bizden soğuyan birisini nefret eden birisini kendi düşüncelerini degiştirmek olacak yani nefret eden bizi vemesi icin ne yapalım

Dark5879

Kayıtlı Üye
benden nefret eden bir arkadaşım var belli neden ler den dolayı ama onu cok seviyyorum o nefreti sevgiye dönüştürmek için ne yapmalıyız

Dark5879

Kayıtlı Üye
öyle kolay olsa keşke

bir kız beni kardeşi olarak görüyor ve ben ona aşık oldum ona acıkladım ben sana hiç o gözle bakmadım dedi tama sonra konuşuruz dedi

ve biraz aradan zaman gec ti tekra söyledim bu konuyu kapatalım dedi bende tamam dedim
ve sonra tekra aradan zaman gecti tekrar sordum ona konuştuk benseni kardeşi olarak görüyorum dedi hiç o gözel bakmadım dedi ben de neden bir şans ver dedim o olmaz imkansız dedi allaha emanet sin dedi bende ozaman arkadaş kalalım dedim hayır dedi tekrar dedim tamam dedi daha konuşmadık ama bana snirli biraz zaman geçsin dedim ama bir yolu olllmalı yardım edin

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Yaşının genç olduğunu düşünüyorum. Kızın senden nefret ettiğini düşünmüyorum, böyle fikirlere kapılma. Ama bu şekilde kendisini sıkboğaz edersen nefret etmese de daha fazla soğuyacaktır. Bence bazı şeyleri tadında bırak, tutku/nefret bazlı düşünmek ve derin anlamlar yüklemek yerine bunların sıradan iletişim durumları olduğunu kabullen.

Ayrıca kızın gerçekten sana karşı dolu olmadığı kanaatindeyim. Nötr birilerini celbetmeye çalışmak akıl işi değil. Sonuçta buna değecek bir davanız, hatırı sayılır bir geçmişiniz, halihazırda olağanüstü ayırma büyüsü gibi şeyler mevcut değil. Ortada kurtarılacak bir mevzu da yok. Olay sadece tek taraflı bir aşk, hemen herkesin başından geçen bir olay.

Kendi yoluna bak derim.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Çok basit ama çok net:
Uzaklaşın, hicbirsey olmamış gibi davranın. İlgilenmeyin. Göreceksiniz nasıl geliyor.