İrade Kaybı

Senechaux

Kayıtlı Üye
İyi günler bir çok konuda bahsettiğim gibi psikolojik bir savaşın içindeyim. Yaşım 18 olmasına rağmen sakallarım beyazlamaya başladı saçlarım dökülüyor bel ağrılarım fazla. Fiziksel olarak çökmüş hissediyorum. Ne yapabilirim bana ne önerirsiniz? Saygılar.

Ü

Üye silindi 55028

Yaşamı anlamaya başlamışsınız.Lösemili çocuklarda bu durumu yaşıyor.Hayatınızda bazı şeyler düzelmeyebilir.Kendi zayıf yönlerinizi anlamanız ve bu yönde kendinize bakmalısınız.Benim de sizin gibi saçı beyazlayan bir arkadaşım vardı.İlkokulda bu hastalığı vardı çocuğun.Sanırım biraz genetikle alakalı.Kendinize bakmalısınız.Stres sizi daha çok yıpratır.Hastalıkların %80'i strese bağlı olarak ortaya çıkıyor.İyi halde olmayı başarmalısınız.Sırtınız için yüzmelisiniz.İstemeseniz bile yapmalısınız.Belediyenin havuzlarında belinizdeki sıkıntıyı tehcilleyen bir belge ile çok zaman geçmeden havuza ücretsiz kaydolabilirsiniz.Mükemmel olmanız gerekmiyor.Anlattığınız kişisel kusurlar bir çok insanda var.İnsandan insana fark ediyor.Bu saydıklarınız yaygın ve çok üzerinde durulmayan durumlar.Bazı insanlar kışın t-shirtle geçiyor çünkü alerjileri var.Sıcakta alerjileri azıyor.Herkes gibi kendinize dikkat etmelisiniz.

Ü

Üye silindi 62166

inşirah suresini çok oku birde hocam sen sürekli üzerindeki ağrıları düşünürsen O olur.. Quantum çekim yasası diye bir şey var...
Herşey normalmiş gibi düşünmeye çalış

Senechaux

Kayıtlı Üye
inşirah suresini çok oku birde hocam sen sürekli üzerindeki ağrıları düşünürsen O olur.. Quantum çekim yasası diye bir şey var...
Herşey normalmiş gibi düşünmeye çalış
İnşirah suresi rahatlamak için sanırım teşekkürler bol bol okuyacağım. Bir de gece rahat edemiyorum musallat durumu sanırım yok amma velakin odada bulunduklarını hissediyorum sanki. Gözümü hiç kapatmak istemiyorum. Uyku düzenim de yok dün ezandan sonra hava aydınlanınca uyudum mesela. Bu konuda ne önerirsin/önerirsiniz saygılar.

Ü

Üye silindi 62166

Kardeşim birde ayetel kürsiyi oku eğer inançlıysan namaz kıl yasin suresi oku inşallah rahatlatır seni.. Allaha emanet ol... hayırlı akşamlar..

taroh

Kayıtlı Üye
Bence cakralar enerjiler birbirine karışmış sizin denizi severmisiniz yada denize gider misiniz

Demre

Kayıtlı Üye
Fiziksel rahatsızlıklarınız için doktora görünün. Psikolojik rahatsızlığınız için, keyif alacağınız ortamlarda bulunup, hobiler edinin, sevdiginiz bir konuda kursa gidip, öğrenmeye, gelişmeye kanalize olun, spor yapın. Yalnız aşamayacagınızı düşündüğünüz sorunlar icin profesyonel yardım almaktan çekinmeyin. Sırt bölgenizde öne doğru eğilme söz konusuysa, ve ailenizde ankhilozon spondilit hikayesi olan varsa, doktorunuzdan Hlb 27 testi yapılmasını talep edin. Geçmiş olsun.

Ü

Üye silindi 58480

Yasadiginiz halleri kabule gecin. SAmimi olun. Salih olun. Karsilik beklemeden halinizden razi olun.
Ne Allahi ne evrenin kanunlarini kandiramazsiniz cunku.

Kabule gecerseniz, kacan kovalanir yasasi geregi enerji tersten akar. Enerjilere ve kanunlara inanin. KEndinizi kanunlara teslim olun. Allah sizi kanun namina illa biryerde sikistirir ve kacamazsini. Sevgilinizden ayrilmayi dusunurken sizden once o sizden ayrilirsa ona daha duskun hale gelirsiniz, cunku enerji tersten akar, birine silah cekip vurmaya niyet edersiniz ama beklenmiyecek sekilde o kisi `vur ulan vur vurmazsan bilmemnesin` diye daha ters bir sekilde cikisirsa enerji yasasi yine tersten akar ve motivasyonunuz degisir. Bu cok muhimdir.

Simdi yasadiginiz halleri kabule gecmek boyledir. Bozucu Enerjiler tutunamaz hale gelir. Seker gider. Size su tabancasi ile akan enerjiyi siz tazyikli suyla puskurtmus olursunuz.

Ama Allahi ve kanunlarini kandiramazsiniz. Taklidi bir kabule gecis ile kendinizi kandiramazsiniz. Taklidi imanla, taklidi olumlamalarla, samimiyetsiz amellerle isin icinden cikamazsiniz. Sevginiz bile taklidi olabilir, alcakgonullugunuz bile taklidi olabilir, hatta samimi hallerinizde bile bir taklit etme olabilir. Allah bunu sevmez. Kendinizi sorgulayin. SAmimi ve icli olun.

Bir arkadas Musluman degilsek napalim diye soruyor ?
Vallahi billahi muslumanlikla alakasi bile yok ! Yeminle yok ! Muslumanlik bir orftur. Adettir. Allah kuranda muslumanlardan degil salih olanlardan ve muminlerden bahseder. Yani kalbi arinmis olmak muhimdir. Samimi ve icli olabilmek esastir. Bunun yakalayan heybetli de olur, gizemli de olur, cazibeli de olur. Cunku bu hallerde taklide yer yoktur. Hal ve hareketler kasitli olmamalidir cunku.