Zaman ve Hayatın anlamsızlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuzruhu

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese öncelikle bu konuyu açıp açmamak arasında çok düşündüm ve sizin tavsiyelerinizi duymak isterim .Son zamanlarda bende tuhaf melankoli hali gibi şeyler olmaya başladı özellikle sanki bu dünyada ki her şey sahte bir tek ben gerçeğim gibi . Sanki birisi beni bir bilgisayar oyununun içine sokmuş gibi her şey önümden geçip gidiyor .Hatta sorunlar olduğu zaman kendi kendime canını sıkma şimdi zaman çok çabuk geçer diyorum ve gerçekten de çok hızlı geçiyor .Zaman ve hayat bana içi boş anlamsız gelmeye başladı eskisi gibi hayatın tadını çıkarmak istiyorum .Psikolog dışında ki tavsiyelerinizi merak ediyorum .Teşekkürler .

La-edri

Kayıtlı Üye
Tv internet ve buna benzer bilgisayar oyunlari ceptel hepsinden uzak durun, en azindan belirli bir dönem bunu yapmaya calisin, bakin neler oluyor.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Banada dünya ve benim dışımdaki herşey gerçekmişte ben sahteymişim gibi geliyor, yokmuşum gibi hissediyorum
Sonra başıma bi dert alıyorum ondan kurtulasıya zamanın hızlı geçmesi şöyle dursun, geçmek bilmiyor duruyor sanki
Bütün suçu izafiyet teorisine atıyorum :)
İçimi döktüm iyice:oops:

La-edri

Kayıtlı Üye
Banada dünya ve benim dışımdaki herşey gerçekmişte ben sahteymişim gibi geliyor, yokmuşum gibi hissediyorum
Sonra başıma bi dert alıyorum ondan kurtulasıya zamanın hızlı geçmesi şöyle dursun, geçmek bilmiyor duruyor sanki
Bütün suçu izafiyet teorisine atıyorum :)
İçimi döktüm iyice:oops:

Tatile ihtiyacin var dostum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...