Varlıkların Etkisinden Kurtulmak İçin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
CİNLERİN ETKİSİNDEN KURTULMAK İÇİN

Cinlerin etkisinden kurtulmak için aşağıda yazmış olduklarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz inşallah yapmış olduğunuz bu uygulamadan fayda göremediğiniz zaman en kısa zaman da bir manevi doktor mutlak bulun derim.Bulduğunuz bu doktor size şayet ilk etab da muska ve benzeri şeyler veriyorsa orayı terk edin ondan bir fayda göremezsiniz bizden söylemesi…. Evet kendi kendinize yapmanız gerekenler ise şunlar……..

1- Kırkbir kere “MÜ’MİNÜN SURESİNİN 97 VE 98 NCİ” ayetleri ….
Kırkbir defa “FELAK VE NAS”sureleri ….
Günde Yüz Defada…….
“LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYÜL AZİM” denir.

Buna bir hafta devam edilir.Genellikle abdestli bulunmak ve Allah’ı zikretmek de fayda sağlar inşallah.

2- Kırkbir Ayetel Kürsi
Üç İhlas-ı şerif
Onbir Felak
Onbir Nas

Yedi defada Fatiha suresi okunur.Bu okumaları özellikle hasta olduğunu hissedene birisi tarafından okunup nefes edilmesi yani üflenmesi lazım.Aynı zamanda bir suyada okunarak nefes edilir hasta olduğundan şüphe edilen şahsa içirilir.İçmiş olduğu bu suyun da tadı sorulur.Bir kenara not alınır.Su sağ elle içilir ve Besmele çekilerek içilir.

3- Aşağıda yazmış olduğum duayıda hergün hasta olduğundan şüphelenen şahıs dilinden hiç düşürmemeli

“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.BİSMİLLAHİL MAHZÜNEL MEKNÜN VE BİCELALİ VECHİKEL KERİM.VE BİL KEFFİL BÜRHANEL AZİM.VE LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.VE SALLALLAHU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLEM”

Bu yazdıklarımı mutlaka uygulayın inşallah.Faydasını göreceksinizdir.Tabii bunları yapmanız sizi rahatlatacaktır ama kesin çözüm değildir…

CİNDEN KURTULMAK VE KORUNMAK İÇİN ON İŞLEM

1- E’üzü Besmele ile Fatiha suresi
2- E’üzü Besmele ile Felak ve Nas sureleri
3- E’üzü Besmele ile Bakara suresi
4- E’üzü Besmele ile Ayet-el Kürsi
5- E’üzü Besmele ile Bakara suresinin son ayeti
6- E’üzü Besmele ile Ha-Mim Mü’min suresinin başından (Masir) e kadar ve Ayet-el Kürsi
7- “LA İLAHE İLLALLAHÜ VAHDEHÜ LA ŞERİKE LEH LEHÜL MÜLKÜ VELEHÜL HAMDÜ VE HÜVE ALA KÜLLİ ŞEY’İN KADİR. “GÜNDE 21 DEFA OKUNMALIDIR
8- Çok Allah demeli
9- Hep abdestli olmalı farzları ve sünnetleri hiç terk etmemeli
10- Günah işlemekten kadınlara bakmaktan çok konuşmaktan çok yemekten ve kalabalıktansakınmalıdır.”
--------------------
Aşağıda konu ile ilgili delilleri “ belirtiler i” sıralıyacagız.
Sıralamış bulunduğumuz maddeleri çok titizlikle okumanızı öneririz. Ve aynı zamanda da kendi kendinize teşhis koymanız hususunda da yardımcı oluruz inşallah.

•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz?

•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?

•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?

•) Rüya aleminde bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görüyormusunuz.?

•) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?

•) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?

•) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?

•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

•) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?

•) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?

•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz.?

•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu.?

•) Çevrende pis bir koku duyuyormusun.?

•) Uyurken rüya aleminde saldıran birisi oluyor mu? Ve yorganınızın hareket ettiğini hissediyormusunuz.?

•) Yalnız kalmayı seviyormusunuz ve özellikle odanızda tek başınıza uyumaktan hoşlanıyormusunuz? Bu esnada yanınıza biri yatmaya geldiği zaman korkuyla uyanıp kaçmaya tesebbüs ettiğiz anlar oluyor mu?

•) Rüya aleminde kedi, Köpek,yılan ve pis kılıklı insanlar görüyormusunuz?

•) Karanlık korkunuz oluyor mu?

•) Eşler arasında soğukluk, tiksinti ve iğrenme oluyor mu?

Yukarıda sıralamış bulunduğumuz soruları kendinize sorun. Çoğunlukta EVET yanıtını veriyorsanız siz bizim hastamızsınız demektir.

Cinlerin Bedende Olduklarına Dair Alametler Nelerdir ?
Cin bedenin tamamına girebilir. Bedende ağrı, sancı, titreme, bayılma, cığlık atma, ellerini gözlerine kapatma vb.... Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer. Özellikle beyni tercih ederler. Tıbbın çare bulamadığı durumlarda cin durumu üzerinde durulur.

Damardan gelen fazla kana cinler sebep olabilir. Bunu yapan kişi cini kadına gönderir. Sufli cin kadinin içine girerek damarı vurduğu zaman kadının fercinden fazla kan gelir. Bu da kadının ölümüne bile sebep olur. Doğumdan sonra, bütün çabalara rağmen görülen ani ölümleri akla getirmektedir. Cinler girmek icin zayif ve abdestsiz bedenleri tercih ettikleri için, geleneklerimizde lohusa kadinlara ayrı bir ilgi gösterilir. Bazen de bu kan burundan gelir ve durmak bilmez. Yine tıbbı durumu göz önünde bulundurmak gerekir.

Cin uzun zamandır bedendedir fakat daima bedende durmaz, vurur ve gider. Mesela insanın ayaklarına girip yürüyemez hale getirirler. Doktora giderler, senin hiçbir seyin yok deyip gönderirler. Bir komşumuzun oğlunda böyle bir olaya şahit olduk. 6 yaşındaki çocuk aniden felç gibi oldu ve yürüyemedi. Cinden kurtulunca yürümeye başladı. Bazen sapasağlam bir insanın aklı birden gider ve mecnun olur. Ne konuştuğunu, nerede olduğunu bilemez. Bu da cinin bedeni sahiplenmesi ile olur.
Cinlerin evlerde insanlarla beraber yaşayanlarına "Ammar" denir. Bazıları da hamamlarda, kabirlerde, pis yerlerde deve ahırlarında yaşarlar. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) bu yerlerde namaz kılınmasını yasaklamıştır.

iNSANIN KENDiNi CiNLERDEN KORUMASI

CiN ÇARPMASI ( Bedenin içine Girmesi )
Cinlerin insan bedenine girebildiği bilinen bir gerçektir. Bunların bedene giriş yolları ve bedende olduklarının alâmetleri vardır ki, onları da şöyle sıralayabiliriz:

1 - Cin bedenin tamamına girer. Bedende ağrı, sancı ve titreme olur.
2 - Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer.
3 - Uzun zamandır cesettedir, fakat daima cesette durmaz. Gelir, vurur ve gider.

Hastada bu alâmetlerin hiç biri olmasada, cinin bedende bulunduğu anlaşılabilir. Şöyleki, hastanın kulağına ezan okumaya başlayınca açık alâmetler gözükmeye başlar. Hastanın bayılması, çığlık atması, titremesi, ellerini gözlerine kapatması gibi...

CiNLER iNSANIN BEDENiNE NASIL GiRER VE NEREDE DURUR?
İbni Abbas (Radiyallahu Anh) şöyle buyuruyor: "Cinler ateşin duman tarafından yaratılmıştır." Duman ise insan vücuduna rahatlıkla girebilir. (Sigara dumanının girmesi gibi.) Ekseriyetle beyinde karar kılarlar. Çünkü oradan diğer uzuvlara kolay etki edebilirler. Hastanın dilinden konuşan bazı cinlerde, beyinde olduklarını haber verirler. Cinler beyne girip orada yerleştikleri gibi, vücudun herhangi bir yerine de girip yerleşebilir, ağrı ve sancıya sebep olabilirler. Fakat bu ağrı ve sancılar cinni olabileceği gibi, tıbbi de olabilir.

CiN ÇARPAN iNSANDA UYKUDA OLAN RAHATSIZLIKLAR
1- Uzun süre sağa sola döner, uyumaz. Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir.
2 - Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır.
3 - Bazı insanları gördüğünde, onlardan çok sıkılır. Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı da göremez.
4 - Çok korkunç rüyalar görür.
5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür.
6 - Dişlerini sıkar.
7 - Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar.
8 - Uyurken ah vah eder.
9 - Uykuda şuursuz olur.
10 - Yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olur.
11 - Rüyasında kendini kabirde, pis yerlerde, korkunç yollarda görür.
12 - Garip insanlar görür. Örneğin, siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi...
13 - Çizgiye benzer çok garip şeyler görür

CiN ÇARPAN iNSANDA UYANIKKEN OLAN RAHATSIZLIKLAR
1 - Sebepsiz baş ağrıları.
2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma.
3 - Beyin yorgunluğu.
4 - Kasılma ve sinirlenme.
5 - Tembellik.
6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür.
Aslan için çok farklı şeyler söylüyorlar.Hele de Aslan köpeğe sizi korumak için saldırıyorsa o aslanın başka bir varlık olduğunu söylüyorlar.Köpek için daha çok cin deniyor.Benim duyduğum bilgiler bunlar.

mecra

Kayıtlı Üye
Allah ım yaa bunlar ne boyle tüylerim diken diken oldu ya:pee bende bayağı evet çıktı cinli miyim yoksa:S

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
urum cin insanın kısmetini baglarmı?

charlotte

Kayıtlı Üye
anlatılanların bir kısmına çocukken çok uyardım.Mesela yüksekten düşüş hissi ve tam çakıldığım anda uyanışım.Halen unutamadığım anlatıldığı türde rüyalarım var.Birçok kere rüyamda kedi ve köpek tarafından ısırıldım.Isırdıkları yerler hep uyuştu.Birkeresinde kırmızı bir kedi tarafından kovalandım,kaçarken başka birşeye dönüştüğünü hissettim.Çıkmaza geldiğim anda ise bir ses ona dur dedi.Ve uyandım.Sonra zamanla rüyalarımda bunlardan kaçmak yerine dövmeyi tercih ettim.2 ya da 3 kere beni ısıran bu hayvanları dövdüm inleyerek kaçtılar.Şimdi ısıran hayvan girmiyor rüyama ama arada bir annemin kılığında geliyorlar.Birkeresinde annem kılığındayken ısırdı beni.Bir de bazen neresi olduğunu bilmediğim yerlerde dolaştım.Korku filmlerindeki tüneller gibiydi.içlerinde garip garip yazılar falan vardı.İşin garip tarafı ise rüyalarımı farklı zaman dilimlerinde görsem bile rüyamdaki yerlerin birbiriyle bağlantılı yerler olduğunu hissediyordum.Bazen aynı yerleri farklı zamanlarda gördüğümde oldu.Şu aralar bu anlattıklarım pek olmuyor.Ama halen banyoya girdiğimde,geceleri odamda,yalnız değilmişim hissi var.Banyodan odama geçerken hep arkamda birisi varmış hissine kapılıyorum.Bir de aynen dediğiniz gibi yüzümü yıkarken aynaya baktığımda birini görücekmişim gibi sanki birşey olucakmış gibi acele ediyorum ve korkuyorum.Sizce birşey yapmam gerekir mi?Gerekiyorsa yazılanlardan en çok hangisini önerirsiniz?

rebaka

Kayıtlı Üye
bazı cinlerde, beyinde olduklarını haber verirler. Cinler beyne girip orada yerleştikleri gibi
Beyne giren cinler nasıl anlaşılır ne gibi sorunlar olur? Nasıl haber verirler?

Lian

Kayıtlı Üye
Müslüman olmayan kişiler için uygulama var mı?
Bugüne kadar ailem ile birlikte birçok hocaya gittik her defasında muska yazmak , suya dualar okunup suyun içilmesi ve banyoda abdest alınan suya katılması gibi uygulamalar yapıldı. Gittiğim bir , iki hocada esmaül-hüsna'dan bir kaç ismi günde 3 kere zikir etmem gerektiğini söylediler. Ama yapılan çoğu çalışmanın yarardan çok zararının olduğunu gördüm en son yapılan muska ilk başlarda iyi geldi ama sonradan uyku bozukluğu , sinir stres , halsizlik , kalabalık ortamlara girildiği an aşırı derecede sıcak basması ve terleme , yatakta uykum olduğu halde bir sağa bir sola dönerek uykusuz kalmalar , görülen rüyalarda artmalar ( çoğunluk ile kabus ) , çevredeki insanlar yada ruhsal varlık var ise enerjilerinin muska ile daha ağır gelmesi , anlama bozukluğu ( duyup,dinlenilen konuşmanın sanise de unutulması) , odaklanma sorunu gibi sıkıntılar yaşadım . Şuanda en son ailem ben askerde iken bir hocaya gitmişler eniştem de aynı ruhsal sıkıntıyı çekiyor onu götürmek amacı ile gittiler ve eniştem uygulamaları yaptıktan sonra çoğu azalmaya başlamış hatta neredeyse bitmek üzereymiş ama kendisi 5 vakit namaz kıldığı için aklını karıştıyorlar daha hala okunan duanın unutulması veya başka bir sure ile karışması aklından söylemek istediği kelimeler yerine anlamsız kelimeler çıkması gibi sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Eğer bir sıkıntı rahatsızlık , kötü bir durum olmaz ise en yakın zamanda hocaya gitmeyi düşünüyorum ailem ile birlikte. Tekrar aynı hocalar gibi sadece muska yazıp , okunmuş su verecek ise gerçekten gitmek istemem ama gitmemde gerekiyor bir yandan . Onun için hocalara gitmek yerine kendi imkanlarım ile birlikte danışmanlardan , hocalardan , majisyenlerden vb. kişiden yardım alarak veya almayarak çare bulmak istiyorum.

rebaka

Kayıtlı Üye
Hiç kimse doğru düzgün cevap yazmıyor.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Aslan için çok farklı şeyler söylüyorlar.Hele de Aslan köpeğe sizi korumak için saldırıyorsa o aslanın başka bir varlık olduğunu söylüyorlar.Köpek için daha çok cin deniyor.Benim duyduğum bilgiler bunlar.
Arkadasimiz halen forumda misin? Aslan nedir peki? Ya da bu mesajda belirtilen aslanla ilgili bilgisi olan?

Ü

Üye silindi 56746

@dhardhar arkadaşımızın geri gelmesi için totem yapıyorum, birlikte yaparsak belki tekrar gelebilir :alien: gelse çok güzel olur, ben çok istifade ettim birçok yorumundan, foruma çok faydalı olmuş biri. online görsek hiç fena olmaz.

bu arada, rüyada hayvan görmeyen biri de musallata uğramış olamaz mı, hayvan olmazsa olmaz bir şart mı?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@dhardhar arkadaşımızın geri gelmesi için totem yapıyorum, birlikte yaparsak belki tekrar gelebilir :alien: gelse çok güzel olur, ben çok istifade ettim birçok yorumundan, foruma çok faydalı olmuş biri. online görsek hiç fena olmaz.

bu arada, rüyada hayvan görmeyen biri de musallata uğramış olamaz mı, hayvan olmazsa olmaz bir şart mı?

Foruma dönmesi için büyü yapalım :D Şaka tabi. Forumdaki çok bilgili herkese yardımcı olmaya çalışan kişilerden biri anladığım kadarıyla. Dönse ne iyi olur. Aslan konusu ilginç ne demek acaba aslan görmek..

Impulse

Kayıtlı Üye
Çünkü aslan da yırtıcı ve ehil olmayan hayvan kategorisindedir.

Cinli hastalara gelince; bu kişilerde nefis kötülüğü emredici konumdadır. Zaten bu sebeple cinler açık kapı bulup bedenine girebilmişlerdir
Aslan bu insanlarda nefsin beden üzerindeki icbar edici gücünü yani bizzat kişinin kendisinin baş edemediği yönünü temsil eder.

_Mesela aslana benzer bir diğer hayvan olan kaplan kibri temsil ediyor._

Nefis mertebelerinde üst seviyelere çıktıkça görülen aslanın hükmü farklılaşmaya başlar. Özellkle de nefsi mutmainne den sonraki mertebelerde iyiye yorumlanır.
____
Rüyada cinli kimselere halim selim bir halde görünmez. Kalbine korku salar, ruhunu kabzeder(daraltır)
Kişi rüya esnasında aslandan bir şekilde ya kaçıyordur yahut kendini ondan korumaya çalışıyordur.
Dehşet içinde uyanır.
____

Genelde ise ehil olmayan diger hayvanların suretinde görünürler. Kişinin mizacında hangi özelligi ön plandaysa, o hayvanın suretine bürüneceklerdir.

En sık köpek şeklinde görülmelerinin sebebi ise köpeğin id den gelen saldırgan yönümüzü temsil ediyor oluşudur.
Mesela mizacen sinsi yapıda olan birine cin yılan suretinde de görünebilir.
Birden fazla hayvan şeklinde görünüp her defasında farklılaşadabilir. Çünkü insanların birden fazla kötü huyu vardır.

Biz nefsimizi ehil hale getirdikce cinler bedenimizi mesken edinemezler ve gördüğümüz aslanın hükmü değişir, tavrı değişir ya da daha farklı güzel sıfatta olan hayvanlar, mekanlar, açık gökyüzü, uçsuz bucaksız denizler, sakin ve sükunetli rüyalar görmeye başlarız ve ruhumuz safa ile dolar.

Ü

Üye silindi 58480

Iman zafi ve gizli munafiklik tabi ki @KarBahçesi

Iman zannedilen seyin, cin gibi son derece dogal bir mahluk karsisinda NAS gibi bir desifre edici sureye ragmen, yeteri bilinclendirmeyi ve ozguveni verememesi asil buyuk sorundur.

Falak NAS Fatiha Ayetel Kursi okundugunda sizi bir ust boyuta tasimiyorsa sizin sorununuz cinler degildir, geregi gibi sakinamamakdir. Iman taklidi baslar ama uzerinde duruldukca kapilar acar. Bunun baska guclenme yolu yok.

Orada bakteri vardi diye hasta olunca bakterileri suclayamayiz. Cinler hep vardi. Bizden once onlar vardi.

Retro

Kayıtlı Üye
Benim dikkatimi başka bir şey çekti 20 yıllık çarpılma geçmișim boyunca:

Cin çarpmasından şikayet edip duran insanlar, cinlerin sevdikleri şeyleri yapmadan da duramıyorlar.

Cinler kediler gibidir: hem önüne bir yumak atıp hem de kedinin ona pençe atamasını beklersen, enerji kanununa karşı gelmiş olursun. Cin değil kanun çarpar seni. Cin kanuna hizmet eder.

Enerjini görüyorlar çünkü seni değil. Kara kaşına kara gözüne aşık olmuyor ki cinler. İç dünyandaki çalkantılar ve şüpheli amellerinle sürekli önlerine yumak yuvarlıyorsun.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Benim dikkatimi başka bir şey çekti 20 yıllık çarpılma geçmișim boyunca:

Cin çarpmasından şikayet edip duran insanlar, cinlerin sevdikleri şeyleri yapmadan da duramıyorlar.

Cinler kediler gibidir: hem önüne bir yumak atıp hem de kedinin ona pençe atamasını beklersen, enerji kanununa karşı gelmiş olursun. Cin değil kanun çarpar seni. Cin kanuna hizmet eder.

Enerjini görüyorlar çünkü seni değil. Kara kaşına kara gözüne aşık olmuyor ki cinler. İç dünyandaki çalkantılar ve şüpheli amellerinle sürekli önlerine yumak yuvarlıyorsun.
Aynen katılıyorum. Daha önce yazdığım.... Uzun süre musallati olan kişilerden, musallati çıkarınca. O musallatın yüklemiş olduğu programlar işlemeye devam ediyor. Duzelmeleri de mümkün görünmüyor. Onlar kendi davranışların farkında değiller. Yüzüne söylesen bile. Bir bahane buluyorlar kendileri haklamak için.