Zengin olmak

thew3w

Kayıtlı Üye
1)Hıdrellezde dilek dileyebilirsin kendin için. Ataleti atayım, kendimi keşfedeyim, sevdiğim bir işi yaparak para kazanayım ve çok param olsun gibi şeyler yazarak gül ağacına as mesela.
2)Dua edebilirsin. 3 vakıa 1 fetih perşembe akşamı veya pazar günü okunur. Düzenli oku. 4444 salatı tefriciyeye başlayabilirsin. Ya Gani, Ya Zül Celali vel İkram esmalarını ay saatlerini takip ederek okuyabilirsin.
3) Mum yakarak dilek dileyebilirsin. Mum yeşil veya sarı renk olacak ve pazar günü yakılacak. Dileğini muma söyle ve yak.
4) İmajinasyon. Gerçekten gökten sana para yağdığını düşün. Yeşil taşlı bir kolyen olsun. Onun sana hep fırsatlar getirdiğini düşün.
5) Ne yapıyorsan asla kimseye söyleme. Hepsi işe yarar. İnsanlar yaramaz ya sen bak işine der. O zaman bu kadar büyüyü kim yaptırıyor. Kendini olumla, güzel şeyler düşün.

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Hz. Süleyman zaten dünyanın sahibi, haliyle tüm yer altı kaynaklarının sahibi.

Zenginlere zenginliklerini bağışlayan malik.

72 çeşit demondan bir kaçı zenginik, nam, ün, zafer ișleri için itme gücü yapar. Bu demonlar yeryüzü işlerini yöneten ifrit krala tabidir. İște o ifriti, hz. Süleyman yakalayıp dizinin dibinde sürgün ediyor.

Şimdi bu şu demek, zenginlik hz. Süleymanın kendi imkanlarını ve sahip olduklarını koruması noktasında çaresizdir. Zengin biri meydan olursa bunu serveti ile öder.

Sebe halkı hz. Süleyman onları bağışlıyor diye varlık buluyor. Sonradan melikenin kalbini fetetme yolu ile evleniyorlar o ayrı.

Bugün yahudiler o gücü yakaladılar. Baronlar bize göre zengin, ama onlara göre para diye bisey yok😃 para üstüne büyü yapılmış kağıt. Bu büyüyü aşmadan zenginlik biraz zor gelir insana.

Yahudiler hz. Süleymanı büyücü kral olarak görür. O yönü ile örnek alırlar. 72 demonla neredeyse akraba oldular da denebilir bazı kaynaklara göre.

Ama Müslüman hz. Süleymanı olduğu gibi örnek alırsa bolluk ve zenginliğe doğal yolla ulaşabilir.

Sonuçta Allah Müslümana mülk sahibi olmayı, çok çok zengin olmayı helal kıldığını, bunun bir kısıtlayıcı inanç olmaması gerektiğini vurgulamıştır. Sırf bu bile bir Müslüman için itici iç güç olmalıdır.
Sayın @Retro bukadar bilgi nedir ya vallaha sizin yorumlarınızı okudukça kendimi biraz daha fikir sahibi olmuş hissediyorum çoğu konuda gerçekten saygılar...

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Rituellerin enerjisiyle zenginlisiyor insanlar.En iyi kullanan Ezoterik örgütler.İnanmayan insanlarında köle gibi kullanıyor sitem hepsi bu.
Kesinlikle katılıyorum. Ben bile bu konularda hiç bilgim olmadan ritüeller yaptım hepsinin okadar faydası olduki hele sayın @Absoluta Virtute nin paylaştığı laa ve miss gliflerini uyguladim olduğunu hissetmiştim yaparken hatta olduktan sonra da konuya yazmıştım olduğunu bi anda okadar alakasız yerden para geldiki bana oturdum şaşırdım kaldım...

Retro

Kayıtlı Üye
Sayın @Retro bukadar bilgi nedir ya vallaha sizin yorumlarınızı okudukça kendimi biraz daha fikir sahibi olmuş hissediyorum çoğu konuda gerçekten saygılar...

Düzenli olarak okuyorum sadece. Parçaların birleşmesi için multidisipliner bir okuyucu olmak lazım.

Elimden gelse Eğitim sistemine çapraz doktora zorunluluğu getirirdim. Üniversite diplomaları çok kolay alınmaya başlandı neredeyse hiçbir statü değerleri kalmadı. Ben de kendi diplomamı okula gitmeden alanlardanım.

İlahiyatçı mısın ? Sanatçı becerisi ile müzik te biliceksin. Kendi musiki bestelerin olacak.
Matematikçi misin ? Ressam da olacaksın. Altın oranı bilen evreni bilir. Onu başka bir alanda illa açığa çıkarman beklenecek senden.
Edebiyatçı mısın ? Sosyolog ta olacaksın.
Felsefeci misin ? Kimyager de olacaksın. Fikirlerin hormonal tesirlerine inebileceksin.

Gibi.

Elimden gelse tek disipline bağlı kalınarak diploma alınmasını kesinlikle yasaklardım eğitim sisteminde. En az iki, hatta 3,4,5... Çünkü beynin aşkın bir varlık ve en alakasız disiplinleri bile birbirine bağlayarak dahi seviyesine sıçrayabiliyor.

Bir deprem oluyor, cografyacı deprem kuşağı diyor ! İlahiyatçı Allah ceza kesti diyor ! Spritüeller kollektif enerji çöküşe geçti diye oldu diyorlar, komplocular için zaten HAARP var başka da bir şey yok... Bir Allahın kulu da tüm bu kriterleri tek bir çatı altında toplayarak katmanlı izah getiremiyor.
Hz. Alinin sözleri ne güzel özetliyor : İlim tek bir nokta idi, cahiller onu çoğalttılar (RA). Yani bütüncül değerlendirme yapma yetini kaybederek tek disiplinlilik, tek pencereden görmek, kendi profesörlüğünün argümanlarını dayatmak cahilliiktir.

Böyle kıt kanaat bir aydınlık olamaz. Ben bunu reddediyorum.
Eğitim sistemi konusunda çok doluyum malesef ! Bahaneyle kendinizi eğitim sistemine teslim etmeyin demek isterim. Korkunç bir köreltme üzerine kurulu çünkü.

Son düzenleme:

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Düzenli olarak okuyorum sadece. Parçaların birleşmesi için multidisipliner bir okuyucu olmak lazım.

Elimden gelse Eğitim sistemine çapraz doktora zorunluluğu getirirdim. Üniversite diplomaları çok kolay alınmaya başlandı neredeyse hiçbir statü değerleri kalmadı. Ben de kendi diplomamı okula gitmeden alanlardanım.

İlahiyatçı mısın ? Sanatçı becerisi ile müzik te biliceksin. Kendi musiki bestelerin olacak.
Matematikçi misin ? Ressam da olacaksın. Altın oranı bilen evreni bilir. Onu başka bir alanda illa açığa çıkarman beklenecek senden.
Felsefeci misin ? Kimyager de olacaksın. Fikirlerin hormonal tesirlerine inebileceksin.

Gibi.

Elimden gelse tek disipline bağlı kalınarak diploma alınmasını kesinlikle yasaklardım eğitim sisteminde. En az iki, hatta 3,4,5... Çünkü beynin aşkın bir varlık ve en alakasız disiplinleri bile birbirine bağlayarak dahi seviyesine sıçrayabiliyor.

Bir deprem oluyor, cografyacı deprem kuşağı diyor ! İlahiyatçı Allah ceza kesti diyor ! Spritüeller kollektif enerji çöküşe geçti diye oldu diyorlar, komplocular için zaten HAARP var başka da bir şey yok... Bir Allahın kulu da tüm bu kriterleri tek bir çatı altında toplayarak katmanlı izah getiremiyor.
Hz. Alinin sözleri ne güzel özetliyor : İlim tek bir nokta idi, cahiller onu çoğalttılar (RA). Yani bütüncül değerlendirme yapma yetini kaybederek tek disiplinlilik, tek pencereden görmek, kendi profesörlüğünün argümanlarını dayatmak cahilliiktir.

Eğitim sistemi konusunda çok doluyum malesef ! Bahaneyle kendinizi eğitim sistemine teslim etmeyin demek isterim. Korkunç bir köreltme üzerine kurulu çünkü.
Merak ettiğim bir şey var sayın @Retro Siz maji ile ritüeller ile ilgileniyor musunuz ? Özel değilse

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
Ahahah o yönden sıkıntım yok benim beni gören tanıyan insanlar severler beni çok cana yakın bı insanımdır girişkenimdir o konularda 🤣 hiç öyle bı işlem yapmadım bilmiyorum ama😏
@Rhea benim akıl hocam olurmusun ? 😆

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ahahah o yönden sıkıntım yok benim beni gören tanıyan insanlar severler beni çok cana yakın bı insanımdır girişkenimdir o konularda 🤣 hiç öyle bı işlem yapmadım bilmiyorum ama😏
@Rhea benim akıl hocam olurmusun ? 😆
Kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş..
Benim hayatım her yandan yıkık dökük neyimden akıl alacaksınız :oops:

cathrine

Kayıtlı Üye

Gibi.

Eğitim sistemi konusunda çok doluyum malesef ! Bahaneyle kendinizi eğitim sistemine teslim etmeyin demek isterim. Korkunç bir köreltme üzerine kurulu

Gerçekten de cevaplarınız etkileyici,bilgilerinizi paylaştığınız için teşekkürler...Yazılarınızı daha sık görme umudu taşıyorum....sevgiler:)

cathrine

Kayıtlı Üye
@Retro Etkilendiğiniz yazarlar,kitaplar nelerdir?Mümkünse sizin önerilerinizden güzel bir liste yapmak isterim...

cathrine

Kayıtlı Üye
Benim hayatım her yandan yıkık dökük neyimden akıl alacaksınız
Neden öyle olsun ki...?Buradaysanız ve beraber arayışlarımıza cevap arıyorsak ''yıkık dökük''diye bir şey yok...Gayet ayağa kalkmışsınız ve kendi peşinize düşmüşsünüz...Demek ki manevi gücünüz yükselmiş,böyle düşünmenizi öneririm...Buraya yönelmeniz de kendi hayatınız için attığınız bir adımdır,bu da bir nimet ,beraber çözüm aramak,ilgi duyduğumuz konuları beraber tartışmak...Biraz oyun biraz gerçek hepimizin birbirine katkıları var,iyi ki varsınız demek istedim...

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İşte Hz Süleyman büyü yapmadı ama onlar büyü yaparak zengin oluyor, tabi bunlar sıradan basit büyüler değil, varlıkların en güçlüleriyle işbirliği içindeler. Biz Hz Süleyman gibi bir duamızla zengin, ünlü vb olamayız, onun ağzı farklı enerjisi farklı yani..
Onlara sorsan hiçbiri büyü yaptığını kabul etmez.Majikal düzeni kullandıklarını söylerler.Bence doğru olanı yapıyorlar.Dunyada da organize olan yetenekli insanlar var.Ve bunlar dünyayi kendi istedikleri bir hale çevirmek istiyorlar.Müslümanlar ne Kur'anin majikal yapısını kullanabiliyor.Nede Onlarin sistemini kavrayabiliyorlar.Cehalet ile Bilgelik arasında bir çatışma var.Cehalet kendini inandığı gibi sanıyor dünyayi.Bilgelik ise bunun böyle olmadığını biliyor.Ve Cahil insanları kullanıyorlar.Zaten herşeyin farkında bu sistem.Sadece insanları geleceğe hazırlıyorlar.Ama bazıları direniyor.Sonunda onların dediği gerçek olacak çünkü sistem onların lehine çalisiyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Neden öyle olsun ki...?Buradaysanız ve beraber arayışlarımıza cevap arıyorsak ''yıkık dökük''diye bir şey yok...Gayet ayağa kalkmışsınız ve kendi peşinize düşmüşsünüz...Demek ki manevi gücünüz yükselmiş,böyle düşünmenizi öneririm...Buraya yönelmeniz de kendi hayatınız için attığınız bir adımdır,bu da bir nimet ,beraber çözüm aramak,ilgi duyduğumuz konuları beraber tartışmak...Biraz oyun biraz gerçek hepimizin birbirine katkıları var,iyi ki varsınız demek istedim...
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.. ama gerçekten yıkık dökük.. şerefsiz kara büyücü çirkefler hayatımı harabeye çevirdi.. pek umutlu bakıcak bir durumum yok yani..

cathrine

Kayıtlı Üye
Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim.. ama gerçekten yıkık dökük.. şerefsiz kara büyücü çirkefler hayatımı harabeye çevirdi.. pek umutlu bakıcak bir durumum yok yani..
Bazen enerjimiz düşer bazen yükselir...Kendimizi şifalandırmaya çalışmalıyız...Mesleğiniz var mı,çalışıyor musunuz bilmiyorum ama eğer işiniz yoksa kendinize meşgul olabileceğiniz ilgi alanları oluşturabilirsiniz ve bunları düşünecek vaktiniz olmaz...''En iyi tedavi meşguliyettir''....Bunlara dair tavsiyeler isterseniz uzun uzun yazarım,başka başlıklar altında da arkadaşlarımla paylaşmıştım....Sizin frekansınız iyi yansıyor,pek yıkık dkük gibi bir ruh hali algılamadım...Sandığınız kadar değildir belki...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bazen enerjimiz düşer bazen yükselir...Kendimizi şifalandırmaya çalışmalıyız...Mesleğiniz var mı,çalışıyor musunuz bilmiyorum ama eğer işiniz yoksa kendinize meşgul olabileceğiniz ilgi alanları oluşturabilirsiniz ve bunları düşünecek vaktiniz olmaz...''En iyi tedavi meşguliyettir''....Bunlara dair tavsiyeler isterseniz uzun uzun yazarım,başka başlıklar altında da arkadaşlarımla paylaşmıştım....Sizin frekansınız iyi yansıyor,pek yıkık dkük gibi bir ruh hali algılamadım...Sandığınız kadar değildir belki...
Ağlamayı bilmediğimdendir, kendi kendime ayağa kalkmam gerekti hep, yaşayan ölülerdenim aslında.. evet çalışıyorum, yani işte sanırım kira ve faturaları karşılar umarım bundan sonra :D

romeo713

Kayıtlı Üye
Acaba ruhani yollardan zengin olmak mümkün mü yada ruhunu şeytana satıp para şöhret kazanılmaz mı cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum
bugüne bakarsak cevabı basit aslında.. Dünyadaki parayı yöneten ve en büyük para gücü olan yahudiler... ayrıca cinleri kullanan ve büyü bilimlerinde en gelişmiş toplumda yahudiler görünüyor....

emre0654

Kayıtlı Üye
Ruh size ait değil ki Yaratıcıya ait, satamazsınız, şeytani varlıklarla işbirliği yapıp zengin olanlar var, ama herkes değil benim büyücüm hala bordrolu işte çalışıyor zengin olsa o olurdu ömrünü adadı bu kutsal(!) yollara..
Benimkinin de parası kalmamış son zamanlarda 😀 bu işlerle uğraşıp da milyoner olanı görmedim.