Vefk kesin sonuç verir mi?

naebabes

Kayıtlı Üye
Vefkler kesin tutar mı? Büyü kadar etkili midir? Kaç günde sonuç verir?

bolçi41

Kayıtlı Üye
dogru yapildiysa allahin izniyle 40 günde istedigin verilir

Asag

Kayıtlı Üye
Gercekden yapa bilen birini bula bilirmiyiz ve yapılan vefk in gerçekleştiği nasil anlariz

D

DAİMON

Allahı en çok sevenin dünyayla ve içindekilerle pek işi olmaz aslında. Akışına bırakın, başınıza gelenler vefkle mi oldu ki vefkle düzelteceksiniz? Önce kendimize ve yaptıklarımıza dönüp bakmalıyız. Sevgiyle...

gökay1

Kayıtlı Üye
Vefk dediğiniz; Özel matematiksel bir şekilde dizilimi yapılmış özel dua şeklidir. Vefk her amaç için yazılabilir lakin, nasibinizde olmayanları vefk ile istemeye kalkarsanız bu ciddi şekilde sıkıntılar yaratacaktır. Çünkü siz kaderinizde veya nasibiniz de olmayan birşeyi, vefk ile bir takım varlıklara yaptırıyorsunuz. Bu yaptırdığınızın karşılığında, mutlaka sizden (en azından varlıkların) isteyecekleri bir takım ritüeller veya dualar olacaktır. Ayrıca bu vefk ilminin ilk kuralı da, NEFS için asla yapılmaması gerektiğidir. Aksi takdirde büyüye girer.

Bana sorarsanız özel dua ve esmalar ile, isteğinizi elde etmeye çalışmanızdır. Nasibiniz de varsa mutlaka size gelecektir.
İradeye etki eden her şey büyüdür. Kendi nefsin için ya da başkasının iyiliği için olması fark etmez duaları belli sayıda ve belli saatlerde okumak bile büyüdür. Çünkü özel formüller ve hesaplamalar vardır

Asag

Kayıtlı Üye
Çok doğru söylüyorsunuz ama simdi başımda bir dert var Onun icin yapmam lazım eşimle bizi ayırdılar bana bunu yapmak isteyen kisi ise başladığında zehirlendi ve 3gun komada kaldı sizce bir bağlantı ola bilirmi

Berliner

Kayıtlı Üye
Vefk sizi bir yerden başka bir yere geçirmez ekstremum özellikler çoğu zaman sağlayamaz. Öyle olsa hocalar kendilerine yapardı zaten. etkileri maddi den çok manevi hayat üzerine olur.
Vefki birşeyleri baştan değiştirebilecek bir şey olarak düşünmek yerine şöyle düşünün. bir yokuşu yukarı doğru çıkıyorsunuz ve elinizde bir el arabası var, yolun kenarında bulunan 1-2 gençden gelin de şu arabaya bir el atın beraber çıkaralım diyorsunuz ve onlar da yardım ediyor. vefki böyle düşünün, vefk sizi bir yola çıkarmaz ve elinize bir araba vermez ama arabayı çıkarmanıza kısmen yardım eder, bunu böyle düşünün. sizin nasibinizde olmayan bir iş zaten olmaz, nasibinizde olan bir şeye etki eder.
Kesin sonuc yapan kişiye bağlıdır. yetki icazet görevlendirme ve yapılış zamanları ve şekli önemlidir.

Asag

Kayıtlı Üye
Çok doğru sözler ve ben bu yolda nasil bir yol sergilemeliyim bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam lazim