Uykuya dalarken duyulan ses ve sonrası...

Kaanaeae

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle böyle aktif bir forumu bulabildiğim için çok mutluyum ve teşekkür ederim en son 2012de bu tarz forumlarda aktiftim ve hepsi tükendi sanmıştım. İzninizle Konuma geçiyorum.
Öncelikle bahsetmem gerekirse, 7 yaşımdan beri başlayan güçlü bir imgeleme, duru görü yeteneğim var. Bu ilk alarak istemsiz bir şekilde köpek balıkları ve rüyadan uyanıp çeşitli insanlar görmemle başladı. O zamanlar ailem başıma dikilip dua okuyordu. Daha sonra büyüdükçe istemsizce olmamaya başladı ben gözümü kapatınca kendim görmeye başladım ve istediğim şeyleri kendimi zorlayarak görebiliyorum bu kontrol durumu ise 14 yaşımda başladı ve şuan devam etmekte (21 yaşındayım). Not: çok zorlayınca başım çok ağrıyor gözlerimden alın kısmıma doğru. Bu arada 17 yaşındayken, uyanmadan önce gördüğüm ve gerçekleşen 1 olay oldu ve 18 yaşımda da kendimi zorlayarak gördüğüm şeylerin bir kısmının bi önceki gün birinin aynı gün yaşandığını birinin ise gördükten 1 yıl sonra tanıştığım birinin imajinasyonu olduğunu farkettim. Bunları da anlattığıma göre asıl olaya geçiyorum. Ben 18 yaşımdan sonra uykuya dalmadan önce çok sık olmamakla beraber (1-2 ayda bir) dalgasal sesler duymaya başladım. Bu seslere odaklandığımds sesi çok artıyordu kafam patlayacak kadar ve ne kadar buna odaklanırsam ve ses ne kadar artarsa ardından olaylar oluyordu ve bende merak ettiğim için hep sese odaklanıyorum...Bu odaklanmadan sonra ya aşırı gerçekçi ve bana mesaj veren rüyalar görüyorum -bunlar çok ama çok gerçekçi olduğu için beni korkutuyor- ve bu rüya bittikten sonra uyandığımda ise genelde bir silüet görüyorum hareketli şekilde ama karabasan olmadığına eminim çünkü sesim çıkabiliyor ve hareket edebiliyorum ki hareket etmem bi şeyi değiştirmiyor sadece yorganın altına girip o an dua edebiliyorum korkudan. (Kendimi şizofren bile sandım ama araştırınca olmadığımı anladım) Neyse son yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. Diğerlerinden çok farklıydı ve beni o zaman çok korkuttu (şuan tekrar olmasını istiyorum çünkü merak ediyorum ne olduğunu çözmek istiyorum) ben uyumak için yatağa geçtim ve bir süre sonra bahsettiğim ses dalgasını duydum artan bir frekans gibi çığlık gibi tarif edemiyorum. Neyse sonra bu ses kesildi ve rüya başladı rüyamdan bahsetmeme gerek yok fakat belirttiğim gibi çok gerçekçiydi ve neresi olduğunu bilmememe rağmen istanbulda bir evde olduğumu hissettim çok net. Ardından bir ses duydum bilincim açıldı rüya bitti ve sesi dinledim odamda anahtar çevirme sesi gibiydi. Eve hırsız girdiğini düşündüm korktum ve gözümü açmadım bana zarar vermesin diye sonra ses kesildi kapı açılma sesi de gelmedi bunun üzerine gözlerimi açtım ve tam duvarın köşesinde karanlık bir silüet gördüm dikkatli bakınca büyük ve korkunç bir kadın olduğunu farkettim ama yaratık gibiydi yani kadın olmayabilir bile. Daha sonra gitsin diye gözümü açıp kapadım fakat yaklaştı sonra gözümü sürekli açıp kapadım yok olması için falan. her açıp kapadığıma hareket ederek bana yaklaştı en son yok ol yol ok yok ol diye bağırdım neden yok ol dediğimi bile bilmiyorum şuan... böyle dememin ardından gitti. gidince hemen yorganın içine girip ağlayarak arkadaşımı aradım zaten. Uyuma saatim 02:45 uyandığım saat 03:26ydı. Bunun ne olabileceğni bana söyleyebilirseniz çok memnun olurum ve bundan korkmuyorum üstüne gitmek de istiyorum ama emin de değilim .Anlattığım her şey gerçek ve asla ne sizin vaktinizi ne de kendi vaktimi zaten yalanlarla boşa harcayamam o yüzden ciddiye alıp yardımcı olmanız benim için çok önemli. Teşekkürler
Not: bu son yaşadığım olay dolunay zamanı oldu. 10 mart 2020 tarihinde

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ölü cadıya benziyor. Soyunuzdan biri olabilir. O gelmeden önce değişik birşey yapıyormuydunuz?
Tekrar gelmesini istiyorsunuz anladım kadarıyla?

Kaanaeae

Kayıtlı Üye
Ölü cadıya benziyor. Soyunuzdan biri olabilir. O gelmeden önce değişik birşey yapıyormuydunuz?
Tekrar gelmesini istiyorsunuz anladım kadarıyla?
Ölü cadı hakkında bir fikrim yoktu bunun üzerine hem yabancı kaynaklarda hem yerel kaynaklarda araştırdım fakat bir bilgi bulamadım... Ne olduğundan kısacs bahsedebilirseniz çok memnun olurum. Onun haricinde gelmeden önce değişik bir şey yapmasamda en son yaşadığım korkunç olayda korkmuyorum senden diyip yatmıştım bunun etkisi de olabilir ama sonra bi daha yaşamak için dediğimde gelmedi o tarihten itibaren de yaşayamadım. Bu arada yaşadığım ev öğrenci evimdi ve şuan o evde değilim belki o eve hastır ama başka yerlerde de ses dalgası olayını yaşadığım için o eve has olduğunu da düşünmüyorum belki gördüğüm şey o eve hastır.... Soyumdan biri konusunda iste diyebileceğim tek şey var o da anneannemde de bendekine benzeyen az da olsa imgeleme ve durugörü yeteneği var onun dışında soydan başka biri hakkında bilgim yok maalesef...

Tekrar gelmesini istiyorum çünkü bunun nedenini merak ediyorum ve o an aşırı korksam da sonradan merakım ağır basıyor üstüne gitmek istiyorum...

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Anneannenizde de varsa, soydan gelen bir yetenek.
O eve has olabilir, belki oradan başka boyuttan geçit varmış. Ama kilitli ve anahtarı o varlıkta. Siz kilit sesini duydunuz ya.
Aslında birçok neden olabilir.
Onun tekrar gelmesini istiyorsanız. Mum yakın ve hayalinizde onu canlandırarak ona enerjinizden bir parça yollayın. Onun gelmesini ve sizinle konuşmasını istediğinizi belirtin. Mum sõnene kadar yanacak.
Bu ritüeli birkaç kez yapmanız gerekebilir. Yeterli enerjiyi aldığında ziyarete gelecek, eğer isterse.

Kaanaeae

Kayıtlı Üye
Anneannenizde de varsa, soydan gelen bir yetenek.
O eve has olabilir, belki oradan başka boyuttan geçit varmış. Ama kilitli ve anahtarı o varlıkta. Siz kilit sesini duydunuz ya.
Aslında birçok neden olabilir.
Onun tekrar gelmesini istiyorsanız. Mum yakın ve hayalinizde onu canlandırarak ona enerjinizden bir parça yollayın. Onun gelmesini ve sizinle konuşmasını istediğinizi belirtin. Mum sõnene kadar yanacak.
Bu ritüeli birkaç kez yapmanız gerekebilir. Yeterli enerjiyi aldığında ziyarete gelecek, eğer isterse.
Anladım yanıtınız için çok teşekkür ederim. Fakat Siz böyle bahsedince de onunla iletişime geçmekten korktum şimdi... Bunu gerçekten yapmayı isteyip istemediğimi veya bana kötü bir etkisi olup olmayacağını düşündükten sonra ne yapacağıma karar vereceğim. Ayrıca bi şey daha sormak istiyorum bu tarz varlıkları(?) görmemin nedeni ne olabilir? Çünkü ben isteyerek yapmıyorum bunlar 18imden sonra kendi kendine olmaya başladı ve bana bi şey anlatmak isteseydi beni korkutmazdı da herhalde...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ayrıca bi şey daha sormak istiyorum bu tarz varlıkları(?) görmemin nedeni ne olabilir?
Yeteneğiniz var. Nedeni o. Olmasaydı görmezdiniz. Özellikle size geliyor olsalardı ya mesaj bırakmaya ya hedefleri ne ise onu yapmaya çalışırlardı.
Biri size büyü yapmış ve onun yan etkisi olarak da görüyor olabilirsiniz. Ama sizinki birinci bence.

bana bi şey anlatmak isteseydi beni korkutmazdı
Bir varlığı iki insan farklı görüyor. Siz sadece gölgeyi gördüğünüz daha net görmeye hazır değildiniz.
Varlıkları insanlaştırmak büyük hata, onlar çok farklı. Ne istedikleri her zaman kestirmemiz mümkün değil.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
bana bi şey anlatmak isteseydi beni korkutmazdı da herhalde...
Bir ihtimal daha. Sizi bu boyuta geçmek için kullanmış olabilir. Varlıklar her istedikleri vakit buraya gelemiyor, bu yüzden bizim gibilerle işbirliği yapıyorlar.
O varlık sizi korkutarak, enerjinizle beslenmiş ve bu sayede bizim boyuta gecebilmiş.