Kineziler İçin Altın Kural

RBC

Kayıtlı Üye
Sabır ve İrade
Bu yazıları gördüğümde hep geçerdim. Hep duyduğum şeylerdi çünkü. Boş yapıyor derdim. Ama değilmiş haklıymışlar.

Telekineziyi ilk kez yaparken(mesela)
Onu normal şartlarda anınada yapamazsın beynin o algıyı kırmasıniçin bir sürece ihtiyacı vardır . Bunu yapmaya başlamadan önce videolar, fotoğraflar ve telkinler ile bilinçaltına oturtup kendini ön hazırlık evresinde bulundurman lazım. Bu da sabır istiyen bir iş.
10 dk filan değil. Olana kadar hiçbir şey düşünmeden yapacaksın. Dikkatin dağılırsa baştan başlayacaksın.

Birde iradesi var bu işte.
Kimi zamanlar gelir yapasın gelmez. Böyle yüce bir gücü istemezsin. Abartmuyorum bu gücü asla tırnaklarımızlar kazıyarak bulmadık. Bu güç altın tepsiyle geldi gökten ve kimse kıymetini bilmiyor. 30 dakikada algımızı kırabilirdik uçmak için ama oyun farklı ilerliyor. Biz dikkat dağınıklığımıza 2 saat kaybettik 30 dakika içinde. Birde isteksizlik var bu da benim gibi 2 yıl kaybettirdi. Benim gibi olmayın. Öyle bir plan kurun ki bu plana uymak istemesenizde, kaçsanızda uymak zorunda kalmalısınız. Benim planım tıkırında. Sonum mutlu mesut ve amacıma ulaştım. Bir ilki başardım daha uçmadan. Peki ya siz?