Kineziler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Selam arkadaşlar...
Başlıkta yazmak üzere bir soru sormak istiyorum..
Yaklaşık 2 yıldır kinezileri harika yapıyorum.. (pyrokinezi,telekinezi,aerokinezi)
Bu 3 kinezi içinden telekineziyi harika yapıyorum..
Kısacası telekinezi bazen o kadar kontrol dışına çıkıyor ki derste daldığımda silgi kalem vb. küçük maddeleri hareket ettirebiliyorum. Sizce bunun nedeni nedir?
NOT:Lütfen doğru düzgün açıklayıcı cevaplar verin. ,
Şimdiden teşekkürler..
İyi Forumlar

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Beyin frekansları ile alakalı olduğu söylenebilir belki.Psi wheel için de böyle bir teknik vardır mesela.Beyin frekansları başka bir şey ile ilgilenirken çok daha güçlüdür.Belkide bütün bunları ben kafamdan uydurmuş olabilirim.Bilmiyorum.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Olabilir aslında hazar. Çok araştırma yaptım. Aslında o an daldığında ve düşündüğünde daha çok işe yarıyor nedeni buda olabilir bilinmez :D

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
dalgınlık anında delta dalgası yayınlanır.Bu anları bilinçli olarak kullanmayı bildiğimizde tabiki daha etkilidirler.Özellikle theta' dan sonra en etkili etkili dalga frekansı delta' dır.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
dalgınlık anında delta dalgası yayınlanır.Bu anları bilinçli olarak kullanmayı bildiğimizde tabiki daha etkilidirler.Özellikle theta' dan sonra en etkili etkili dalga frekansı delta' dır.
Beyin muhteşem bir şey. Bu yüzden nedeni herşey olabilir syn.exotic

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
beyin ruhiyatla beşeriyetin sınırları belirtilmiş birleşimleridirler aslında.Bilinçaltı bütün evrendir.Çünkü kainat zihnimizde saklıdır.Üst biliçte nesnel zihin olup beşeriyeti simgeler. :)

darxoul

Kayıtlı Üye
Ben yeni baslayacagim onerin ,zarari veya ilerde olabilicek tehlike gibi kineziler hakkinda bana bilgi verirmisin simdiden tesekkur ederim

Rahent

Kayıtlı Üye
Aslında işin sırrı meditasyon ve temiz bir zihindir. Zihin meşgul iken alfa dalga boyutundadır

Rahent

Kayıtlı Üye
Çok özür dileyerek devam ediyorum telefonumun dokunmatişi yüzünden tamamlayamadan yolladım. zihin meşgul iken alpha moduna giremez olacaktı. Zaten meditasyonun amacıda bu, temiz bir zihin . Dalgınlık anında ise istemeden tesadüfi olarak da olsa theta veya alpha moduna geçeriz, sanıldığının aksine delta modu yapılan son araştırmalara göre zihinsel engelli kişilerde daha aktif durumda yani pek etkili değil olmadığı varsayımında bulunulmuş araştırmalarda ( kaynak: uzun zaman önce bir websitesinde okumuştum, haırlarsam buraya yazacağım ) . Yani bütün olay boş bir zihinden geçiyor, birini çok üstünde durarak değilde dalgınken düşündüğümüzde o kişinin bizi araması gibi.. Zor kısım zihinlerimizi boşaltmak gerisi tereyağından kıl çeket gibi geliyor.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Ben yeni baslayacagim onerin ,zarari veya ilerde olabilicek tehlike gibi kineziler hakkinda bana bilgi verirmisin simdiden tesekkur ederim
Syn.darxoul, bu konu hakkında bir sürü konu açılmıştır.
Bu işi yapabilmek için başarabilmek için konsantrasyon ve meditasyon önemlidir. Çünkü benim için en önemli olan bu iki kavramdır :))
Yorumlarınız beni az da olsa aydınlattı arkadaşlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...