktan vazgeçirmek için dua varmıdır?

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Eşim boşanmak istiyor ve evden gitti geri döndürmek için veya vazgeçirmek için dua uygulama varmıdır? Teşekkürler

Hopemore

Kayıtlı Üye
Çevirgel duasını araştırdınız mı?
Maji ve büyü dışındaki duaları okuyun etkili oluyor. Bide ilişkinizdeki olumsuz anıları kendi düşüncenizi katmadan gözünüzün önüne getirip o olayı yeşil ışığın içerisinde hayal edin ve yeşilin şifasıyla olumsuz anıları bir bir şifalandırın, ilişkiniz dönüşmeye başlar
Kalbinizden onu affedin, yine kalbinizden onun kalbine telepati yaparak affedilmeyi dileyin. Haklı olsanız bile onu affedin. İkinizi sarılarak imgeleyin ve siz sarılırken pembe ışığın içerisinde olduğunuzu imgeleyin. Sonra bir top haline getirip kalbinize gömün. Ritüel deniyor. Ama büyülerden uzak durun işleri düzeltebilecekken iyice batırmayın
Etkili dua bulursam yazarım ama çok vardı deneyip sonuç alan iyice araştırınca bulursunuz zaten

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Cevirgeli 3 gece yaptım 3 gece 11 adım duasını uyguladım ama özel günüme denk gelince bırakmak zorunda kaldım bitince cevirgele devam edeceğim ve ardından şahmeran duasını uygulamayı düşünüyorum

nuranee

Kayıtlı Üye
Ne yaptın da eşine boşanmak istiyor benve gönlünü almaya çalış

saw

Kayıtlı Üye
Hayat bunlarla uğraşacak kadar uzun değil seni istemeyen bi insan için çabalama ömrünü tüketir biraz üzüleceksin ama emin ol geçecek kendin için faydalı verimli zamanlar kur

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Ya ben boşanmak istemiyorm düzeltmeye çalışıyorum bilmiyorum hayırlısını versin artık Rabbim yapıyorum dualar hep okuyorum ama ilerleme yok malesef hayırlısı artık

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
şahmeran duasının sakıncalı olabileceği durumlar vardı diye biliyorum yapmadan önce araştırmanızı öneririm üstteki arkadaş demiş de

Sipsy

Kayıtlı Üye
İş
MağaZacılık
Evet araştırma yaptım fakat henüz başlama fırsatım olmadı şahmeran duasına bir kaç güne başlayacağım başka bildiğiniz uygulamalar dualar varmı??

Ü

Üye silindi 55028

Bir kaç sene önce araştırmıştım.Türklerin de hikayelerinde geçiyor.Doğru hatırlıyorsam erdik gibi bir ismi var şahmerdanın.Bunu okumuş tanıdıklarım evlenmede sıkıntı yaşamıştı.Mitolojide insanların koluna ayağına sarınmış gözüküyor.Yılanın ısırmasının şifa verdiği yazıyor mitolojide.Ayna karşısında kendini görünce öldüğü gibi bilgiler.Forumda büyünün yasaklanmadığı sadece dinlerin içinde yeniden yer bulduğu ve devam ettiğini yazan birisi vardı.Bunun büyük gücünden devletlerin yararlanmak istendiği ifade edilmişti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gökay1

Kayıtlı Üye
saçmalama başlama sakın şahmerana. Benim yakın arkadaşım dilek için okumaya başladı musallat mı oldular ne oldular kız mahvoldu , şahmeran duas günümüzce karıştırılmış kim bilir kimi çağırma duası.. Kaş yaparken göz çıkarma.. :confused:
Konuyu biraz daha açarmısınız. Sebebi Şahmeran mi?

Ü

Üye silindi 62166

Kuranın kalbi yasin suresi diyor islam alimleri bu sureyi oku bol bol inşallah beraber olursunuz...