Vampir Bilinmezliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Bir virüs olarak gosterilmesi insanlara daha mantıklı geliyor aramızda inanmayanlar için yani.

klaroline

Kayıtlı Üye
daha önce de açıklamamı yapmıştım. vc 17 virüsü hastasıyım ve bundan nefret ediyorum.elbette çoğu kişi inanmadı ama pek umurumda değil, iğrenç bir şey.normalde kesinlikle paylaşılması yasak olan bir şey ama ben hiçbir bilgimi paylaşmadığım için yakalanmam.çünkü herkes çıkıp ben vampirim diyor.okuyanlarsa şu anda beni psikopat bir ergen olarak algılayacak ama o kadar basit değil her şey... vampirliğe kendiniz dönüşe bilirsiniz, zaten çoğu madde bileşiminde embriyosunu taşır.ama dönüşümü engelleyen şeyleri yapıyorsunuz ve olmuyor, inşallah olmaz.sonra kollar gerçekten seçtikleri nadir insanları 2 hayvanı kullanarak dönüştürüyorlar ama onların hepsi öldü.bir de koldan biriyle tanışırsınız ve size virüsü bulaştırır.etkisi hemen ortaya çıkmıyor ama hala insansınız sadece sürekli acı çekiyorsunuz, ölümsüzde değilsiniz.yaptığınız tek şey daha gençseniz bağlı olduğunuz klana kölelik yapmaktır.ve yine insansın,yolda insanların dönüp bir daha baktığı , tuhaf yürüyen ve kan almak zorunda olan...
sevgilerle...

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Vampirlik köleliktir, mankurtluktur, farketmeseniz de kullanılır ve sonunda atılırsınız. Kurtadamlar ise onurlu amaçları olan ve büyük hedefleri olan özgür savaşçılardır. Fark ortada olmasına rağmen gençler filmlerin etkisinde kalıp vampirlere özeniyor. Sanıldığı kadar eğlenceli bir durum değil.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
peki kurtların özellikleri nelerdir? ayrıntılı bir konu bulamadım tamam vampirleri bildik de kurtların belirgin özellikleri var mı peki

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Kurtların çoğunun özelliği soydan gelir. Tüm ailede direk çıkmaz mesela 3-4 nesil ailede belki 1 tane çıkar, o da yolunu bulur zaten. Ailelerin haberi bile yoktur genelde. Kurtlar.. kader mi diyeyim artık nasıl olduğunu ben de tam bilmiyorum ama olmaları gereken yerlere kendiliğinden gelirler. Olmaları gereken yerden kastım hayatlarını adayacakları büyük hedeflerdir, onları çeker.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
mesela onları nasıl ayırt edebiliriz? yani vampirlere benzerler mi yoksa görünüş olarak farklı mıdırlar?

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
mesela onları nasıl ayırt edebiliriz? yani vampirlere benzerler mi yoksa görünüş olarak farklı mıdırlar?
5 sene aynı odada kalsan bile ruhun duymaz. Onlar istemedikçe farkedemezsin. Ama tabi bir tesadüf sonucu onu bir özelliğini kullanırken görürsen farkedersin. Kız olanlarına hiç rastlamadım ama erkekler ya "tuhaf karakterli" oluyor ya da en başta dediğim gibi hiç farketmiyorsun. Vampirlere hiç benzemezler, vampirler tam anlamıyla serseriliğin dibine vururlar onun bunun kuklası olarak yaşarlar ya da orda burda sürterler, kurtlar ise karakter sahibi genellikle (asi olanlar hariç) düzenli ve hayatını adamış kişilerdir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
ben genelde farkı hissediyorum karşımdakinin ama ne olduğuna emin olamıyorum..peki nasıl bir özelliğini kullanır mesela

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Sadece kurtlara has bazı özellikler var, bunu tam açıklayamıyorum çünkü bunu anlatacak kelime yok. Ama farketmenin en kolay yolu çok büyük bir tehlike karşısında verdiği tepkidir. Genelde çok ekstrem durumlarda özelliklerini kullanırlar.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
peki mesaj alınmıştır ;) seni zorlamayayım sağol türkmenoğlu bundan sonrası bana kalıyor

codzombi

Kayıtlı Üye
Vampirlik köleliktir, mankurtluktur, farketmeseniz de kullanılır ve sonunda atılırsınız. Kurtadamlar ise onurlu amaçları olan ve büyük hedefleri olan özgür savaşçılardır. Fark ortada olmasına rağmen gençler filmlerin etkisinde kalıp vampirlere özeniyor. Sanıldığı kadar eğlenceli bir durum değil.

Vampirlikle kurtadam arasında ne fark var , ikisi de vahşi . Öbürü kan içer (güya masallarda anlatıyor ) Öbürü de onu bunu avlar etini yer vb.. Ne fark var ?

Türkmenoğlu

Kayıtlı Üye
Yok öyle bir şey. İnsan yiyen varlıklar 1500 yıl eskide kaldı. Kurtlar gerçekten haketmeyen kimseyi incitmez.

codzombi

Kayıtlı Üye
Yok öyle bir şey. İnsan yiyen varlıklar 1500 yıl eskide kaldı. Kurtlar gerçekten haketmeyen kimseyi incitmez.
İnsan yiyen varlıklar var yani , pirana , timsah , aslan,kaplan, yamyam hani ..

Kurtların kimseyi incitmeyeceğini nereden biliyorsunuz ?

Bu kadar kesin konuşmanız bilmiyorum ama kusura bakmayın atmasyon yaptığınızı düşünüyorum . Elinizde herhangi bir kaynak , kanıt var mı ?

codzombi

Kayıtlı Üye
Umarım bir gün sizin de bu konuda sağlam bir kanıtınız olur :)

Yazdığım şeyler yukarıda belirttim vampir masalda anlatılıyor,kurt zaten onu bunu avlar. Diğer cevabımda da belli zaten , et yiyen hayvanlar . Her yerde kanıt var televizyonlarda filmlerde , kanıtlamam gerekmiyor zaten görüyorsunuz :) Ama sizin o kadar kesin konuşmanız insanı şaşırtacak cinsten .

klaroline

Kayıtlı Üye
vampirler de istemediği halde kimseyi incitmez. bu yasak zaten. ayrıca karaktersiz ruhsuz kişiler de değiliz.kullanılıp atılmıyoruz da.istemediğimiz zaman kimse ne bizi hisseder ne de kurtları...

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Emeğe saygı duyuyorum ama virüs kısmı yanlış. Hasta insanlar kan içmez ilaç içer. Bu lanetle ilgili bir durum. Öyle olmasa herkes gider o virüsten kapardı, vampir olmak isteyen herkes.
Ben yıllardır vampir olmak istiyorum ve bu konuyla gerçek anlamda bilimsel olarak ilgileniyorum.
Gerçek anlamda yardımda bilgilerini ve paylaşımlarını aktarabilecek arkadaşlar ulaşırlarsa sevinirim:

arfed

Kayıtlı Üye
Onların yaşantısının çok berbat olduğunu düşünüyorum. Düşünsenize sürekli saklanmak zorundasınız, kimliğinizi belli etmemeniz gerek.

Moderatör notu: Argo kelimeler kullanmak yasaktır.

eeemreee

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla Arizona'da Kızıl Dağ diye bir dağın eteklerinde yaşayan bir çeşit tarantulanın kanının yarasanın midesine girdikten sonra(sanırım arı midesinde nasıl bal yapıyorsa öyle) o yarasanın seni ısırmasıyla oluyor. Bunlar sadece internetten araştırdıklarım(yani %100 doğru mu emin değilim). Ama araştırmama göre eğer param bol diyorsanız yurt dışındaki (Arizona mantıklı bir seçim sanırım) büyük hastanelerden rüşvetle bulabiliyormuşsunuz. Tabi hepsi internetten araştırma. 1-2 saat genel olarak göz attım. Yanlışım varsa özür dilerim. Hepsi uydurma da olabilir(vampirlik değil yöntem).

M

Mesut53

Arkadaşlar bu vampirizm özelliklerinden hepsi uyuyor ban belki deli diceksiniz ama deli deilim ve kan benim için nefes almak kadar önemli geliyor ama çevreme zara vermek istemiyorum neler yapabilirim... tavsiyelerinizi bekliyorum...

Arkadaşlar benim bütünüyle uyuyor bu özellikler evet deli deilim ama bende taşıyorum bu virüsü ve kan içmek benim için nefes almak gibidir lütfen ne yapmalıyım çevreme zarar vermek istemiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum...:boxing_smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...