Yengeç burcunu neden bu kadar hassas?

AuroraBorealis

Kayıtlı Üye
Bilmeyen de oluyor. Bilipte aynı hatayı tekrarlayanda ve pek tabi ciddi almayanlarda ülkemizde verilen değer de sorun teşkil ediyor. Yabancı ülkelerde üniversitelerde okutuluyor. Çok kadim ve derin bilgi derya deniz sürekli öğrenilmesi bitmeyen konular.
Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.Çok yüzeysel bir soru olduğunun farkına düşününce vardım:) Dün itibariyle doğum haritaları ilgili araştırma yapmaya başladım. Her gün gazetelerde gördüğümüz burç yorumları yada tv yayınları bu algıyı yaratıyor birazda .Her ne kadar doğum haritası önemli diye bangır bangır söylense de yetersiz bilgiden yada bu bilgilerin yoğunluğu sindirmesi çok zaman harcanması gerektiğinden bu yanılgıya düşüyoruz galiba.

AuroraBorealis

Kayıtlı Üye
Hayat inişili çıkışlıdır ama eğer benim gibi bir yengeçsen kendini hissettiğine bırak. Bazen hayatta bazı şeyleri yaşaman gerekir, aynı şeyler hissiyatler için de geçerlidir.Yaşanması gerekiyorsa yaşa, saklama. Baskı altına almaya çalıştığın herşey bir gün gün yüzüne çıkar, yani bastırmanın bir anlamı yok. Söylemek gerekirse ne kadar kontrol etmeye çalışsan o kadar zarar verirsin kendine. Sal kendini :)
Dikkate alacağım. :)

Aisling

Kayıtlı Üye
Bu yüzden içi geçmiş, esasında komik olmayan ama espri sahibi şahsın komik olduğunu düşündüğü
esprilere maruz kalıyoruz. Mesela ben bir akrebim. "Siz akrepler cinselliğe düşkünsünüz eheheheh sizi var ya sizi...."
Forumda başıma geldi bu muhabbet mesela. Duvara vur kıvılcım çıksın hesabı.
Umarım hiç başınıza gelmez.

U

Utopia

Tanıdığım iki yengeç de gayet kapı duvar, biri yakın arkadaşım biri de kuzenim, kuzenimin yükseleni koç. Koçları bilen bilir. :) siz burcunu değil yükselenini ve ay burcunu öğrenin

dünyalı

Kayıtlı Üye
Bu yüzden içi geçmiş, esasında komik olmayan ama espri sahibi şahsın komik olduğunu düşündüğü
esprilere maruz kalıyoruz. Mesela ben bir akrebim. "Siz akrepler cinselliğe düşkünsünüz eheheheh sizi var ya sizi...."
Forumda başıma geldi bu muhabbet mesela. Duvara vur kıvılcım çıksın hesabı.
Umarım hiç başınıza gelmez.
banamı dedin canım.? nedense üzerime alınasım geldi :)