Allah rizasi icin yardim edin

jfc

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeslerim bir kac gun once asagidaki resimdeki muskayi jelatine ve siyah banda sarili olarak her zman tasidigim cevsen kolyenin icinde buldum belliki bir baskasi icindeki cevsenle bunu degistirmis.
Ne oldugunu ve ne sebeple yapildigini bilen veya anlayan var ise Allah rizasi icin benimle paylassin yahut direk bu konunun altina yazsin. Son 6 aydir tuhafliklar hissediyordum. Yururken bile sanki ayagima bir agirlik bagliymis gibi bir his var. Ibadetlerimde odaklanma soruni yasiyorum. Bununla bir ilgisii olup olamayacagini dusunuyorum. Lutfen yardim etsin biri burada yazanlari bana cevirsin ve yapilis sebebi nedir onu soylesin. Simdiden Allah razi olsun tum kardeslerimden. D5F5773C-1B75-4AA0-B3A7-66719D0D463F.jpeg

taroh

Kayıtlı Üye
Birincisi nasıl biri cevseninizi degistirebilir nasıl bir ortamdasiniz.ikincisi bunu açınca yani bozulunca ağırlık filan kaybolmadi mi

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Ne yazdığını anlamiyorum fakat tükenmez kalem ile yazılan vefk, muska vb.. şeylerin enerjisel anlamda bir ifade taşımadığını biliyorum. Icinizin rahat etmesi için, sirkeli suda bekletip toprağa gomebilirsiniz.

quanttum

Kayıtlı Üye
Aynı harfe hem üstün hem cezm koyan sahte hoca kardeşimizi ayakta alkışlıyorum.
Suda bekletip ağaç dibine dökebilirsin bir sıkıntı yaratmaz.

Demre

Kayıtlı Üye
Ne olduğunu bilemem ama, arapça yazma konusunda son derece deneyimsiz birinin yazdığını düşünüyorum. Yazı çok çalakalem olmasının yanında, bariz harf hataları var. Yanlış bilmiyorsam, muska, vefk tarzı yazılarda hareke kullanılmıyor. Bolca ayetel kürsü okuyun ve size büyü yapıldığı fikrinden uzaklasın. Enerjinizi düsük ve üzerinizde ağırlık hissediyorsanız, vitamin değeri yüksek besinler tüketin. Icinizin rahat etmesi için, kağıdı bir cami hocasına gösterebilirsiniz. Geçmiş olsun.