21 gün hiç şikayet etmeden yaşamak?

Hopemore

Kayıtlı Üye
21 gün şikayet etmeden yaşamak mucizelere kapı açıyormuş, konuyu açtığımdan bu yana baya bir zaman geçti BEN YAPAMADIM :D
Ama ders çalışma alışkanlığı edindim 21 günde, orası doğru. Amaca göre kullanmak sonuç veriyor yani amaç herhangi bir şey olabilir
Güzel cevaplar gelmiş teşekkürler

Hopemore

Kayıtlı Üye
-Güncelleme-
Tuğçe Işınsu'nun kitabından
PDmqXQ.jpg

Sonradan daha iyi idrak edebildim, uygulamada 21 gün boyunca olumsuz anları iptal etme, tekamül seviyesini artırma amaçlanıyor. Şimdi daha yararlı buluyorum

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Bana kalırsa yapmak imkansız. Bedenen verdiğiniz tepkileri sınırlayabilirsiniz belki ama kafanız sürekli şikayet etmeye devam edecektir.

Ü

Üye silindi 58480

21 gun sikayet etmemek uzere yola cikan kisi, sikayet etmeyecegi bile olsa sikayet etsin diye evreni kiskirtir. Olmaz !

21 gun, her zorlugun bir kese altina, bilezige, takiya donusecegi imajinasyonu ile yola cikan insan hem sikayet etme bilincini koreltir hem de bolluk bilincine katki yapar.

Sikayet edecegini zannettigi enerjisi en cok ihtiyaci olan sermayesi haline gelir. Evren birseyin onunu kesmeyi degil ona altin dokunuslarla simya etkisi yaptirtmak uzerine tasarlanmistir cunku.