Zikir çekmek 3. Gözü açar mı

Taykel

Kayıtlı Üye
açılır 2 sene sürekli neyi çeksen açılır

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Öyle bir şeyin peşinde değilim niyete göre basit zikir çalışmaları yapıyorum
Zaten böyle şeylerden uzak dur tarikat çok tehlikeli bir girisim olur senin için aklını yitirmeye kadar gider bir müslümanın yapması gereken elinden geldiğince ibadetlerini yerine getirmesidir ibadetin en hayırlı azda olsa devamlı yapılanıdır hadisi şerifi ile yoluna bak namaz zikir kurban oruç v.s.... kimseyi dinleme kendi bildiğini yap bu tarikat hakkında savunanları onerenleri görünce aşırı şekilde sinirleniyorum bu arada 3. Gözü acmadan ilk kalp gözünü açmanı öneririm kalp tüm vücuda etki eden bir et parçasıdır direk olarak gözü açarsan yılında gitmeyen bazı şeyler seni sıkıntıya sokucam bazı durumlar doğura bilir

Dyg067

Kayıtlı Üye
3. Gozden kastiniz ne ?
Zikir cekerek acmak sanki 3. gozu iyi arastirmadiginizi, hafife aldiginizi ve hatta hakkini vererek elde etmekten cok parolasini calip direk kacak olarak izinsiz girmek gibi geliyor kulaga.

Zikirle acilir elbet. Ama hayrina mi acilir serrine mi acilir bilemezsiniz.
Ya Fettah diye zikre baslarsaniz oyle ilimler, oyle boyut kapilari, oyle garip musallat uzantilari hayatiniza girer ki yerle yeksan olabilirsiniz.

Zikir Allahin guzel isimleri ile yapilir. Ama Allaha ragmen onun esmasini zikrederseniz zavalli aklinizla Allahi manipule girisiminde bulunmus olursunuz ki; o esmanin sahibi olan Allah kendisine bunu saygisizlik ve hatta sirk sayar. Size de o zikrin karsiligini hic te hayriniza olmayacak sekilde verir.

Dyg067

Kayıtlı Üye
[/QU bu konuda ben de bişeyler söylemek istiyorum, iki sene önce bizzat yaşadığım yaklaşık 3 ay süren bir durumum oluştu, görüştüğüm bi erkek arkadaşım vardı kendisi çalışmıyordu üstelik kötü alışkanlıkları da vardı ama ben sevdiğim için onu o hayattan kurtarmak istiyordum kendim memurum maddi manevi ona destek olmaya çalıştım ama ben onu çekmeye çalıştıkça sanki o beni çekiyordu o hayata, daha sonra gelip benim evime yerleşti kötü alışkanlıkları azalttı bu sefer ben ona belki söyleyemiyordur diye imkan sağlamaya başladım hatta gittim para bulamayınca telefonumu sattım, kötü adamların eline düştüm dedi gittim kredi çektim verdim, hiç birini de gocunarak yapmadım, daha sonra çok küçük bi sebepten büyük bi kavga ettik bi gece bağırdı çağırdı bitti dedi gitti. Arkasından çok ilginç olaylar yaşamaya başladım sabah ezanı vaktinde teyzemi aradım o esnada o da beni rüyasında görüyormuş kalk namazını kıl diyormuşum, daha sonra bütün aklıma gelen çevremin gizli sırlarını görmeye başladım, görmem yetmiyor o insanlara mesaj atıyorum kendimi alı koyamıyordum, doğru diyenler tabi utanıp diyemeyenler vardı, kötü olan tarafı kendime hakim olamıyordum hani bilip susamamak, herkese iyilik yapmam gerektiğini bunun karşılığında bunların olduğu bana söyleniyordu, dışarıda insanların aklından geçen herşeyi görüyordum ailemin bana diyemediklerini bilmek onlar demeden onlara söylemek daha bi sürü şey.. İnanın bu çok ağır bişey, tabi namaza başladım ama ağlaya ağlaya kılardım, zikirlere devam ettim kendimi alamıyordum zikir çekmekten ama tedavi de gördüm kafayı yedim gibi bir durum neticede,tıpta bir teşhis koyamadılar çok şükür rabbime bu durum 3 ayda geçti yani algım kapandı. Biraz özledim biraz üzüldüm bu duruma ama bunu yaşamış olmaktan pişman değilim. O yüzden lütfen dikkatli olun dostlar

Dyg067

Kayıtlı Üye
Bu arada bu işlerle uğraşmak mutlaka kalıcı bir şeyler bırakıyor dönem dönem ataklar geçirebiliyorsunuz en iyisi Allahın adıyla dua etmek Allah’tan istemek illa zikir çekecekseniz la ilahe illallah diyin