Yıldız saatleri ile ilgili yardım lütfen...

akan

Kayıtlı Üye
Yıldız saatlerini hesapladık bu saatlerin iyi mi kötü mü olduğunu nasıl bileceğiz? Elinde doğruluğu kesin bir liste olan varsa paylaşabilir mi lütfen? Mesela çarşamba gece 3. saat mars etkisi altında buna göre bu hangi iş için kullanılır iyi midir kötü müdür? Yeni başlayan arkadaşlar için bilgi vereblirseniz sevinirim.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Yildiz saatlerini hesaplamasini bilmiyorsun.Hangi saatde ser ve hangi saate pozitif uygulamalar yapilabilecegini bilmiyorsun.Yani kisacasi sen Havvasin temelini bilmiyorsun.Öncelikle gerekli altyapiya sahip olmak zorundasin yada en azindan yildiz saatlerini anlama ve hesaplama konusunda biraz bilgin olmasi lazim.Kisacasi Ferrariye binmek istiyorum diyorsun ama otomobil kulanma konusunda bir bilgin yok,bunu da kolay anlaman icin söylüyorum belki bazi seyleri anlamakta zorluk cekiyorsundur.
Yukariya bak,orda Arama fonksyonu diye adlandirdigimiz birsey var.Bu Yildiz saatleri konusunu arkadaslar zaten sürekli masaya yatirdilar ve en ince ayrintisina kadar anlatildi
Eger gercekten birseyler ögrenmek istiyorsan forumda ariyarak bulursun.Haydi sana kolay gelsin!;)

akan

Kayıtlı Üye
Yazdığım mesajı tekrar okursan yıldız saatlerini hesaplamayı değil saatlerin hangi işlere yaradığını sorduğumu görürsün.Hayır ve şer saatlerinide bilirim evel allah ama diyelim ki ticaret için kullanılacak bir okuma hangi hayır zamanda yapılır bunu bilmiyorum.İnternette bulunan bir çok bilgi hatalı ki zaten daha evvelde Urum le bu konuyu konuşmuştuk paylaşacağını söylemişti fakat vakti olmadığı için kaynadı demekki...Sen kendi işine bak kardeşim biiyorsan bunu cevapla bilmiyorsanda canın sağolsun bırak bilenler cevap versin...

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Yıldız saatlerini hesapladık bu saatlerin iyi mi kötü mü olduğunu nasıl bileceğiz? Elinde doğruluğu kesin bir liste olan varsa paylaşabilir mi lütfen?
Sen yildiz saatlerinin hangisin ser ve hangisi pozitif isler icin kulanildigini merak etmiyormusun? Sen Yildiz saatlerini neden hesapliyorsun,anlasilan bunun bilincinde degilsin.Sonra sen gel bana saldir! Beyefendi,yukarda arama fonksyonu var,buyurun ordan bakin.Neden Insanlari gereksiz sorularla rahatsiz ediyorsunuz.Önceden sana anlatmaya calisdim bilmiyorum unutunmu.Bu Konu defalarca masaya yatirildi ve en ince ayrintisina kadar yani sira kendiniz biraz caba sarf edecek olursaniz bu sorunun cevabini bulabilirsiniz,neden bu kadar hazircisiniz? Ne demek sen kendi isine bak? Bir defa öncelikle uslübüne ceki düzen vereceksin,yani sira tesekür ederim sagol,seninde canin sagolsun degerli Arkadasim.

akan

Kayıtlı Üye
Burası bir paylaşım forumu olduğu için sorumun gereksiz olduğunu sanmıyorum ki zaten urumda bu konunun paylaşılmadığı ve bir liste olarak verilmediğini onayladığına göre yanlış bir konu açmadım.Dahası sorduğum soruyu hala anlayamamışsın...Uslubumda da bir sorun olduğunu sanmıyorum olsaydı şu ana kadar editlenirdi:) Sevgiler :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yıldız satleri sitede paylaşıldı aslında gezegenlerin öz<elikleride ikisine bakarak karar verilebilir yeni tablo hazırlayacaktım aslında daha kolay olsun diye elimdeki işler bitsin isteğinize uygun bilgiyi paylaşacağım

akan

Kayıtlı Üye
Sevgili urum şu an itibarı ile elimde araştırma için 14 havas kitabı var ve hiçbirinde bilgiler birbiri ile uyuşmuyor açıkçası bu işlerden bir şeyde anlamıyorum yani bakıyorum zühre saati iyi şeyler için zuhal saati kötü şeyler için kulanılır diyor, sonra tabloya bir bakıyorum venüs için o gün o saatte şer yazıyor bana kal geliyor...Çıkamadım işin içinden...Bu arada piyasadaki en güvenilir kitap hangisidir bana tavsiye eder misiniz lütfen...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
venüs saatine kötü iş yazan bir kitabı çöpe attt

bu mümkün değil piyasada varmı bilmiyorum ama bület kısa en mükemmelidir

akan

Kayıtlı Üye
İşte siz tecrübelisiniz bliyorsunuz ama haliyle benim kafam karışıyor...Havvasın derinlikleri isimli kitabı kastediyorsanız dün sipariş verdim elime henüz geçmedi...

MaHaRa

Kayıtlı Üye
Selamlar;

Piyasalardaki havass kitapları
hem yanlış çeviri hem de içindeki
bilgilerin üstü örtülü. Ayrıca onlar ile
yapacağınız çalışmalardan sonuç almanız
nerede ise imkansız. Bir de Havass için
ilm-i bilginiz ve arapçanız yok ise.
nasıl anlamayı düşünüyorsunuz?

akan

Kayıtlı Üye
mahara arkadaşım çok haklısın fakat başka türlü nasıl bilgi toplayabilirim?Mecburen hem kitaplara hemde bilgili arkadaşlara danışmak zorundayım.Bir yerden başlamak lazım...Hiç kimse bilerek doğmuyor sanırım ki :)