Zayıflamak İçin Özel Bir Yöntem.

lotus_flower

Kayıtlı Üye
Katılım
2 Şub 2014
Mesajlar
6
Beğeni
0
Eklemeden geçmek istemedim arkadaşlar kiraz saplı çay da çok etkili bir bağırsak çalıştırıcı.Tavsiye ederim.Poşet çay şeklinde olanını kullanıyorum ben marketlerde satılıyor ve gayet de etkili.
 

candokia

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Ocak 2014
Mesajlar
218
Beğeni
2
Soda ve madensuyunu aynı zanneden bu kişi için yoruma gerek yok.

içilebilir nitelikteki herhangi bir suya karbondioksit eklendiğinde soda yapmış oluruz. yani musluk suyuna da co2 eklersek bundan da soda elde etmiş oluruz. maden suyu ise yerin en derin katmanlarından çıkar ve çıktığı yerin jeolojik özelliklerini taşır ve magmadan aldıkları karbondioksit gazının basıncıyla yeryüzüne çıkarlar. yeryüzüne çıkarken geçtikleri yolda mineraller de alırlar yani mineralce yüksektir ama sodada mineral yoktur. ikisi de mideyi rahatlatma özelliği taşır ama sodanın bundan başka işlevi yoktur oysa maden suyu aynı zamanda doğal bir mineral deposudur.
maden suyuna ruhsat sağlık bakanlığından alınır , sodanın ruhsatını ise tarım bakanlığı verir.
Sodanın yukarıda yazdığı gibi vücuda faydası yoktur.Madensuyu faydalıdır.
Madensuyu içinde bulundurduğu tuzdan dolayı fazla tüketilmemelidir. Ayrıca soda içip vücuda gereksiz yere karbondioksit almanın gereği yok.
sadece şunu bilin sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı çörek otu toktutuyor ve zayıflamaya yardımcı.tarçın da şekersiz sütle içilince çok etkili.bunun dışında yukarıda yazanları yapmanızı tavsiye etmem.
soda derken doğal maden suyu olarak bahsetmiştim çocuk azarlarmış gibi konuşmayın.. ve doğal maden suyunu satın alarak kullanılacağını düşünüyorum ve satın alınanında sentetik içerikli olduğunu unutmamak lazımdır zaten diğer yorumlarda belirtildiği gibi doğal maden suyunu saklasanızda bozulur
 

pin9

Kayıtlı Üye
Katılım
19 May 2012
Mesajlar
20
Beğeni
3
ben beypazarı maden suyu kullanacağım uygun mudur acaba? maden suyu mu yoksa marketlerde satılan mineralli su mu pek anlayamadım

arkadaşlar yardımcı olur musunuz :) beypazarı maden suyu kullanıyorum ve 4 tanesini büyük bi şişede hazırlayıp dolaba koyup öle kullanıyorum olur demii?

lütfen birisi yardımcı olabilir mi:)
 

lookinside

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Haz 2016
Mesajlar
27
Beğeni
0
Ya konuyu förtletmiş olacağım ama, 8 mineralli suyun her birine yarım limon günde 4 adet limon yapar fazla değil mi bu kadar tüketmek? Başlayacağım ama cesaret edemedim bilgileri tam almadan, yoksa yarım limonu sekiz mineralli suya bölecek miyiz? Ülserim var benim ölmeyeyim sonra :( bir de ben 58 kiloyum mesela 90 kiloya 8 adet mineralli su ise bana kaç adet gerekiyor günde? Yoksa aynı mı ? Urum bey umarım cevap verirsiniz.
 

hazaR

Tecrübeli Üye
Katılım
30 Haz 2011
Mesajlar
2,199
Beğeni
574
Konum
İstanbul
İş
Passenger.
Ya konuyu förtletmiş olacağım ama, 8 mineralli suyun her birine yarım limon günde 4 adet limon yapar fazla değil mi bu kadar tüketmek? Başlayacağım ama cesaret edemedim bilgileri tam almadan, yoksa yarım limonu sekiz mineralli suya bölecek miyiz? Ülserim var benim ölmeyeyim sonra :( bir de ben 58 kiloyum mesela 90 kiloya 8 adet mineralli su ise bana kaç adet gerekiyor günde? Yoksa aynı mı ������ Urum bey umarım cevap verirsiniz.
Hayır, dediğiniz gibi günde dört limon yapıyor.Eğer ülseriniz var ise bence daha farklı yöntemlere bakabilirsiniz...
Ve evet her kilo içinde aynı.Zaten 90 kilo bir insanın günde yaklaşık 2.5-2.7 litre su içmesi gerekiyor, 58 kilo olan sizinde 1.7 litre falan gerekiyor kilonuza göre.8 adet maden suyu bu miktarı rahat karşılar.Ama bide şu var, bu diyetin diğer bir yönüde insana çok su içirtmesi.Sizin zaten içtiğiniz maden suları ideal su miktarını aştığı için içeceğiniz ekstra sular midenizi daha da büyütebilir.Aksine ödem de yapabilir sanıyorum.Olaylar baya karışık yani.:)
Gelin vaz geçin :D
 

lookinside

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Haz 2016
Mesajlar
27
Beğeni
0
İnsan istiyor ki yiyeyim içeyim yatayım böyle mucizevi bir şekilde bir şeyler içerek kilo vereyim ? Olmayacak değil mi :(
 

lviv angeles

Tecrübeli Üye
Katılım
26 Ocak 2014
Mesajlar
2,718
Beğeni
258
Konum
HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
Çok yiyen insanların yanında olmamaya çalışın.Eğer yalnız yaşıyorsanız yemeniz gerekenler dışında birşey bulunmasın elinizin altında.Mesela evde cips olmasın.Olmayanı alıp yemek evde olupta yemekten daha düşük ihtimaldir.
 
Üst