Usta Kara Büyücü David Blaine

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Bu adam gerçek. Zaten videolardan da anlaşıldığı üzere, Büyük Balık Dagon ile bir antlaşma gözüküyor. Kahve ve bozuk para olayı. Dagon'un gücü. Ve arkadaş çok kaliteli bir şey yapmış. Kara ruhlu bir peri de var diyebiliriz. Levitasyon konusunda onlar etkiliydi (şimdi bunların aydınlık olanları yapmaz mı bunları? diyecekler olursa, bilmiyorum. Ben karanlığı görüyorum sadece.)

Anlatmayı bırak dostum anlamıyorlar :) Göremiyorlar gerçeği..Ben de senin gibi sadece Karanlığı görüyorum.Adam tek kelimeyle Karanlık yolda çok iyi ilerlemiş ama işini şov'a dökmesi bence kötü ..

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
2 saat önce özür dileyen yüzü kızaran adam bi mesaja yine tav oldu =)
büyük majisyenmişsin usta =)

Keira

Moderator
Buradakinin kara büyü olmadığı ortada. Hiç bir majisyen bu kadar aleni show için sergilemez yeteneklerini. Shamanistic yorumların ve tavrın şaşırtıyor beni. Yakıştıramıyorum sana.. Yazdığım hiç bir şeyi okumamış, özümsememiş ve araştırmamışsın. Bu yorumların ve tavrın, hitap şekillerin bunu gösteriyor..

demonic

Kayıtlı Üye
2 saat önce özür dileyen yüzü kızaran adam bi mesaja yine tav oldu =)
büyük majisyenmişsin usta =)

burda kimse sana hesap vermek zorunda değil fani çocuk!eğer konuyu eleştireceksen konuya göre yaz.şahıslar seni ilgilendirmiyor burda...özür dileyebilir,özür dilemek suç mu?yüz kızarması suç mu?değil aksine terbiye göstergesi.şimdi ya konuyla alakalı cevap ver yada sus benimde bu konudaki son mesajım yoksa konu dağılacak anlatabildim mi fani çocuk?

canmert196

Kayıtlı Üye
simdi bir peygamberlere has bir durum vardir bu adam ilizyonist yapilabilcek seyler var yapilmicak seyler var siz kalbinizi gogsununuz meme ucundan cekip cikarin bunu butun u.S.a halki arsinda yapmaz yapilabilcek olsa bazi sey vardir ilizyondur bellidir bazisi vardir dersin bi adam yemis bitirmis bu ilizyon belli eger ilizyonada biz psisik guc dersek k.bakmayin ben gercekten yetileri olana ne dicem utanirim ve peygamberin kalbi cikarildi demissiniz o kalp cikarma nasil bir sey bilinmiyor manevi olarak mi maddesel olarak mi meleklerin nasil bir sey uyguladigini bilmiyoruz he kaldiki diyelim oyle oldu cat die gogus kafesi kemiklerine gram zarar vermeden bu adam nasi kalbi cikarsin bzi seyler zevk almak icin izlenir bazilari gercekten vardir olay budur

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
burda kimse sana hesap vermek zorunda değil fani çocuk!eğer konuyu eleştireceksen konuya göre yaz.şahıslar seni ilgilendirmiyor burda...özür dileyebilir,özür dilemek suç mu?yüz kızarması suç mu?değil aksine terbiye göstergesi.şimdi ya konuyla alakalı cevap ver yada sus benimde bu konudaki son mesajım yoksa konu dağılacak anlatabildim mi fani çocuk?

sen ölümsüzsün galiba =)
muhatap olduğun (ve ölümsüz sandığın) o varlığı üzerime salabilirsin çekinme =)
bilmediğimi mi sanıyordun yoksa =)
gönder gönder =) benden yana sıkıntı yok =)

konuyla ilgili gerekli cevapları önceki sayfalarda oldukça etkili şekilde verdim ve kendini yüksekte görenleri aşağı çektim...
selametle =)

canmert196

Kayıtlı Üye
yanarim yanarim 2 tarafta dusuncelere saygi yok ona yanarim birde modumuz uyarmis tartismaya cevirin diye ona uymamaniza.........

Keira

Moderator
Durumu iyice abarttınız farkında mısınız? Herkes birbirine saygılı olmak zorunda. Ayrıca fani çocuk nasıl bir hitap şeklidir. Forumun seviyesini düşürmeyin lütfen..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Siz hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz. Hala birşeyleri anlayıp, özümseyip ifade edemezken, artı o kadar uyarıya rağmen hala kendinizden geçmiş gibi mesaj yazıp tartışma ortamı YARATAMAZSINIZ. Bu 2. ve son uyarımdır, HERKES KENDİNE GELSİN.

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Buradakinin kara büyü olmadığı ortada. Hiç bir majisyen bu kadar aleni show için sergilemez yeteneklerini. Shamanistic yorumların ve tavrın şaşırtıyor beni. Yakıştıramıyorum sana.. Yazdığım hiç bir şeyi okumamış, özümsememiş ve araştırmamışsın. Bu yorumların ve tavrın, hitap şekillerin bunu gösteriyor..

Dün çok sinirliydim biliyorum hatalıydım dün ben ve ben o kişiden 2 kez özür diledim özelden de ama o kabul etmedi ..Dün başka şeyler için sinirliydim sinirimi kontrol edemedim ve tartışmayı başlattım hata ben de biliyorum ama karşıdaki kişide de hata yok denilemez ..

steve.morse

Kayıtlı Üye
Bir iki demonla iletişim kurup, havaya girip diğer insanlara "fani çocuk" diye hitap etmek nedir yahu =) Çok tuhaf. Onlardan büyüğü de vardır...

Başlığı açan arkadaşım, İnsanoğlunun bir sınırı vardır. Demonlara yada diğer Şeytani varlıklara güvenerek "İnsanoğlu herşeyi yapar" gibi bir yanılgı içindesin sanıyorum ki. Ama onlara da o kadar güvenmemek lâzım. Çünkü onların güçlerinin de bir sınırı vardır. Örneğin hiçbir Demon, Şeytan vs. vidyodaki gibi senin kalbini çıkartıp canlı kalmanı sağlayamaz. Bunlar illüzyondan öteye gidemez...

"Peygamber yapıyor da diğer insanlar neden yapmasın" konusuna gelince. O yapar, O Peygamberdir. Çünkü birebir Allah yardım etmiştir. Demon değil..

Ne diğer insanlarla Peygamberleri bir tutabiliriz, ne de bir kaç Demon, Şeytanla, Allah'ın gücünü bir tutabiliriz...

turuncudeniz

Kayıtlı Üye
Dün çok sinirliydim biliyorum hatalıydım dün ben ve ben o kişiden 2 kez özür diledim özelden de ama o kabul etmedi ..Dün başka şeyler için sinirliydim sinirimi kontrol edemedim ve tartışmayı başlattım hata ben de biliyorum ama karşıdaki kişide de hata yok denilemez ..

özrünü kabul etmememin nedenini söyledim. bana hakaretleri tüm forumun önünde ettin ama özrü özel mesajla diledin. özür, kabahat seviyesinden aşağı olmamalı. herkesin içinde özür dilemediğin taktirde kabul etmem.mümküm değil.
bir iki de yandaş bulmuşsun bozacının şahidi şıracı misali... ama konuyu okuyan her objektif, akıl sahibi insan kimde ne kadar hata var görecektir. en büyük hatanız da tanımadığınız birini tehdit etmek :)

Shamanistic

Kayıtlı Üye
özrünü kabul etmememin nedenini söyledim. bana hakaretleri tüm forumun önünde ettin ama özrü özel mesajla diledin. özür, kabahat seviyesinden aşağı olmamalı. herkesin içinde özür dilemediğin taktirde kabul etmem.mümküm değil.
bir iki de yandaş bulmuşsun bozacının şahidi şıracı misali... ama konuyu okuyan her objektif, akıl sahibi insan kimde ne kadar hata var görecektir. en büyük hatanız da tanımadığınız birini tehdit etmek :)[/QUOTE

Sizi ney ile tehdit onu açıklarmısınız lütfen bu konuda yalan söylemelim ben sizi tehdit felan etmedim !

Shamanistic

Kayıtlı Üye
Tamam artık bu konuyu yöneticilerin silmesini rica ediyorum ya da içindeki tüm tartışma mesajlarını silmelerini rica ediyorum :)

nejceza

Kayıtlı Üye
kara büyüyle alakası olduğunu düşünmüyorum bu tür şeylerin %90 ı ilüzyondur