VOODOO Bebeği

My_soul

Banlı Kullanıcı
isteyene yapabilirim ama oradaki malzemeler dışında tabi başka özel yapılış şekilleride . gerçi göndermek zor olur ama denerim en azından

aysorfi

Kayıtlı Üye
denemek önemli deyildir. yapamıycağınız şey için isterseniz denerim demeyin. benden tavsiye size.okdar kolay bişey olduğunu düşünmüyorum çünkü. her babayiğidin harcı deyildir sanırm

ii paylasımlar dileirm.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Yildirim tasini vede Insan kafatasi/kemiklerini buldukkmu yaparizki bunuda bulabilmek hicde kolay degil! Afrika vede Güney Amerika ormanlarinda yasiyor olsaydik sanirim zor olmazdi!:)

My_soul

Banlı Kullanıcı
yapmak zor değil. göndermek problem . öyle birşeyi elden vermek gerekir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir vodoo bebeğini yapmak alıp malzemeleri karıştırmakla alakalı olarak sananlar mı var acaba içinizde

ben yaparım diyen kişi laoları biliyor mu acaba
legbayı elegbayı eshuyu elleguayı vs vs yada yapılan ayinleri adakları yapmayın efendim yardım isteyen okadar çok insan varki kişilere asılsız ümitler vermeyin. hele hele denerim ne demek bu iş dene yanıl işi değil.

aysorfi

Kayıtlı Üye
kesinlikle sayın urum. uyarınız ve bilginiz için tebrik ediyorum sizi .:hurray:

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Kanimca böyle yetenekler biraz dogustandir, sonradan cok calissanda belli bir noktadan fazlasi kisiyi asar!:eek:fftopic:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bazı kişiler genetik olarak yatkın olabiliyor. ama bir kişin yapabildiğini herkez yapabilir. aynı özden aynı birden geliyoruz çünkü.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Tek başına yapılmaya kalkılırsa hata kabul etmez bu büyü . Sonuçta bir zombi için bayağı adak vereceksiniz . O yüzden 0 hata olması gereklidir .

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Resmen kanım dondu; şok geçiriyorum şuan.
Malzeme öyle veya böyle bulunur.
Ya bu ritüelde kurban olmayı hangi insan evladı hak eder ki ?
Bir de alıntı falan yazmıyor; bu beni daha bir ürpertti.
Böyle birşey dilerim ki kimsenin başına gelmesin. ömrüm de ölümün de huzurlu olanı makbuldür.
Bence onun yerine çok fazla hıncı olan samandan basit bir voodoo bebeği yapıp; onu iğnelesin. (acınız geçmez ama içiniz soğur).

blueblure

Kayıtlı Üye
Resmen kanım dondu; şok geçiriyorum şuan.
Malzeme öyle veya böyle bulunur.
Ya bu ritüelde kurban olmayı hangi insan evladı hak eder ki ?
Bir de alıntı falan yazmıyor; bu beni daha bir ürpertti.
Böyle birşey dilerim ki kimsenin başına gelmesin. ömrüm de ölümün de huzurlu olanı makbuldür.
Bence onun yerine çok fazla hıncı olan samandan basit bir voodoo bebeği yapıp; onu iğnelesin. (acınız geçmez ama içiniz soğur).

Her hecesine katılıyorum.:smash:

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ürperdim yemin ederim :)

atillamikail

Kayıtlı Üye
malzemeden de ote yapan kişi kimbilir hangi hadimi kullanıyor. herhalde ifritlerin en güclüleri ile bag kuruyor olsa gerek. bı malzeme cıkartılır başka malzeme katılır ifritlerle yapacagı anlaşmaya göre.yapan ruhunu seytana satmış olsa gerek.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya bén bu başlığı hér görüşümdé o tuhaf bébéğin tarifi diyé hévéslé giriyorum, sonra zombi çıkıyo hévésim kaçıyor. Péki nédén bu işlémé bu isimi vérmişlérki? Kéşké o gérçék bébéğin gérçék tarifidé vérilsé :)

Perina

Banlı Kullanıcı
malzemeden de ote yapan kişi kimbilir hangi hadimi kullanıyor. herhalde ifritlerin en güclüleri ile bag kuruyor olsa gerek. bı malzeme cıkartılır başka malzeme katılır ifritlerle yapacagı anlaşmaya göre.yapan ruhunu seytana satmış olsa gerek.

Buna katılıyorum.Tüyler ürpertici insanların hayatlarıyla böyle oynamak..

Ama diğer taraftan Sevgili Organıum Ve Urumhamatahayil'in de açıklamalarını göz önüne almak gerek..Bu konu sadece bilgilendirmek amaçlı açılmış anladığım kadarıyla.Burası ne de olsa parapsikoloji forumu.Bu alana girebilecek hemen her konunun işlenmesi normal sanırım.

anippe

Kayıtlı Üye
Bir şeyi çok merak ettim bu yaptıkları zombiyle ne yapıyorlarmış gerçekten çok tuhaf bir büyü