Üstümüzde büyü olabilir mi ?

xax2

Kayıtlı Üye
Sizin o cinci hoca dedikleriniz ezbere ayetler okumuyor cini var o hocaya o ayeti cini okutuyor . cin vasıtasıyla o büyüyü kurandan ayetler okuyarak bozuyor . Ha senin cinin yok ama aklın var . Akını kullan kuranı kerimden formatları al oku şifa bul . Zor değil Yunus suresindede dendiği gibi Akıl etmezmisiniz " zahmet olucak ama o kuranı kerimi süs diye değil öğrenmek şifa bulmak için oku

Enneagram

Banlı Kullanıcı
adama kurandan ayetler yazıp veriyorum. Kalkmış hala hoca diyor hacı diyor yav hemşerim sen bakım yapan hocaya giten onlarda bu işi müslüman cinler vasıtasıyla çözecek ben sana direk hacıya hocaya gitmene gerek kalmadan evde Allahın izniyle tek başına çözeblicein kuranı kerimden ayetler verdüm . Bu ayetler birinin tefsiri bitmeden öteki başlar yap şifa bul diye verdim . Ama sen düdüklenmeye alışmışsın . At banka hesabıma 2500 uzaktan çözüvereyim. Sana bana bi resimle anne adı doğum tarihi yaşadığın ili söyle muskanıda yolluyim .
Hem müslüman cinler senden daha mı kötü?
Adam ın okuyacağı Kuran dilinden kalbine inmiyorsa nasıl tesir etsin @xax2 ?
Direk Kuran diyorsun amenna da geri kalanı neden tu kaka yapıyorsun. Senin verdigin garanti kadar bizimde garantimiz var ki yeryüzünde hala bu işleri bi hakkın yapan evliyaullah var. Arasın neden gücüne gidiyor ki? Sende inşallah bulursun diye dua et.

Üç kuruş para verirse versin. Şifasını buldugu insana vereceği üç kuruş para neden rahatsız ediyor?

Sen şifayı garantileme yetkisine sahipsin maşallah ne güzel ama bir "Allahın izniyle" sözünü ekleseydin bari. Sana bunu söyleten iman gücün olsaydı Allah'ın adı geçerdi ortada. Nefesinle konuşuyorsun dikkat et, son nefesinde hizmetinde zorla tuttuğun cinler seni bogmasınlar.
Vesselam.

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Selamın aleyküm
Genel olarak konuşacağım Arkadaşlar bakıyorum insanoğlu kafayı fazla cin olaylarına takmış. Yani insanoğlu diğer alemlerden üstün yaratılmıştır. Cinlere saygı gösterin o kadar da söz konusu etmeyin. Onlarda bir amaç için yaratılmış. Ki amacımız çok belli. Allah’a kul olmak. Velhasıl şeytana yar olma Allah’a kul ol. Öyle fazlada Kuranı Kerim’i de eleştirmeyelim. Bırakın kuran bizi eleştirsin. Bu ümmetin kitabı her işe bedel. O kadar mucize var ki içinde sadece akıl ve mantıkla çalışan kişiler büyü kitabı demiş. Kulun bin bir türlü bahanesi vardır.
Vesselam

Ü

Üye silindi 58480

Ayriyetten suistimale açık olan birsey her zaman gelişmekte olan bir şeyin gölgesidir.

Eskiden televizyonlarda cin demek bile yasaktı. Metafizik konular itibarsızdı. Şimdi cin musallatlarindan muzdarip insanlara doğru teşhis konulabiliyor artık bakım yolu ile. Onü açılan birseyi peşin olarak itibarsızlaştırmak olmadı. Hacı hoca deyimi onlara saygısızlıktır.

Kuran müminlere şifadır sadece. Vecibelerini yerine getirenlere. Okuyanlara olan şifası ameli nispetindedir. Hele ki sayılı okumalar mümin olmayana musallat sebebidir. Sen tevhidi öğretmenden metinden medet umduruyorsun. Cahile sirki ogretiyirsun haberin yok!

Ayriyetten de oldu bittiye getirmen, çok çabuk yan cizmen vs senin hiç te sifadan nasibinin olmadığını gösteriyor.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Ayriyetten de oldu bittiye getirmen, çok çabuk yan cizmen vs senin hiç te sifadan nasibinin olmadığını gösteriyor.
Şifa dan nasibini geçtim de bir sorunu var bence.
Hep aynı şekil yazıyor. İnsan bir gün gergin olur, iki gün gergin olur insanlık halidir deriz hadi üç gün filan olsn tamm ama bu @xax2 hep böyle.
Cinler adamın aklını başından almışa benziyor.
Sureti gözümün önüne geliyor zaten.(Konuşmasına göre bir suret çıkardım)

Arkadaşta bir sakatlık oldugu kaç km öteden hissediliyor. Ruhundan beynine beyninden yazdıklarına yazdıklarından da bana her şeyi aksediyor. Yani niyeti belki insanlara kötülük yapmak temelde olmayabilir ama para ve şöhret için her şeyi yapabilecek tıynette birine benziyor. Kişiliği bu tür işlere müsait oldugu için zannediyorum büyü, tılsım gibi gizli ilimlere bulaşmış. Cinleri vardır çünkü saglam temelleri olmadıgı halde böylesi savunuyor ve kendinden emin. Cinlerine güveniyor. Başka türlüsü mümkün degil.

Allah ıslah etsin hem Onu hemde bizi.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bu arada aglama yar parçasını Nurettin Rençber den dinlemelisin iz?

Ben çok severim ama hiç @dennise nşn tarzına benzemiyor. ?

• Beğendim
Tepkiler: dgo