Venüs büyüsü (güzelik için)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
7,108
Tepkime puanı
5,020
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çekici ve güzel olmak için

Kendinizi daha çekici hale getirmenin iki yolu vardır. İlki, fiziksel görüntünüzü değiştirmeniz ikincisi kişiliğinizi düzene sokmanızdır. Aslında her iki yolda birbirine bağlıdır. Kusurlu yanınız ne olursa olsun bu büyü durumun düzelmesine yardımcı olacaktır.

doğru zaman:

Çekicilik Venüs planetinin yönetimi altındadır. Ay Terazi ve Boğa burçlarından birinde bulunduğunda ( zamanı bulamıyorsanız maille bize sorun, mutlaka cevap alacaksınız) uygulamaya geçebilirsiniz. Venüs kötü durumda olduğunda(geri giderken veya olumsuz açılar altındayken) bu büyüye girişmeyin. ( Venüs büyüsü için uygun zamanları maille bize sorup öğrenebilirsiniz.) Bu büyüyü gecenin yada gündüzün herhangi bir vaktinde yapabilirsiniz.

venüs büyüsünün hazırlıkları

1-Çekici bulduğunuz birinin resmini alın. En uygunu cepheden çekilmiş olanıdır. Profilden olmamalı.
2-Bir süre resme bakın.O yüze sahip olabilmenin nasıl bir şey olduğunu hayal etmeye çalışın.
3-Resmi ister gözden geçirin ister dikkatlice inceleyin. Bir süre durun ve kendinize şu soruları yöneltin. “ Neler görebiliyorum? Neden bu kişi bu kadar çekici? Bu onun sadece fiziksel görünümü mü? Bu yüzün ölçülerinde gerçekten çok özel bir şeyler var mı?�?
4-Bakmayı sürdürdüğünüz bu kişinin iki göze, bir ağza, standart bir yüze, sıradan bir bedene sahip olduğunu göreceksiniz. Peki ama onu bu denli çekici yapan nedir? Daha gizli bir şeydir. Gözlerinde parlayan, yüz hatlarını aydınlatan, oldukça sıradan bir yüzü zevkle bakılan bir yüze dönüştüren, içten gelen bir çekicilik, bir dengedir bu.
5-Şimdi daha ilginç bir şeyi deneyin. Bir karton parçasıyla resmin sol yanını örtün. Bir tek göze, burnun ve ağzın yarısına bakın. Uzun süre dikkatlice bakın. O yüzdeki ifadeye dikkat edin. O kişinin neler duyumsadığını özümsemeye çalışın. Bir şeyler gizliyor mu? Yoksa bir şeyleri yansıtmaya mı çalışıyor?
6-Şimdi karton parçasının yerini değiştirin; demin baktığınız yanı kapatıp öteki yana bakın. Aynı soruları sorun. Değişik bir şeyler fark ediyor musunuz? Her yüzün sol ve sağ yarısı değişik izlenimler yaratır..İlginç değil mi? Bu tür bir deneyi daha önce yapmadınızsa, bundan böyle elinize geçen her resmin üstüne atılmanız beni şaşırtmayacak. Bu tekniği istediğiniz resme uygulayın. Artık, bu çekicilik işinin nasıl işlediğini daha açık biçimde anlamış olmanız gerekiyor. Bu kesinlikle içsel bir olgudur.
7-Şimdi kendinize fiziksel görünüşünüzde neyin yanlış olduğunu sorun. Söz konusu olan büyüye ciddi biçimde ilgi duyuyorsanız, bir konuda endişelisiniz demektir. Bu endişe, sorunuzun temelidir; görünüşünüzdeki ‘kusur’ un gerçek yada hayali oluşu hiç önem taşımaz. Çekicilik oyununda, kendine güven ve dengenin, görünüşten çok daha değerli olduğunu göreceksiniz.
8-Aynanın karşısına geçip görüntünüze bakın. Dikkatle inceleyin. Elinizle önce yüzünüzün bir yanını sonra öbür yanını kapatıp bakın. Acımasız olun ve kendinizde pek çok kusur bulsanız bile bakmayı sürdürün. Kendinizi eleştirin.Olumsuz düşünceleriniz yok oluncaya kadar bakmayı sürdürün.
Şimdi yüzünüze bakmayı kesin ama iyi taraflarınızı düşünün. Kabul edin bazı iyi yanlarınız da var. Sevecenliğinizi, çekiciliğinizi düşünün.
9-Hemen sokağa çıkın, alışveriş yapın ve insanların size nasıl baktıklarına dikkat edin. Eski, yıpranmış giysiler giymenize rağmen insanların size çarpıcı bir film yıldızıymış gibi baktıklarını gözlemleyin. Çekici bir kişi olduğunuza inandığınız sürece, tüm bedeniniz bunu yansıtacaktır. Kendinize güveninizi yitirmeye başladığınız anda da bu yine bedeniniz tarafından yansıtılır.
Bu uygulamayı dilediğiniz kadar, gereksinim duyduğunuz kadar yineleyebilirsiniz.

venüs büyüsünün malzemeleri

1 küçük el aynası
İpek örtü
4 adet mum
Venüs tütsüsü veya en sevdiğiniz tütsü yada buhur
Venüs bitkilerinin özyağı veya en sevdiğiniz öz yağ.

venüs büyüsü ön hazırlık

-ipek bir örtü bulup masanıza serin. İpek örtünün dört köşesine mum, ortasına da buhurdanlık veya tütsülük yerleştirin. Aynanız masanın üzerinde bulunsun.
-Bu büyü için uygun tütsüyü en sevdiğiniz tütsüden seçin.
-Bu tür bir büyü için gevşemeniz ve yoğunlaşmanız gerekmektedir. En iyi yöntem uzun süreli sıcak bir banyo almaktır. Banyoda Venüs burcunuza uygun (veya sevdiğiniz) bir özyağ kullanmak etkiyi arttıracaktır.
-Sıcak banyoyu alırken yapacağınız ayini düşünmeyin aksine aklınızı özgür bırakın ve gevşeyin. Kendinizi elinizden geldiği kadar huzurlu hissedin. Yaşama huzurla bakın ve mutlu bir insan olduğunuzu düşünün.
-Kurulandıktan sonra temiz ve bol giysiler giyip masanızı hazırladığınız odaya geçin.
-Büyüyü gündüz yapıyorsanız sessiz ve loş bir ortam sağlamaya çalışmanız yerinde olur.


venüs büyüsü ayin hazırlığı

1-Dört mumu yakın. Mumlar geleneksel olarak Ateş, Toprak ve Havayı temsil eder. Siz masanın başındayken Ateş sağ üstte, Hava sağ altta, Toprak sol üstte ve Su sol altta bulunmalıdır.
2-Mumları yaktıktan sonra birkaç dakika bekleyin ve ağır hareketlerle beş köşeli yıldızınızı çizin. Ağır hareketlerle yaptığınız şeyin tadını çıkartın.İnsanlığın en eski ayinlerinden birine katılmak her gün yapacağınız bir şey değildir.
3-Şimdide sihirsel çemberinizi oluşturun. Yavaşça ve dikkatli hareket edin. Çevrenizi parlak ışıkla sararken, içinizden çıkan evrenin kendisiyle güç birliği yapan varlığınızın özünü hissetmelisiniz.
4-Birkaç dakika sihirsel çemberin içinde durun ve gevşeyin. Belleğinizi boşaltın. Aceleye hiç gerek yok.
5-Şimdi tütsünüzü veya buhurdanlığınızı yakın.Artık Venüs’ ün ruhunu çağırmaya hazırsınız. Yavaşça derin bir soluk alın. Kendinizi hazır hissedince sakin ve olağan bir sesle aşağıdakileri söyleme başlayın:

venüs venüs….
vensün ruhunu çağırıyorum …çağrımı duy venüs bana gel venüs venüs

Şimdi tütsünün dumanına bakın ve her kıvrımında Venüs’ ün ruhu olduğunu hayal edin. Bir an soluğunuzun sesine kulak verin. Venüs’ün ciğerlerinizi dolduran tatlı kokusunu duymaya çalışın. Her solukta , içiniz de bulunan mitoslara karışmış büyüleyici Venüs’ ün uyuyan ruhu canlanıyor.

Kendinizi halsiz hissediyorsanız veya bedeninizde karıncalanmalar hissediyorsanız bunlar Venüs’ ün deneyimleridir. Duyularınız uyanıyor.

Birkaç saniye sonra aynayı alıp bakmalısınız. Gördüğünüz görüntü kendi görüntünüzdür.

Şimdiye dek gördüğünüz en güzel ve en sevimli insana baktığınıza inanıncaya kadar aynada kendinize bakmalısınız . Sonra yavaşca bakışınızı kaydırın; aynayı masadaki yerine koyun ve gevşeyin.

Şimdi şunları söyleyin:

şimdi venüs benimle birliktedir
venüs herzman içimde olcaktır

Birkaç saniye hareketsiz kalın; sonra mistik bir beş köşeli yıldızı havada çizin.

Bir süre oturun ve duyumsadığınız tüm gerginliğin bedeninizin altındaki döşemeye aktığını hayal edin. Bu gerginlikle birlikte üzerinizdeki son kuşku ve fiziksel aşağılık duygusu kalıntılarını da akıtın. Hepsini döşemeye boşaltın.
Birkaç saniye sonra, sihirsel çemberi iptal edip mumları söndürebilirsiniz. Tütsüyü yanar halde bırakın. Büyünüz tamamlandı. Bundan böyle yararınıza işleyecektir. Artık kendinizi çekicilikten yoksun hissetmeyeceksiniz. Şimdi çay için, dışarı çıkın veya müzik dinleyin. Büyü hemen etkisini gösterecek ve her geçen gün güçlenecektir.

son öneriler

Unutmayın insanları kendinize çekmekle ilgilerini canlı tutmak arasında fark vardır. Nasıl ki bu büyü ile kendinizi sevmeyi öğrendiniz, benzer bir heyecanla başkalarına da değer vermeyi öğrenmelisiniz. Karşınızdakilerin ne zaman ilgi ve desteğe ihtiyaçları olduğunu ve ne zaman yalnız kalmak istediklerini algılamayı öğrenin. Büyüde çağırdığınız Venüs’ ün ruhu bu alanda size yardımcı olacaktır. Ancak insanları çektiğinizi ama onlara ulaşamadığınızı fark ederseniz ay büyüsü’ nü de(kendini bilinçlendirme) yapmalısınız.

Bu büyüyü özel birini kendinize çekmek için yaptıysanız hemen boynunuza atlamasını beklemeyin. Özellikle geçmişte red etme olayı ve kırgınlıklar bulunuyorsa. Soğukkanlı davranın; gerektiğinde yardımcı olması için satürn(ilgisizlik) büyüsü yapın.


***************************************
]Not: bu uygulama su karakuşundur aslında bir çok batı büyü ekollerinin uygulamalarının birleşmesidir. yani uydurmadır . ben .................. olarak tanımlıyorum kendisini örnek olsun ve haberiniz olsun diye siteme ekledim

urumhamatahayil
 

peril

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Kas 2008
Mesajlar
432
Tepkime puanı
16
güsel bir büyü denemeye deger ama dogru zaman oldugunu nasıl anlayacaqız
 

bayanpipo

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Tem 2011
Mesajlar
51
Tepkime puanı
9
Konum
Kendimi ait hissettiğim yerde..
İş
Sağlık Sektörü
[color=red:17dl7rmd]Not: bu uygulama su karakuşundur aslında bir çok batı büyü ekollerinin uygulamalarının birleşmesidir. yani uydurmadır . ben ........... olarak tanımlıyorum kendisini örnek olsun ve haberiniz olsun diye siteme ekledim[/color:17dl7rmd]

urumhamatahayil

Teşekkür ederim sevgili urumhamatahayil.. Son cümlelerinize dikkat çekmek istedim.
 

sude61

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Nis 2011
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
venüs büyüsünün zamanını bildirirseniz çok sevinirim.
teşekürler
 
Üst