zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

cerfin

Kayıtlı Üye
Zayıflamak için değil keyif için dinliyordum ben 2 aydır fırsat buldukça.Ve şu son 2 haftada 10 kilo verdiğimi gördüm.Normalde 1-2 kilo vermek için diyet yaparım ama ihtiyacım olmadığından onu bırakmıştım 1 ay önce.Ya müziğin güçlü bir etkisi oldu üstümde yada bir rahatsızlığım var.

nhl35

Kayıtlı Üye
2haftada 10kilo vermen ilginç.umarım baska rahatsızlıgın yoktur.sadece bu telkini dinlediğin için olsun:)) olsunda bende 2 haftada 10kilo vereyim:)))

nhl35

Kayıtlı Üye
slmlar.dinlemey ebasladıgımdan beri sunu frkettim dinlerken yoğun bir boğaz agrısı yaşıyorum.snrada hafifleyerek devam ediyor.su anda bile cok yogun agrı vr.mavi bir şal sardım boğazıma belki ii gelir diye.subliminal mp3 den olabilirmi gercekten.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
boğaz bölgesinde sorun oluyorsa böyle. kendinizi suçladığınız anlamı çakabilir. genelde diyeti çok bozan. ama aldığı kilolar içinde sürekli pişman olan kişiler bunu boğazına yükler. troid sorunları astım guatırda genelde suçluyan kişilerde oluşuyor. bu kendini suçlama keşke şeklindede olabilir. keşke yapsaydım keşke deseydim gibi. telkinlerin içinde bu tür konular olduğu için beden tepki verebiliyor. tabiki başka birşeyde olabilir.

nhl35

Kayıtlı Üye
gerçektende sunu yapsaydım,şunu söleseydim hep keşkeeeee keşkeee.
işte bu keşkelerden dolayı da kendimi suçlarım haklısınız.
:eek:fftopic:

AphraeL

Kayıtlı Üye
gerçektende sunu yapsaydım,şunu söleseydim hep keşkeeeee keşkeee.
işte bu keşkelerden dolayı da kendimi suçlarım haklısınız.
:eek:fftopic:

Urumun sözleri benim için de aydınlatıcı oldu. Ben de son 5 senenin pişmanlığıyla kendime yüklenip duruyorum. Ses tellerimde nodül çıktı sonunda, son birkaç haftadır çok fena öksürüyorum hasta olmadığım halde.. Belki de pişmanlıklarım sonucu boğaz çakramın kapanmasıyla bu etkiler ortaya çıktı..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Chakraları dengelemek için bugün verilen Hipnomeditasyon chakra çalışmaları 1-2-3-4 dan haberiniz var değil mi ?
Ve bence chakra kapalı demen yanlış ...az işlev görür ama kapanmaz ... unutmayalım ki bilinçaltı herşeyi kaydediyor ve şakası yok :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Chakraları dengelemek için bugün verilen Hipnomeditasyon chakra çalışmaları 1-2-3-4 dan haberiniz var değil mi ?
Ve bence chakra kapalı demen yanlış ...az işlev görür ama kapanmaz ... unutmayalım ki bilinçaltı herşeyi kaydediyor ve şakası yok :)

Bence benimkiler kapanmak ne düğüm olmuşlar :D Hangi çakrada sorun varsa ne gibi rahatsızlıklar yaşayabileceğinize dair bir yazı okudum. Hepsine bir dizi belirti yazılmıştı. Bende onların pek çoğu vardı. Ve evet bir süredir başka bir çakra meditasyonu telkinini dinliyordum. Bugün saolsun Urumun çalışmalarını indirdim. Uyguladım bile :) Enerji çalışmalarına da katılıyorum. Kendim için elimden gelen herşeyi yapıyorum yani :) Bir de Urum derse odaklanmak için çalışmayı yaptığında süper olucak :)

Sevgiler,
AphraeL

nhl35

Kayıtlı Üye
faydasını görmeye basladım bugun bunu anladım.beni gören 2 arkadsım zayıfladınmı sen dediler ki bu arkadaşlrımı 15gündür görmüyordum :))
:biggrinjester::hurray:

htc_gzm

Kayıtlı Üye
çok beğendim dinlerken kendimi çok huzurlu hissediyorum teşekkürler

çok beğendim dinlerken kendimi çok huzurlu hissediyorum teşekkürler

indigo

Kayıtlı Üye
merhaba, ben şarkıyı klasik versiyonuyla birlikte gece yatmadan dinledim birden gözümün önüne genç bir kadın imgesi geldi ama her ince detayına kadar tasvir edebileceğim biri. ama rahatsız olmadım. sabah tekrar dinlediğimde ise inanılmaz enerjik oldum ki normalde sabahları hep yorgun uyanır, neredeyse ilk bir kaç saat uyuşuk gezerdim. bu bende ters etki mi yarattı acaba merak ettim. yoksa herkeste aynı etkiyi göstermemesi normal mi ?

ahnuba

Kayıtlı Üye
Bu MP3 leri indirip bir de ben dinleyebilseydim, ama nerede? Lütfen yardım eder misiniz, bu mp3 ler nasıl indiriliyor? Benim bilgisayarım bunlar resim olarak algılıyor da.

oridam

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bende linki göremiyorum indirebilen varsa bana özelden yollarmısınız. teşekkürler

vica pota

Kayıtlı Üye
Sayın Moderatör ;
Daha önce siteden başka çalışmaları sorun yaşamadan indirmiştim fakat şuan buradaki link ve zayıflama klasik çalışmasının link inden indirme yapılamıyor. Ya link deforme olmuş yada site güncellemesi sırasında bir sorun olmuş galiba çünkü indirme işlemi sonrası sıfır bayt ve kayıt süresi sıfır olan bir dosya iniyor. Müsait olduğunuz da bu çalışmaların linklerini yinelerseniz tekrardan yararlanabiliriz çalışmalarınızdan. Teşekkürler..