Vücut kontrolü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 58868
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 58868

Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir şeyi size sormak istiyorum. Sorum şu biri ya da şey isteğimiz dışında vücudumuzu kontrol edebilir mi? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

magicex

Kayıtlı Üye
verdiğim videodaki filmin 1:22:10 saniyesinden sonrasını izlemeni tavsiye ederim. Film gerçek ise sanırım vücut kontrol edilebilir.

• Beğendim
Tepkiler: dgo
Ü

Üye silindi 58868

Ürkütücü? teşekkürler cevaplarınız için. Aslında almak istediğim cevap şuydu nette bir video da izlemiştim ne kadar gerçek bilmiyorum vücuda yerleşen cinlerden bahsediyordu. Kalbe kollara falan yerleşiyormuş. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Ürkütücü? teşekkürler cevaplarınız için. Aslında almak istediğim cevap şuydu nette bir video da izlemiştim ne kadar gerçek bilmiyorum vücuda yerleşen cinlerden bahsediyordu. Kalbe kollara falan yerleşiyormuş. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
Almak isteginiz cevabı tahmin ediyordum.
Ben sizdeki kontrol derecesini anlayamadım. Kontrolden kastınız nedir?

Ü

Üye silindi 58868

Yönetmek. Nette dolanan cin çıkarma videoları falan var orda bahsediyor. Vücudun çeşitli bölgelerine yerleşip onun hareketlerini yönlendirebiliyorlarmış böyle bişey olabilir mi?