Zihine Girmek ?!?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Yanılmıyorsam telepatiye giriyor bu süreç aslında hepimizin böyle bir yeteneği var ama doğrı yerde doğru zamanda kullanmayı bilmiyoruz

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşım çok güzel bir yetenek.. geliştir bu şekilde katilleri bile bulabilirsin onlar gibi düşündüğünde oluyor sanırım. bu biyerde okumuştum dedektiflerle çalışan psişikler varmış katil olaylarında psişiklerden yardım alıyorlarmış psişik diyorki öncelikle mekana gidiyorum oraları inceleriyorum sonra katil gibi düşünüyorum bi an onun yerine koyuyorum kendimi sonra maktülün yerine koyuyorum onun gibi görüyorum yani kişiyle bütünleşip onun yerine koyup kendini öyle bakıyormuş sende sanırım kuşunla bütünleşip onun gözünden baktın :) benim açıklamam böyle sadece fikrim çok bildiğimi söyleyemem yardımcı olduysam sevinirim yinede araştır ve geliştir çok güzel bir yetenek :)

AJA

Elit Üye
Telapati olamaz bu.Telapati sadece diğer zihin ile iletişim kurmaktır.Bunun tam olarak ne olduğunu isimlendiremedim ben de.Sanırım burada bir üye daha vardı,arkadaşlarında aynı olayı yaşamış olan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...