Varlık Daveti, Varlık Çağırma ! Eksik bilgiler?!

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
davet.gif

Slm degerli Gizli mabet üyeleri,
Nerdeyse her yerde bulabilecegimiz bir Cin mendel yöntemi.Anladigim kadar bu ise iki kisi gerekliyimis!?.Birincisi Tercüman olacak yani medyum yerine geçecek (tercihen mavi gözlü, altıncı hissi kuvvetli, yada aklı baliğ olmamış kız çocuğu) bir kişide Hoca yerine geçecek ve Arapça’yı kıraatlı okumayı (en azından) bilecek.....
Sizler bu yöntem hakkinda ne düsünüyorsunuz? Diyer yöntemlerle kiyasliyacak olursak arasindaki fark nedir? Medyumdaki gecici obsesyon sürekli bir musalat haline dönüsme gercegi yokmudur?Nasil korunabiliyoruz?Aslinda gercekten davet icin gerekli olan tirnaga diger ayetleri cizmeye calisdim ama olmadi, :D Baska bir alternatifimiz varmidir?
Lütfen bu eski ve oldukca yaygin olan cin cagirma yöntemi ile ilgili bildiklerinizi ve önerilerinizi paylasin.Tesekürler!

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
arkadaşım böle davetler gerçekten zarar verebilir yazık o masuk çocuğunda günahına girmeyin bu tür uygulamalarda çocukların kullanılmasını doğu bulmuyorum fakat bunu işin ehli kimseler yapiosa ne hoş ...yinede çok içime sinmeyen bir yöntem bu ayrıca çok değiişk krunma yöntemleri var ben ayetel kürsi korunmasını tavsiye ederim ...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle bir daveti ilk defa görüyorum. sadece küçük bir çocukla birlikte yapılmasını yadırgadım. Neden küçük cocukla yapılıcak ki. Birçok cin çağırma usülleri var. Denenmiş olan o tekniklerde başarılı olamazsan o zaman bu tekniği uygulamanı ve ya denemeni tafsiye ederim. Ama küçük cocukların olmamasını dilerim .

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Arkadaslar dogru söylüyorsunuz ama burda kimse kimseye birsey tavsiye etmiyor.Cocuklarin bu tarz islerde kulanilmamasi gerektigini hepimiz biliyoruz herhalde.Benim sordugum soruya gelelim,ya tirnaga bu davetde gerekli olan ayetleri nasil gecirebiliriz ,ben bir türlü basaramadim.Kagidi gecirerek yuvarlayip parmagimiza baglasak olmaz mi? Baska bir alternatifimiz varmidir? Ayrica Cin mendel daveti hakindaki deneyimleriniz veya önerileriniz nedir? Ikinci verdigim benzer formül orijinalmidir degilmidir? Tesekürler!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu yöntemde ele yazılması gereken 4 adet daha mühür var aldığınız yerde mutlaka onlarda vardır. cin saldırısına ya da bir çok ruhsal vampire yakalanma durumu söz konusu bazıların kurtulmak gercekten çok bazılarında ise çok daha kolay...

cin davetleri için yüzlerce yöntem var tavsiyede nasıl bulunur bilemeyeceğim hepsini denemek mümkün deil benim için ve gereklide değil yani ihtiyaç duymadığım için yapma gereği duymadım . ve okadar zor bir şey değil ama senin umduğun gibi kanlı canlı bir şey göreceğini ve sohbet edeceğini düşünüyorsan bu zaten olamaz madde olmayan bişey den madde gibi davranmasını bekleyemezsin sana küçük bir tavsiye semum filmini izle birebir anlatılanlar doğrudur.

ayperisi

Kayıtlı Üye
Bu filmde zararlı çıkan yine büyücü kadın oluyor.Bir semum un ölümüne neden olduğu için ağır bir bedel ödüyor...Eğer filmdeki semumun görüntüsü aynı öyleyse çok korkutucu bişi ve kadının semumu çağırırken yaptığı ayin bile ürkütücü....Bana uzak olsun:)))

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Aslinda gercekten davet icin gerekli olan tirnaga diger ayetleri cizmeye calisdim ama olmadi, Baska bir alternatifimiz varmidir? Kagida yazip parmaga baglasak?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kağıda yazıp parmağa bağlanacak bişey yok bu arada oruç tutuyorsun zikiri doğru yapıyorsun ve kimseyle gerekmedikçe konuşmuyorsun değilmi

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
hissedilen ama kendini gostermeyen varlıkları gorebilmek ve kulak goz hadimlerini davet etmek icin..Bir sonraki acmıs oldugunuz konuda okunacak esmalar var ancak zikir olarak belirtileni goremedim o yuzden soruyorum. Ayrıca astral medyumun cin mendel yontemini basarması icin gerekli zikir nedir?
cok tesekkurler, urum

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Anladim.Urum bu ara kisa bir sorum olacakti.Bir Insanda ortalama yani genelde kac tane cin ve kac melek bulunmaktadir ve hangi fonksyonlardan sorumlular?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
herkezde bilinen iki melek vardır bu melekler bilindiği üzere sorgu melekleridir. onun dışında herkezin koruyucu bir meleğinin olduğu düşünülür. cin ise herkezde vardır ama sayısı kişiden kişiye değişir. bazılarının hiç bir görevi yoktur bazılarının ise kişide şifa vizyon gibi yetilerin oluşmasında sağlar genel bir açıkklama oldu künkü tek tek kişilere bakarak özel bir açıklama yapılabilir

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Anliyorum.Peki koruyucu cin(Guard)nedir? Yani bir insana zarar vermek üzere görevlendirilmis olan bir Cini/Seytani bu insanin icinde komutasi altinda bulunan koruyucu cinler engeleyebilirmi? Bunlari nasil elde edebiliriz? Ayrica kusura bakma bende tam olarak emin olmadigim icin soruyorum,bu mevzu ile alakali koruyucu rolünü üstlenen varliklar cinmidir melekmidir? Bazen melek diye geciyor.Saygilar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
melek ayrı cin ayrı koruyucu cinlerde var tabiki ama biz farkında olmadan sulfi cinleri topluyoruz ılvi cinlerimizde yetersiz kalıyır sulfi cinlerin tesiri altında kalan kişiler bazı zikirlerle temizlenebilir ama bazen okuma yapmak güçlerini dahada artırabiliyor o yüzden en güzel çözüm bu konuda çalışan bir medyumdan yardım yada el almaktır

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ee ben yine araya gireyim ..

urum--medyum tarzi kisiler yardım ederler ok ama el verecekleri kisiyi hangi niteliklere gore secerler? Usta cırak iliskisi icinde oldukları kisiye mi el verirler? Ayrıca bir onceki sorum ..Kulak ve goz hadimi icin hangi zikir yapılmalıdır?

astralmedyum-- siz mendel yontemini hic gercekten denediniz mi yoksa hazırlık mı yapıyorsunuz? Deniyorsanız hangi zikri yapıyorsunuz? Yoksa sadece fiziksel ve baslangıc bilgi hazırlıklarda mısınız??

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Dynamic!Deneyilerim var ama bu yönde degil.Sözkonusu mendel yöntemi benim bilgi alanim degildir ama benim icin özelikle merak konusu olmustur.Ayrica bu yöntemde Zikir olarak kabul etiginiz sey gerekmemektedir.Özel bir duasi var ve bundan önce yapilmasi gereken bir takim hazirliklar var.Anladigim kadar sen göz ve kulak hadimleri ile ilgilenmektesin.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
davet.gif

Slm degerli Gizli mabet üyeleri,
Nerdeyse her yerde bulabilecegimiz bir Cin mendel yöntemi.Anladigim kadar bu ise iki kisi gerekliyimis!?.Birincisi Tercüman olacak yani medyum yerine geçecek (tercihen mavi gözlü, altıncı hissi kuvvetli, yada aklı baliğ olmamış kız çocuğu) bir kişide Hoca yerine geçecek ve Arapça’yı kıraatlı okumayı (en azından) bilecek.....
Sizler bu yöntem hakkinda ne düsünüyorsunuz? Diyer yöntemlerle kiyasliyacak olursak arasindaki fark nedir? Medyumdaki gecici obsesyon sürekli bir musalat haline dönüsme gercegi yokmudur?Nasil korunabiliyoruz?Aslinda gercekten davet icin gerekli olan tirnaga diger ayetleri cizmeye calisdim ama olmadi, :D Baska bir alternatifimiz varmidir?
Lütfen bu eski ve oldukca yaygin olan cin cagirma yöntemi ile ilgili bildiklerinizi ve önerilerinizi paylasin.Tesekürler!

Yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım.Çünkü aynısı ben 6-7 yaşlarındayken başıma geldi.O zamanlar kiracı kaldığımız evin sahipleri birgün alelacele beni çağırdılar.Bir hoca getirmişler. Adam birşeyler okudu sarı pirinç bir tastaki suya bakıp gördüklerimi anlatmamı istedi.Arabaları çalınmış bulmak istiyorlarmış öyle dediler.Anneme de mavi gözlü bir kız çocuğu gerek ondan çağırdık demişler.Birşeylerinin çalındığına falan hiç inanmadım.Başka birşeyin peşinde gibiydiler ama işte çocukken kafamı pek yormadım.Şimdi dönüp bakınca olanlar çok ilginç geliyor bana.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
Yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım.Çünkü aynısı ben 6-7 yaşlarındayken başıma geldi.O zamanlar kiracı kaldığımız evin sahipleri birgün alelacele beni çağırdılar.Bir hoca getirmişler. Adam birşeyler okudu sarı pirinç bir tastaki suya bakıp gördüklerimi anlatmamı istedi.Arabaları çalınmış bulmak istiyorlarmış öyle dediler.Anneme de mavi gözlü bir kız çocuğu gerek ondan çağırdık demişler.Birşeylerinin çalındığına falan hiç inanmadım.Başka birşeyin peşinde gibiydiler ama işte çocukken kafamı pek yormadım.Şimdi dönüp bakınca olanlar çok ilginç geliyor bana.
Ilginc!ama gercekten senide bence ayrica bir tebrik etmemiz gerkecek,6-7 yas arasi yasadigin maceralari hatirliyabildigin icin,bu gercekten cok güzel.Ilginc birsey,ben gecen hafta yaptiklarimi hatirliyamamazken sevgili Aysari 6 yasindayken yasadigi bir olayi neredeyse en ince ayrintisina kadar hatirliyabilmekte,gercekten enteresan.Urum bu ara bana Sara hastaligina karsi verebliecek bir formülün varmi elinde:D,saka bir yana gercekten oldukca ilginc bir konu,birde su Astraylmedyuma mendelin eksik bilgiler konusunda sordugu soruya bir cevap verebilseniz cok da yararli olacktir.
urum--medyum tarzi kisiler yardım ederler ok ama el verecekleri kisiyi hangi niteliklere gore secerler? Usta cırak iliskisi icinde oldukları kisiye mi el verirler? Ayrıca bir onceki sorum ..Kulak ve goz hadimi icin hangi zikir yapılmalıdır?
Secmek yani aslinda bir tercih meselesidir.Kimi tipine bakar,kimi güvenebilecegi insanla iliski kurmaya tercih eder dogal olarak.Herseyin basinda Güven gelir!Kulak hadimi konusunda daveti i cevas sistemi var.Ama ne yapacaksin kulagindaki cini ve seytani,ben kendim özelikle göremedigim bir varlikla irtibat kurmam yani bu sekilde kominike etmem.Bu bence yapilabilecek en büyük taktik hatalarindan biridir ve ayni zamanda zaten benim Stratejimle ters düser,ama sonuc itibariyle senin tercihin.Genelde insanlar zaten hep varliklari davet ederler yani kendilerine cekmeye calisir,hep "misafir kabul edecegine ve cagiracgina sen gidipte onlara misafir olsana.Bunlar tabi sonraki is,bence sen özelikle su Astral yeteneklerini gelistirmen lagzim,gerisi zaten neredeyse kendiliginden gelir sevgili arkadasim!Aslinda ayni zamanda burda Urumhamatahayilin dikkat cektigi bir sorun da var.Kisa bir cümle ile anlatmaya calismis ama sorun tahmin etiginizden da ciddi ve büyük tehlikeler barindirmakta olan bir toplumsal sorun haline gelmis durumda.
ama biz farkında olmadan sulfi cinleri topluyoruz ılvi cinlerimizde yetersiz kalıyır
Bunlari dikkate aliniz.Hepiniz cin davet etmek istiyorsunuz,ok bu tabiki sizin dogal hakkiniz ama aslinda nerdeyse her vakit istenmedik bir davet gerceklestirdiginizi bilmiyorsunuzdur,bu tarz mevzular ile alakali bilgisi ve tecrübesi olan arkadaslarimiz benim RAZYEL olarak bununla sizlere ne anlatmak istedigimi anliyacaklardir.Öncelikle kendinizi ayarlayiniz yani bol bol zikir yapip dua ediniz falan,direksiyon basinda kontrolu kaybetmek istemiyorsan uyanik ve tecrübeli olman gerekir,mendel sistemi sayesinde cok farkli bilgilere ulasip cesitli varlilarla irtibat kurmaniz mümkün,ama sizin unutugunuz birsey var burda,davet mekanizmasini ve sistemini anlamak ve calistirabilmek degil olaya hakim olmak önemlidir!

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
6-7 yaşlarımdaki garip bir olayı hatırlamamda bir ilginçlik olduğunu sanmıyorum.Geçen hafta yaptığım önemsiz şeyleri bende hatırlamam.Ama biri hocaya baktırıcaz diye küçücük çocuğunuzu çağırırsa eminim sizde unutmazsınız.Annem de unutmamıştı .Hatrladığım şeyleri doğrulayan da odur.tebrik edecek birşey yok yani :).