Uzaylılarla İletişim Nasıl Kurulur ?

Turkcomrade

Banlı Kullanıcı
İş
Uzay Gözlemi
Bakın Telepati olayını isteyen herkes yapabilir ama şuan bazı kişilerin beyni bilinçaltı,zihni çok farklı dünyevi şeylerle dolu telepati için arındırmanız lazım kendinizi telepati olayı için DNA farklılığı gerektirmiyor ben onlarla rüya yoluyla,fiziksel yolla,ve telepatik yolla iletişime geçmiştim ama sadece onlarla ben spiritüalizm ile ilgilenirken bu konularda ilerlemiş bir arkadaştan ders alıyordum o bana çağrıyı verdi bazı e-booklar verdi bu konuyu 1 sene anlattı konuştuk tartıştık hepsini öğretti bana Yıldız tohumlarını anlattı ve çağrıyı verdi ben çağrıyı verdim ve bende yaptım ve cevap aldım rüya da söylediler Yıldız tohumu olduğumu birince rüya temasına inanmadım ve çağrıyı yapmamama rağmen bir rüya teması daha gerçekleşti ve yine söylediler sonra ben meditasyon yapmaya başladım meditasyon yaparken arkadaşın dediği şeyleri yaşıyordum gözlerim kapalı olmasına rağmen bembeyaz bir yerde yürüyordum sonra filmlerde gösterilen solucan deliğine benzer şeylerden hızlıca geçiyordum neler yaşadım neler...

Bana yukarıdaki ırkımı da söylediler bir sonraki temasta Sirius B denilen yerden gelmişim. ( Ben şuan bunlara inanıp inanmama konusunda çok kararsızım) bunları çok kişiye anlattım çok yıldız tohumu buldum onlara anlattım hepsi sen yıldız tohumusun dediler bana ama ben tereddütteyim..

Yani Çağrıyı yapıp cevap almanız için yıldız tohumu olmanız lazım ..Ben bu çağrıyı çok kişiye verdim bazıları cevap aldı.Teki dünyaya sürüsüne uzay gemilerinin indiğini gördü.Teki gemiye alındı yukarıda görüntüsü gösterildi ona.Ben şuan anlattığım bu konularının hepsini unutmaya çalışıyordum..

Saygılar Shamanistic :)

Hocam deneyimleriniz benim için çok önemli biraz yardımcı olurmusunuz bana ? Bende onlarla iletişime geçmek istiyorum siz benim için hem bilgi hemde tecrübe kaynağısınız.Lütfen bana herşeyi öğretin.Bana uzaylılar ile iletişime geçmeyi öğretenin 40 yıl kölesi olurum. :Angel_anim:

Destiny

Kayıtlı Üye
Dostum sen kendi bildiğin açıdan yaklaşıyorsun birde bu işlerin nasıl olduğunu hiç düşündünmü..? Eğer böyle bir şey yapabiliyorsan telekineziyide çok rahatlıkla yapabilirsin. Bahsettiğiniz şeyin beyin dalgaları ile olabiliceği mümkün olduğunu sanırım biliyorsunuzdur..? Bunun ötesine inanıyorsanız siz parapsikolojik etkide kalmışsınız bence. Yada birisi sizi fena halde düdüklemekte. Bunu sağlıklı yapabilmek için çok büyük deneyimleriniz olması lazım. Eğer gerçekten kendinizi o arkadaşlarla görüştüğünüze inanıyorsanız en yakın hastaneye gidin kendize bir EEG taraması yaptırın ve çıkan sonuçlaır doktordan rica edip bir kopyasını alın. Ve burda yazın... Bir insanın ruhsal hali ordan belli olur. Ve sizin dediğiniz şekildede sıradan bir insan bunu gerçekten başarmak istiyorsa üzerindeki ruhsal yüklerden kurtulmalı ve uzun bir deneyim yaşamalıdır bu konuda yoksa yok efendım ben uzaylılarla konuştum filan çıkın bunu biyerlerde söyleyin bakalım neresiyle gülüyor adamlar size. Ve son bir şey gerçekten evrensel anlamda uzun menzilde görüşme yapmak istiyorsanız kendinizi en yakın bir hastaneye atın EEG taraması yaptırın hafta'da 1... Sırdan bir insan ile ruhsal anlamda rahat olan bir insanın EEG taramalarını yan yana koyun ne demek istediğimi anlarsanız. standart bir insanın EEG taraması 22-30 arası birşeydir. Bunu çok çok alta çekmeniz gerekebilir :) Meditasyon dedikleri aslında budur rahatlarken üzerinizdeki yüklerden kurtulurkan aslında EEG taramasında çıkan sonuçlardan 1-2 puan düşer.

Destiny

Kayıtlı Üye
Hatta dostum sizin neden uykuda bu işi yapabildiğinizi söyliyeyimmi. Ruhsal haliniz uyku halinde en düşük dalgalanmları gösterir Delta dalgaları uyanık haldeki standart bir insanın dalgasına göre 24'e göre bu delta dalgaları 0.1-4 arasına kadar düşer sebebiyeti budur umarım anlatabilmişimdir... Sagılar...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Hatta dostum sizin neden uykuda bu işi yapabildiğinizi söyliyeyimmi. Ruhsal haliniz uyku halinde en düşük dalgalanmları gösterir Delta dalgaları uyanık haldeki standart bir insanın dalgasına göre 24'e göre bu delta dalgaları 0.1-4 arasına kadar düşer sebebiyeti budur umarım anlatabilmişimdir... Sagılar...

Yazdıklarını okudum uyurken ki temaslar sizin dediğinize benzer.Fiziksel yöndeki temas olayını anlatayım size o varlıklarının direk yüzünü görmüyorsun ya büyük bir ışık parçası olarak görüyorsun ya da üst üste gemilerin sizin bulunduğunuz taraftan geçtiğini görüyorsun..Siz yazdıklarınızda sadece bilimin etkisinde kalmışa benziyorsunuz onlarla iletişime geçme olayını ruhsal anlamda maveni anlamda enerjisel yönde ilerlemiş kişiler yapabilir Yıldız tohumları direk bu şekilde dünyaya gönderiliyor.Meditasyon evrensel bir iletişim şeklidir..Size Ra Bilgilerinmi okumanızı öneririm :)

Benim temaslarıma inanmanızı beklemiyorum..Telapati olayı DNA ile alakası yok zihnini arındırıp,imajinasyonu iyi yapıp,Meditasyonu çok iyi yapan kişi geçebilir iletişime.İnsanlara siz gidin ben büyü yaptım deyin daha onlar büyünün var ya yok olduğunu bile bilemezler..Gidip Dünya dışı varlıklar görüştüm deseniz sizi tımarhaneye kapatırlar onu biliyorum insanlara söyleyince ne oluyor ki tamam temasa geçtin söyleyip ne yapacaksın bu yönden düşününce söylemeye gerek kalmıyor ztn..

Ben temasa geçtim ben onu biliyorum ben den başkasının inanmasına gerek yok onu da biliyorum.Yazdıklarınız güzel ama telepati olayını iyice bir araştırmanız lazım ve Dünya dışı varlıklarla ilgili iletişim olayını uzun uzunca anlatırdım ama vaktim yok şuan gelince anlatabilirim burada..

Saygılar Shamanistic :)

Destiny

Kayıtlı Üye
Dostum EEG zaten senin ruhsal helini gösterir... :S Bakın yukarda biryerde'de dediğim gibi bu her yiğidin harcı değil. He bu yapılabilirmi yapılabilir insan yapısı bu olayı müsait kılıyor. Fakat dediğim gibi mükemmel ruh haline sahip olmalısınız ve uzunca bir süre bu işi denemelisiniz ve tecrübe edinmelisiniz. Ha bu işin sonunda yapamayabilirsinde. Meditasyonu ne için yaparsınız..? Ruh halinizi iyiye çekmek için üzerinizdeki yükten kurtulmak için vs... Ha bunun bilimsel açıklamasıda Elektroensefalografi '' beyin dalgaları ''dır. Dna açısından bahsettiğim kısım ise bunu ne yazıkki uyanık halde yapamıyacak olmasıdır. İnsan fizyolojisi çünki şuan buna müsait değil gerek ruhsal gerek yapısal anlamda. Uykuda yapabilmenizin sebebide uyku'da aklınızı karıştıran bir şeyler olmaz kalbiniz uyanıklığa oranla daha yavaş atar. Daha az oksijen tüketirsiniz vs... gibi durumlar. Bunun akabinden Delta dalgarına ulaşırsınız. (0,1- 4). Ha aslında büyü dedikleri olayda telekinezi-telepati'den ibaret bir şeydir.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bakın işte daha büyü nedir tam onu bilmiyorsunuz sakın bunu kötü anlamda dediğimi sanmayın :) Bence tartışma kapansın :) Arkadaşın konusu tartışma yerine dönmesin :)

canmert196

Kayıtlı Üye
O dediğiniz olayın ruhsal bir şey olduğunu sanmıyorum. Ruhunuzla nasıl yapıcaksınız peki..? Ruhunuzu bedeninizden çıkardığınız vakit(Ki çıkarabiliceğinizi sanmıyorum) fiziksel olarak çökersiniz. Sizin yaptığınızın daha çok beyinsel bir şey olduğunu düşünüyorum biliyorum...

yahu kizmayn ama yanlis bilgi vermektense vermeyin astral seyehatte bedene yetcek kadar enerji verilir aradaki kordondan ve insan inanarak mutlu bir aninda istek neler yapabilcegnizi bilmiyorsunuz tamam uyelerimiz bazilari baslangic bazilari orta seviyedede siz nasil biliyosunuz bunu yapamicagini kisinin enerji alanini inceleme firsatini nasil buldunuzki? yapamazsiniz vb yorumlar atmayin ve biraz daha uygun cevaplar yazin konuyla alakasizz kaciyo siz nukleer patlama yapin olan boslukta ilgilerini cekersiniz diyorsunuz biliyorsunuzdur umarim enerji surtunmeye maruz kalmiyo inanc meselesi kisinin yakindakine telepati yapmasi her istediginde yapabilcegi bir konuma geldiginde yakindakine burdan amerikadaki adamada yapar sorun degil mesefa bence bakis acinizi degistirin ve kimseyi kucumsemeyin emin olun bu forumda ne umut vadeden insanlar var

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu forumda çoğumuzun üstünde,üst derecelerde,Yıldız tohumları,Elementaller,Üstün İnsanlar( Her insan üstün ama kullanmıyor kendini keşfetmiyor) vb.. herkes var bilmeden küçümsemeyin milleti.Belki siz fiziksel yönden iletişime geçiceksiniz,belki onların gemisin alınacaksınız kendinize sınır koymuşsunuz fiziksel yönden iletişime geçilmez diye.

Destiny

Kayıtlı Üye
Demek istediğimi anladığınıza şüpheliyim :) Dostum bahsettiğiniz olay yüksek dikkat ve tecrübe gerektiren bir şey. Enerjimi veriyorsun :D Bilinç yok kardeşim bilinç bataryamı dolduruyorsun..? Ben yapamaz demiyorum çok iyi bir ruhsal hale sahip olmasını ve yüksek dikkatini odaklamasını yapması gerektiğini söylüyorum ve her yiğidin harcı değil diyorum. Ki bu durum beyin dalgaları ile olmuyormu..? Birini düşünerek onunla konuşamazsınız demi..? Atom altı veya üstü illaha bir transfer olmalıdır bunun için... Bende diyorumki bunu en iyi yapabilen insna bile kendini galaksiler arasına taşıyabileciğini sanmıyorum. Ayrıca Bu evren üzerinde oluşan her enerji patlaması uzay'da iz bırakır ve çok gelişmiş arkadaşlar evrendeki anormallikleri vs.. takip ediyor demektir. Buna hitaben bu düzeyde birilerse bu boşalımı veyahut izi görüp incelerler mutlakki. (çünki anormallik demek zeki varlık demek) Umut vaadeden insanlar vardır eminim evet... En basitinden bu Ufo olayları neden nagazaki saldırısından sonra artmaya başladı bilimi bir kez daha ön plana sürüklüyor :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu sefer çok iyi anlattın :)) Nagazaki saldırısını biliyorum..Senin dediğine benzer sürüsüne örnek var..Dediğin doğru üst derece dikkat üst derece dikkat ve yoğunlanma gerekiyor doğru diyorsun..Şimdi anladım seni aslında canmert ve bende seninle aynı şeyi diyoruz :))

Destiny

Kayıtlı Üye
Bu sefer çok iyi anlattın :)) Nagazaki saldırısını biliyorum..Senin dediğine benzer sürüsüne örnek var..Dediğin doğru üst derece dikkat üst derece dikkat ve yoğunlanma gerekiyor doğru diyorsun..Şimdi anladım seni aslında canmert ve bende seninle aynı şeyi diyoruz :))

Dalga filanmı geçmeye çalıştınız amacınızı anlamadım ama ötesine inanıyorsanız cidden parapsikolojik bir durum var açıkcası :S

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Dalga filanmı geçmeye çalıştınız amacınızı anlamadım ama ötesine inanıyorsanız cidden parapsikolojik bir durum var açıkcası :S

Bak sen bizi anlamamakta direniyormusun ne yapıyorsun ben seni anlamıyorum son yazımı okudun mu ? Sen bir şey biliyormusun da teşhis koyuyorsun millete lütfen insanın sinirini tepesine çıkarmayın !! Yazdıklarımı dikatlice okuyun ! Sonra teşhis koyun bir şey bilip ama !!

Destiny

Kayıtlı Üye
Teşhis filan koymuyorum. Dikkat ederseniz orda anlatılmak istenen farklı ben size bilimsel olarak kanıtlanmış ve üzerinde uğraşılan şeyleri sunuyorum sen gelmissin yok temizlen, gece uyurken, biri çıkmış bedeni lion pil sanmış enerji depoluyor vs... Hayır varsa elinde bilimsel bir şey eyvallah. Yoksa burda çıkıp şöyle yapmalısınız, böyle yapmalısınız gibi beyin fırtınalarıyla olmuyor. Neden oluyor, nasıl oluyor gibide sorularıda cevaplayı verin. Ben kimseye zaten bunu yapamazsınızda demiyorumki. Belli şartlar altında belli bir mesafede mümkün olabilir diyorum halada öyle. Yok gemiye çıkmışsınız, ışıkla konuşmussunuz, bilmem ne tohumuymuş. Tohum mohum alakası yok bir kere ne alaka sen Allah tarafından gönderiliyorsun onlar tarafından değil. Bu fizyolojik bir şey. Adından belli şamanist...

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Teşhis filan koymuyorum. Dikkat ederseniz orda anlatılmak istenen farklı ben size bilimsel olarak kanıtlanmış ve üzerinde uğraşılan şeyleri sunuyorum sen gelmissin yok temizlen, gece uyurken, biri çıkmış bedeni lion pil sanmış enerji depoluyor vs... Hayır varsa elinde bilimsel bir şey eyvallah. Yoksa burda çıkıp şöyle yapmalısınız, böyle yapmalısınız gibi beyin fırtınalarıyla olmuyor. Neden oluyor, nasıl oluyor gibide sorularıda cevaplayı verin. Ben kimseye zaten bunu yapamazsınızda demiyorumki. Belli şartlar altında belli bir mesafede mümkün olabilir diyorum halada öyle. Yok gemiye çıkmışsınız, ışıkla konuşmussunuz, bilmem ne tohumuymuş. Tohum mohum alakası yok bir kere ne alaka sen Allah tarafından gönderiliyorsun onlar tarafından değil. Bu fizyolojik bir şey. Adından belli şamanist...

Fazla konuşma lütfen konuşma konuştukça batıyorsun !! Git öğren sen yav git öğren !! Cidden bir kelime dahi bildiğiniz yok susun ! Burdaki arkadaşın konusunu batırmayın ! Neymiş allah tafından gönderiliyorsun ! sen yıldız tohumu ney biliyormusun ki konuşuyorsun !! Neon pilmiş !! kardeşim burda konuşma insanın sinirini tepesine çıkarma yav !

alin

Kayıtlı Üye
Bilimsel mi bu karşı tarafları küçümsemeler, sabırsız yanıtlar, yoksa yıldız tohumlarının yüksel ruhsallığı mı?

Bu sitede bir sorununuz varsa, bir yanlış görüyorsanız, yetkililere bildiriniz, ben bilirim nidalarıyla hakaret vari girişimlerde bulunmayınız. Bu aralar yine bir kaç konudan birisinde, üslup sorunu yaşanıyor.

Biraz daha özen!!

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben sinirlendiğim için özür dilerim.Ben hatamı biliyorum sinirli yazdım ama ben küçümsemedim hayatta..Teşhis koyduğu için sinirlendim..

Destiny

Kayıtlı Üye
Sen bence hiç bir fikrin olmadığından dolayı böyle konuşuyorsun. 2 dk'da görecelik kuramını çökertti adama bak. Benim kimseye açıkcası sert davrandığım filan moderatör bunu bir kenara koyalım, bildiklerimi aktarıyorum. Fakat adam tohum, mohum şamanizm inançlarını vs.. inandırmaya çalışıyor aklınca. Bilmiyorsam anlat o zaman bana ben bilmiyorum tamam baştan sona kadar anlat neresi doğru neresi yanlış fizik kanunlarımıza göre doğrulayalım. Bir şey bilmiyorsun, yıldız tohumu ne :D bilmiyorsun gibi şeylerle gelme bana bunlar birer saçmalık dostum.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Ben sana bir şey demiyorum...Yazdıkların o kadar boşki.Şunu unutma insan her zaman kendini yazılara dökermiş saçmalık dediğin şeyler bir gün karşına büyük bir şekilde çıkınca yine konuşmaya çalışırsın ! 1.Forum kurallarını ihlal ettin 2.Ben Şaman değilim başkalarının inancıyla dalga geçtin 3.Diğer kişiler kümsedin senden büyük kişileri.

Destiny

Kayıtlı Üye
Tamam bilmiyorsam bilmediğimi kanıtla işte neyi yanlış biliyorum tek tek söyle bende cevabını vereyim. Durmadan diyorsunki yok bilmiyorsun vs... tamam işte b-a-n-a kanıtla kardeşim o zaman... Kimseyi küçümdiğim filan yok ayrıca benim. Benim ilgi alanımda tamamen farklı bu işlerden uzak fakat genede rahatlıkla başa çıkabilirim bilim açısından.

alin

Kayıtlı Üye
Özellikle, ilk linkteki uyarıları, yeniden hatırlatma gereği duyduk. Sitemizde "dostum, ahbap" vb. hitaplar da kişiye yönelik yorum yazmak da yasaktır. Siteye üye olmuş herkes, bu kuralları kabul etti sayılır. Üslupla ilgili uyarıyı da anlamış olmalıyız. Her sitenin kuralları belirlidir. Siz doğru, başkası yanlıştır, bu başka konu. Yalnız parapsikoloji sitesi, salt bilimsellik istemek abestle iştigal edecektir.

Yalnızca konuyu dağıtmadan, üslup sorunu yaşamadan, site konusu ve kuralları dahilinde, herkes dilediğince fikir belirtmekte özgürdür. Tekrar tekrar uyarma gereği duymadan, konuları takip etmek istemekteyiz!!

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?21976-Üyelerin-okuması-gerekenler

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?15154-Gizlimabet-Kuralları-(Herkes-okumalı-)