Din, bilime köstek değil destektir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Bence sizin sorununuz dinlerle değil direkt İslam ile. Sevgili Mehdix daha fazla cevap vermenizi tavsiye ederim.
Ayrıca forum kurallarını hatırlatmak isterim
14. Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve din bölümünde herhangi bir dini karalayici aşağılayici yazılar yazılamaz, yazılması da son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir üye orada bir soru sorarsa bilgi sahibi üyelerimiz ve yöneticilerimiz derhal yardımına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı konu hakkinda üyemizin kişiliğini ve dini bilgisini eleştiremezler. Her konuya din üzerinden yaklaşılması, konuların daraltılması, inançlara göre açıklama yaparak asıl konudan uzaklaşılması sistemimiz tarafından kabul görmemektedir.

Site yöneticilerinden de rica ediyorum Sn. @URUMHAMATAHAYİL
@*NEFERTİTİ*
lütfen bu konuda yardımcı olunuz.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Yahu hehe şeytan bizi yoldan çıkarıyor kandırıyor :D Bahane hazır hemen şeytan şu bu . Nefsimizin kölesi olduk sizde kamil insan oldunuz :D Yahu milleti kandıra kandıra yüzyıllardır kanını içtiniz be yeter.
Tamam sizin dinsizliğiniz size,benimde dinim bana.varmı başka derdiniz? Çok biliyorsanız açın konu, paylaşın bildiklerinizi tutan mı var! Ama açacağınız konularda kopyala-yapıştır ve saldırganlık harici bilimsel yada ilimsel yorumlarınız ve bilgileriniz de bulunsun lütfen,varsa tabi.kininizi kusun ama üzerimize sıçratmayın.daha fazla din düşmanı biri ile zaman kaybetmek istemiyorum.

Ü

Üye silindi 70925

Noluyoor yahu? Müslüman bilim adamlarından konu sapmış cinselliğe kadar gelmiş. ?

Ramazan Yetgin tarih öğretmeni tanımayan kalmamıştır diye düşünüyorum. En son Ntv'ye çıktı sınavlar hakkında rehberlik konuşması yaptı. Aşağıda aticağım videolarını izlemiştim. Elimde kitapta var eger imkan bulabilirsem çekip atacagim hem ders kitabi hem de yabanci bir yazarin kitabindan. Aşağıda verdiğim kanaldaki hoca müslüman bilim insanlarını da sayıyor ilkleri gerçekleştirmiş olanları da öyle.
Kendisi kaynak çıkartırken bütün meb ve açıköğretim kitaplarını okuyup ona göre anlatıcaklarını belirliyor. Konu tarih ve güncelleme gelebiliyor. Ve sınavda da öğrenciler bu kitaplardan sorumlu oluyor. Yani anlattıkları uydurma ya da müfredat dışı değil baştan söylemiş olayım. Tc kitaplarindakilerle birebir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...