Yazıların Ne Olduğu Hakkında Yardımcı Olur musunuz?

kupakızı

Kayıtlı Üye
Merhaba, 5 yıl önce eşim işten geç geldiği için yalnız korkuyorum diye, koruyucu amaçlı olduğunu söyleyerek kayınpederimin asker arkadaşına yaptırıp verdiği, deri üzerine yazılmış bu yazıların anlamını, ne olduğunu bilen, bana yardım edebilecek biri var mı? Korkum kalmadı ama sıkıntım da hiç bitmedi. En sonunda dün aklıma geldi, açtım baktım. İnternette araştırırken buradan yardım alabileceğimi yazmışlar.

Ekli dosyalar

• EA2DACB4-D339-4EF7-B808-F90AAE460614.jpeg
    EA2DACB4-D339-4EF7-B808-F90AAE460614.jpeg
    4.1 MB · Görüntüleme: 30
  • 9A2BCD19-C6CE-4224-93F1-FB201BE4AC0B.jpeg
    9A2BCD19-C6CE-4224-93F1-FB201BE4AC0B.jpeg
    3.6 MB · Görüntüleme: 31

fako

Kayıtlı Üye
Merhaba, 5 yıl önce eşim işten geç geldiği için yalnız korkuyorum diye, koruyucu amaçlı olduğunu söyleyerek kayınpederimin asker arkadaşına yaptırıp verdiği, deri üzerine yazılmış bu yazıların anlamını, ne olduğunu bilen, bana yardım edebilecek biri var mı? Korkum kalmadı ama sıkıntım da hiç bitmedi. En sonunda dün aklıma geldi, açtım baktım. İnternette araştırırken buradan yardım alabileceğimi yazmışlar.
Bildiğim kadarıyla güzel niyetlerle yapılan şeyler genelde gül kokulu veya gül suyuyla karışık safran ile yazılıyor. Kokusu nasıl? Deri hangi hayvanın biliyor musunuz? Ayrıca mürekkep taşmış. Milimlik yazım hataları veyahut taşmalar uygulamanın sağlıklı olmasını etkiler. Yıllarca düzgün yazmak için eğitim veriliyor. Sanırım yapan kişi o kadar profesyonel değil. Müslümansanız, bu tür şeylerin yerine oturup kuranınızı okusanız ve ibadetlerinizi yapsanız, daha hayırlı olmaz mı? Ben en hayırlısı islamiyette bu diye biliyorum. Belki de yanlış biliyorumdur.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
besmeleyle felan yazılı ayetler felan yazılmış koruma ayetleri altada Allah isimleri daire etrafında yazmış ama o kare yerde bir hata var köşesiz olanda orda bazı harfler iç içe geçmiş bu bir hata mesela bunu yazan kişi muhtemel bu ilimde yeni yada internetten araştırıp da yapmış olabilir mesela yazı içi içe geçer negatif enerjiyi çeker işlevi gider mesela Allahın gazabı kafirlerin üstüne olsun yazarsın k silinir Allahın gazabı afirlerin üstüne olsun olur afir kelimesi geçersiz olur Allahın gazabı üstüne olsun diye etki eder şansızlık negatif etkiye yol açar

kupakızı

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla güzel niyetlerle yapılan şeyler genelde gül kokulu veya gül suyuyla karışık safran ile yazılıyor. Kokusu nasıl? Deri hangi hayvanın biliyor musunuz? Ayrıca mürekkep taşmış. Milimlik yazım hataları veyahut taşmalar uygulamanın sağlıklı olmasını etkiler. Yıllarca düzgün yazmak için eğitim veriliyor. Sanırım yapan kişi o kadar profesyonel değil. Müslümansanız, bu tür şeylerin yerine oturup kuranınızı okusanız ve ibadetlerinizi yapsanız, daha hayırlı olmaz mı? Ben en hayırlısı islamiyette bu diye biliyorum. Belki de yanlış biliyorumdur.
Öncelikle çok teşekkür ederim cevabınız ve emeğiniz için. Çok haklısınız işte 5 sene önce sorgu sualsiz alan akılla şimdiki akıl maalesef bir değil :) Şu an zaten öyle yapıyorum ve hiç korkmuyorum. Fakat midemde yüreğimde hep bir ağırlık, sıkıntı var, atamıyorum. Kötü niyet aramıyorum asla ama belki bana ağır gelmiştir, benim telafi etmem gereken bir hal vardır bunu taşımak için. Nasıl anlatsam yanlış birşey de söylemek istemiyorum ama mesela Elif adı gibi, herkes taşıyamaz o isme layık bir karakter olmalı denir ya...Hiçbir şey kokmuyor, bir de kayınpederim kendisi deri satıyor, deri kendi dükkanındandır muhtemelen ondan ne derisi olduğunu bilmiyorum.

kupakızı

Kayıtlı Üye
besmeleyle felan yazılı ayetler felan yazılmış koruma ayetleri altada Allah isimleri daire etrafında yazmış ama o kare yerde bir hata var köşesiz olanda orda bazı harfler iç içe geçmiş bu bir hata mesela bunu yazan kişi muhtemel bu ilimde yeni yada internetten araştırıp da yapmış olabilir mesela yazı içi içe geçer negatif enerjiyi çeker işlevi gider mesela Allahın gazabı kafirlerin üstüne olsun yazarsın k silinir Allahın gazabı afirlerin üstüne olsun olur afir kelimesi geçersiz olur Allahın gazabı üstüne olsun diye etki eder şansızlık negatif etkiye yol açar
Çok teşekkür ederim :) Aslında ben de hiç kötü niyet güdmek istemiyorum ama belki bana ağırlık yapan bir durum vardır ya da benim düzeltmem gereken bir davranışım vardır diye düşünüyordum. Tam da aradığım cevap olmuş, emeğinize sağlık. Ne yapmam gerekiyor bu konuda yardımcı olur musunuz? Anneannem denize at dedi ama doğrusunu uygulamak isterim.

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim :) Aslında ben de hiç kötü niyet güdmek istemiyorum ama belki bana ağırlık yapan bir durum vardır ya da benim düzeltmem gereken bir davranışım vardır diye düşünüyordum. Tam da aradığım cevap olmuş, emeğinize sağlık. Ne yapmam gerekiyor bu konuda yardımcı olur musunuz? Anneannem denize at dedi ama doğrusunu uygulamak isterim.
bunu atın ağırlığı yapan bu zaten üstteki ayetler doğru en alltaki çemberdede bişey yok ama diğer dairede yazılar iç içe geçtigi için üstte yazdığım durum meydana geliyor bakın demek istedigim kısım burası bütün vefki bozan kısım burası ss.png

denize atın yada kimsenin bulamicagı bir yere gömün

kupakızı

Kayıtlı Üye
bunu atın ağırlığı yapan bu zaten üstteki ayetler doğru en alltaki çemberdede bişey yok ama diğer dairede yazılar iç içe geçtigi için üstte yazdığım durum meydana geliyor bakın demek istedigim kısım burası bütün vefki bozan kısım burası Ekli dosyayı görüntüle 1933

denize atın yada kimsenin bulamicagı bir yere gömün
Tamamdır çok çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Haftaiçi ilk işim bu olsun.

S

SoldierO

Elma sirkesi tuz ve su üzerine 3/7/11 farketmez nas felak ayetel kursi oku içine koy 1 gün beklet sonra deniz akarsu gibi bi yere suyla beraber at. Yak falan diyenler olabilir çevrende onları dinleme.

kupakızı

Kayıtlı Üye
Elma sirkesi tuz ve su üzerine 3/7/11 farketmez nas felak ayetel kursi oku içine koy 1 gün beklet sonra deniz akarsu gibi bi yere suyla beraber at. Yak falan diyenler olabilir çevrende onları dinleme.
Ekran görüntüsü aldım, bu şekilde uygulayacağım. Evet yakın arkadaşım yak demişti, ne olduğunu öğrenmeden hiçbir şey yapmayacağım demiştim iyi ki burada sormuşum. Çok teşekkür ederim.

S

SoldierO

A

Aynı zamanda ateşin en güçlü yok edici elementin olduğunu biliyoruz. Ama cinler ateş elementin den yaratıdıkları için. Olabilir tabi... İslami bir yazı ne de olsa.
Büyü bozmalarda vs yakmalarda yapılıyor. Ama tam olarak ne olduğunu bilmediğimiz şeyleri ateşle buluşturmak pek iyi değil.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bazı ritüellerde istekler kağıda yazılıp yakılıyor yani dumanla evrene yayılıyor..
Evet, niyete bağlı. yok etmek istenildiği zaman da nesnenin yakıldığı de ritüelleri var. Suya bırakılan yanmış şeklinde mum ile dilek ritüeli var. Yani yaptımız uygulamaya yüklediğimiz anlama bağlı oluyor.

S

SoldierO

:). Saygısızlığı bi kenara bırak. Bi daha oku ne yazdığını. Neden öyle bi sey önerdiğimi bi daha düşün.

S

SoldierO

Ve evet cahilim. Ne kadar okusam da araştırsam da bilgisi olan insanların bilgilerinden faydalanmaya çalışsam da her gün üzerine ne katabilirim diye düşünsem de cahilim.