Kahve falı hakkında bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kahve falında söylenen şeylerin gerçeklik payı hakkında bir yanıt aramıyorum. Merak ettiğim, haber verilen şeylerin o fincanda gerçekten görülüp görülmediği. Bu bir para tuzağı mı, yoksa gerçekten içtiğimiz fincanda bazı şeyler görünüyor mu??

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Falda söylenen şeyler hakkında gerçeklik payı aramıyorum demişsiniz ama falda gerçekten bir şeyler gözüküyor mu demişsiniz.Birbiriyle orantısız bir durum olmuş değil mi :)

Evet kahve falında ileriye yönelik bilgiler verebilecek işaretler gözükür.Fala bakan kişi o işaretleri yorumlar ve fal baktığı kişinin geleceğiyle ilgili olması en yüksek olayları,durumları söyler.Yani kişi net bir bilgi vermez.

codzombi

Kayıtlı Üye
fincanda görülüyor evet. sembolleri bakan şahıs içinden geldiği gibi yorumluyor herkese göre kahve falı farklıdır bi şekli bir başkası başka şekilde yorumlayabilir. genel karşılaştığım durumlar böyle. önemli olan şahısın hisleri . kahve falının usulu ne ise o uygulanır

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Falda söylenen şeyler hakkında gerçeklik payı aramıyorum demişsiniz ama falda gerçekten bir şeyler gözüküyor mu demişsiniz.Birbiriyle orantısız bir durum olmuş değil mi :)

Evet kahve falında ileriye yönelik bilgiler verebilecek işaretler gözükür.Fala bakan kişi o işaretleri yorumlar ve fal baktığı kişinin geleceğiyle ilgili olması en yüksek olayları,durumları söyler.Yani kişi net bir bilgi vermez.
Falda değil, fincanda bir şeyler görünüyor mu demek istemiştim. Falda söylenen şeyler fincanın görüntü vermesiyle değil, bir cin yardımıyla da söylenebilir diye düşünmüştüm.

codzombi

Kayıtlı Üye
Falda değil, fincanda bir şeyler görünüyor mu demek istemiştim. Falda söylenen şeyler fincanın görüntü vermesiyle değil, bir cin yardımıyla da söylenebilir diye düşünmüştüm.

evet fincanda görülüyor sembolleri şekiller, fala bakan şahıs kendisi yorumluyor , cinlerin yardımı olayı çok farklı konular , süperşuur ile bağlantısı vardır falların , bazıları cinden alır bilgileri bazıları da varlık sayesinde süperşuur ile bağlantı kurabilir vsya kuramayabilir burada kilit nokta süperşuurun neyle bağlantı kurduğu.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Fincan bir araçtır,fal bakan kişi için bir araçtır. Fal bakan kişi isterse bir tahta kabuğunda bile fal bakabilir.Bir ateşe bakarak fal bakabilir.
Bu baktığı araçla alakalı bir durum değil,kişiyle alakalı bir durumdur. :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Artık falcılar, kahveyi içiriyorlar ama fincana hiç bakmadan anlatıyorlar. Bazıları kağıt kalemle yazıp bakıyor, genelde doğru çıkıyor o zaman. Bazıları fincanla alakasız muhabbet eder gibi yüze bakıyor. Çok az insan gördüm sadece fincanla fal bakan. Bende bakıyordum bir zamanlar ama kuş gördüm şu anlama gelir, balık gördüm şu demek diye bakmıyordum. Telvede insan şekilleri, resimler ve olaylar vardı. Hatta fincanı hareket ettirdikçe ilerliyor, değişiyordu. Fal böyle bakılır sanıyordum sonra insanlar cinlerle bakılır fln dedikçe bıraktım.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Artık falcılar, kahveyi içiriyorlar ama fincana hiç bakmadan anlatıyorlar. Bazıları kağıt kalemle yazıp bakıyor, genelde doğru çıkıyor o zaman. Bazıları fincanla alakasız muhabbet eder gibi yüze bakıyor. Çok az insan gördüm sadece fincanla fal bakan. Bende bakıyordum bir zamanlar ama kuş gördüm şu anlama gelir, balık gördüm şu demek diye bakmıyordum. Telvede insan şekilleri, resimler ve olaylar vardı. Hatta fincanı hareket ettirdikçe ilerliyor, değişiyordu. Fal böyle bakılır sanıyordum sonra insanlar cinlerle bakılır fln dedikçe bıraktım.
İlginç:) ben hiç şekil falan görmedim gördüm diyeni de hiç duymamıştım. Olaylar falan...

çilekeş

Kayıtlı Üye
ben yıllarca fal baktım kahve falı bakmayı kendim geliştirdim her baktığım fincanda kişinin aurası durumu açıkcagörünüyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...