Üst düzey ruha dilekce verme

İnfernal

Banlı Kullanıcı
Bu uygulamayı benden izinsiz başka biyerde paylaşan ve aşk İcin uygulayana abaddon ve asmedousun laneti üzerlerine olsun

Önce dilekce bir anlaşma değildir bir istek tir hayatı boyunca bir ruh varlık bile görmemiş kişiler sizden karşılığını alıcak gibi cümleler kullanır alakası yoktur nasıl ki siz devlet büyüklerine bir istek İcin dilekce veriyorsanız oda böyledir evrendeki her demon a tanrıya tanrıcaya dilekce verip mükemmel sonucları alabilirsiniz

Ben Latin alfabesi değil farklı bir şifreleme türü kullanıyorum bu cok güclüdür Dilediğiniz kodlama sistemini kullanabilirsiniz ama benim buraya eklediğimin bir benzeri yok. Goetia ile ilgili özel bir makale koleksiyonunda keşfedildi ve açıkça İbrani alfabesi ve Transitus Fluvii (Nehri Geçmek alfabesi olarak da bilinir) ile ilgili olmasına rağmen, bildiğim kadarıyla benzersizdir.

Öncelikle istediğiniz konusunda belirli ve emin olmanız gerekiyor İsteğiniz mutlu olmaksa ve 'Mutluyum' yazarsanız, şeytandan diğer tüm duyguları kapatmasını ve hayatınızı her zaman mutlu olacak şekilde şekillendirmesini istiyorsunuz. Bunu yapmanın tek yolu beyin hasarı olabilir. Buradaki amacım hafiflik, korkutma değil, ancak belirsiz bir talebin büyük olasılıkla göz ardı edileceğini belirtmekte ciddiyim, çünkü ifadeniz ne kadar belirsiz olursa, gerçekleşmesi için o kadar çok şeyin değişmesi gerekir. 'Sporda kazanan olmak istiyorum' sadece binlerce değişiklik gerektirmekle kalmaz, şeytana hangi sporla uğraştığınızı bile söylemez. 'Bu şehirdeki en iyi yüzme antrenörünü buluyorum' diyebilirsiniz ve o zaman sizsiniz. daha az belirsiz olması. Bu hassasiyet sonuç getirecektir.

Önce bir kağıda isteğiniz hakkında emin ve net olucak şekilde Türkce yazın merak etmeyin bu kağıdı kullanmıycaksınız Screenshot_20210627_122048.jpg
Şimdi beyaz bir kağıda yazdığınız isteğe karşı gelicek şekilde bu şifreleme sistemini yazmanız gerekli Tamam Türkceye karşılık şekilde istediğinizi bu şifreleme sistemiylede yazdınız bu kadar özenli olmasına doğru düzgün yazmak İcin saatler vakitler harcamayın kurşun kalemle de yazabilirsiniz tükenmez siyah kalemle de karar sizin sadece isteğiniz net ve belirgin olsun ve ne yazdığınızı bildiğinizden emin olun.

Bitirdikten sonra kağıdınızı görünmeyecek bir yere koyun ve
ritüeli hemen gerçekleştirmeyin; cümlenizi kağıda yazdıktan sonra en az bir saat bekleyin. Dilerseniz ritüeli gerçekleştirmeden önce bir ay bekleyebilirsiniz, ancak cümlenizin tam ifadesini hatırladığınızdan emin olun. Bir ay beklemenin hiçbir faydası yoktur ve sadece bu aşamada zaman baskısı olmadığını bilmeniz İcin bahsettim.

Ben demonlarla calıştığım İcin onun üzerinden devam edicem demon un adını kağıdın arkasına eklerim ve kağıdı katlarım demon un mührüne bakıp katlanmış kağıdı dokundururum ve sonucum kabul olurken onu küle ceviririm karanlık bir odada mumla da calışabilirsiniz gündüz vakti eviniz dede yapabilirsiniz

Konu altında devam edicem..

İnfernal

Banlı Kullanıcı
Ritüel Açılıştan, 'Sana sesleniyorum ______' dediğiniz noktaya kadar Temel Ritüeli gerçekleştirin.

Kağıt, şifreli cümlenizle karşınızda. gözlerini geçir
aslında ne yazdığını düşünmeden kodlanmış harf dizini üzerinde. Cümle aklına geliyorsa, sorun değil. Sonucunuzu düşünmekten kaçınmaya çalışmıyorsunuz ama harflere tarafsızca bakıyorsunuz. Şimdi kağıdı ters çevirin ve cümlenizi kodlamak için kullandığınız şifreyi kullanarak seçilen iblisin adını yazın.

tek tek kelimeler görülemeyecek şekilde katlayın.

İblisin mührüne bakarken aklınıza şu düşünceyi getirin:
sonuç. Özetlenen cümleyi kolayca hatırlayabilmelisiniz. Henüz konuşmayın, ancak bu sonuçla ilgili duygularınızın ortaya çıkmasına izin verin, sanki tüm dilekleriniz gerçekleşmiş gibi. Kendinizi sonuçtan zevk almış gibi hissedin.

zaten oldu. Bu duyguları ortaya çıkarırken, duygu yoluyla arzu ettiğiniz şeyin ne olduğunu iblise gösterirsiniz. Duygunun var olan en güçlü sihirli madde olduğu söylenebilir. Sonucunuzun keyfini hissettiğinizde, şeytanın mührüne bakarken cümleyi aynen yazıldığı gibi yüksek sesle söyleyin. Sonucunuzun geldiği o harika güne bakıyormuşsunuz gibi, kendinizi herhangi bir özlem veya umut hissetmenize izin vermemelisiniz, sadece ritüelin başarısından zevk almalısınız. Hayal gücünüz nasıl olursa olsun, bu hoş hayaller size kolayca gelmelidir, çünkü hepimiz bu şekilde hayal kurarız. İfadeyi söyledikten sonra, katlanmış kağıdınızı alın ve şeytanın mührünü kapatın, böylece mühür görünmez. (Tablet gibi parlayan bir aygıt kullanıyorsanız, mührün görünmemesini sağlamak için oldukça kalın kağıt kullanmanız gerekebilir ve başka bir sayfaya geçmemek için dikkatli olmanız gerekir. ciltsiz, daha basittir.)

İblis orada kalacak ama meraklı olacak ve kesin olan da bu.
teklifinizi yaptığınız an. Hayal gücünde, ne vereceğini iblise göster.

Sauron

Kayıtlı Üye
Merhaba ''Sana sesleniyorum ______' dediğiniz noktaya kadar Temel Ritüeli gerçekleştirin.'' kısmında temel ritüeli anlamadım, alt tire olan yere ne getireceğiz

İnfernal

Banlı Kullanıcı
Merhaba ''Sana sesleniyorum ______' dediğiniz noktaya kadar Temel Ritüeli gerçekleştirin.'' kısmında temel ritüeli anlamadım, alt tire olan yere ne getireceğiz
Dilekce verdiğin ruha örnek
Sana sesleniyorum yüce kral lucifer istediğim paranın 2 hafta icinde gelmesini istiyorum bana ve kimseye zarar vermeden amin amin kelimesi dilekcenizi mühürlemeniz İcin son tarih bırakmak genelde iyidir ama uzun sürecek bir iş İcin 2 hafta gibi bir süre vermenizi tavsiye etmem

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok uğraşılmış bir konu :) elinize sağlık. Bekliyoruz bu tür konuların devamını

abc123

Kayıtlı Üye
saol paylasım ıcın

14 yasımdayken televızyonda gordugum bır seyden dolayı o an ıcın o ana kadar hıc olmadıgı kadar degısık duygulara gırmıstım. televızyonda gordugum seyın bır ornegıyle kendımce bır dılekte bulundum. ve bulundugum dılegı televızyonda gordugum seyle ozdeslestırıp acayıp bır duygu halıne gırdım. 4-5 dakıka sankı gercekten yasadım bunu.

bunu neden anlattım. ınsan aslında farkında olmadan hayatında bunları yapıyor galiba. rıtuel denılen seyler de farkında olmadan yapılıyor belkı. zaten konulara da bakınca herkes kendınce ozel seyler belırtıyor.

YEDİ7

Kayıtlı Üye
bu yazıyı paylaşan İnfernal ( banlı kullanıcı ) gözüktüğü için bilgisi olan arkadaş cevap verirse sevinirim. bu üst düzey ruh (demon) tam olarak hangisi olur ? mesela para maddi konular için ... daha kolay ve hızlı davete cevap veren hangisi ? okuduklarımdan anladığım
'' bune '' var ama ama beni umursamayacak kadar derecesi yüksektir.benim onu davet edecek kadar yeteneğim yoktur. başka bir yazıda bir kullanıcı jüpiter ruhlarından bahsetmiş. jüpiter ruhları hakkında bilgisi olan var mı ? kısaca ben bu uygulama da hangi varlığı seçmeliyim ?

abc123

Kayıtlı Üye
hadi bilgiyi anladımda yetenegı nasıl anlıyorsunuz olmadıgını. belkı yetenegı var adamın. sen de bılgı verırsen yetenegını kullanacak

YEDİ7

Kayıtlı Üye
Hiç farketmiyor. Hangisine kendini yedirmek istiyorsunuz onu seçin, olsun bitsin. Yetenek yok ,bilgi yok. Üst düzey varlık niye size hizmet etsin?
:) neden bizi yemek istesin. Örnek bana yapabileceği en kötü şey ne ki. Ha umursamaz o ayrı. Hizmet değil ayrıca yardım, olmayan insan dostlarım gibi!!! Ayrıca sorumda davete icabet en kolay varlık dedim üst düzey varlık kolay olmadığını düşünerek. Absulata virtute sizinle tartışma amacım yok bilgim de sorular ve paylaşımlara ilginize saygım var iyi akşamlar

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
:) neden bizi yemek istesin. Örnek bana yapabileceği en kötü şey ne ki. Ha umursamaz o ayrı. Hizmet değil ayrıca yardım, olmayan insan dostlarım gibi!!! Ayrıca sorumda davete icabet en kolay varlık dedim üst düzey varlık kolay olmadığını düşünerek. Absulata virtute sizinle tartışma amacım yok bilgim de sorular ve paylaşımlara ilginize saygım var iyi akşamlar
Tartışmanın kötü bir tarafı yok. Seviye düşürülmeyecekse tabi.

Sizi yer, mecazi anlamda kullandım. Enerjinizi ve kaynaklarınızı çeker anlamında.

Size yapabilecek en kötü şey nedir diye sordunuz. Cevabı da : her türlü kötülük yapar. Aklınıza geleni ve gelmeyeni.

Dostluk değil de işbirliği mümkün varlıklarla.

Düşük rütbeli varlığı çağırmak istediğinizi kaçırmıştim. Doru karar. Tabi onlara karşı bile direnmeyen bir sürü insan var.

Son düzenleme:

YEDİ7

Kayıtlı Üye
Tartışmanın kötü bir tarafı yok. Seviye düşürülmeyecekse tabi.

Sizi yer, mecazi anlamda kullandım. Enerjinizi ve kaynaklarınızı çeker anlamında.

Size yapabilecek en kötü şey nedir diye sordunuz. Cevabı da : her türlü kötülük yapar. Aklınıza geleni ve gelmeyeni.

Dostluk değil de işbirliği mümkün varlıklarla.

Düşük rütbeli varlığı çağırmak istediğinizi kaçırmıştır. Doru karar. Tabi onlara karşı bile direnmeyen bir sürü insan var.
Tartışacak kadar bilgi tecrübe yoksa iddialı laflar yerine nacizane fikrim söyleyebilirim. Üst düzey varlık bizim enerjimize ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Çevremizdeki insanlar asıl bizi sömüren enerjimi emen. Sizi tenzih ederek her inanıştaki metafizik varlıkları yine insan oğlu kendi içindeki kötülüğü bu varlıklara yakıştırıyor.bu varlıkların kötü davranışı karşıdaki insanın haketmemesi, veya onun iyiliği içindir. Çıkarcı insanoğlu. Ben iyi niyetli olduğumu düşünüyorum. Dostluk yada işbirliği. Daha önce bune ye seslenmiştim ertesi sabah yataktan kalkar kalkmaz bir kadın sesi 'ben burdayım' dedi bilmiyorum bugün ne olur :) rüya görmeme-hatırlayamama en büyük sıkıntı şuan. Bekleyeceğim artık

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Üst düzey varlık bizim enerjimize ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Ne ile besleniyor sizce?

Çevremizdeki insanlar asıl bizi sömüren enerjimi emen.
Doğrudur, bagzi insanlar kendi enerjileri uretemiyorlar ve başkanın atık enerjileriyle besleniyorlar.

Sizi tenzih ederek her inanıştaki metafizik varlıkları yine insan oğlu kendi içindeki kötülüğü bu varlıklara yakıştırıyor.bu varlıkların kötü davranışı karşıdaki insanın haketmemesi, veya onun iyiliği içindir.
Neden insanlara iyilik yapsınlar?

Çıkarcı insanoğlu. Ben iyi niyetli olduğumu düşünüyorum.
Yani varlıktan istediğiniz birşey yok mu? Ben iyiliklerin karşılığı veririm diyorsanız bu zaten çıkarcı bir tutum. Başka türlü olmuyor zaten. İyiliğin karşılığı odiyemezseniz kendileri alırlar.

YEDİ7

Kayıtlı Üye
1-Ne ile beslendiğini tam olarak bilmiyorum. Biz olmasak acından ölmez heralde
2-her insan enerji üretir. İyi ya da kötü. Yakınımızda ki sevdiklerimiz bile bizim enerjimizi sömürür ya da bizim enerji üretimiizi azaltır
3-doğru neden iyilik yapsın? En azından ben öyle umut ediyorum.
4-ben iyi niyetliyim derken tabi ki isteğim var. Diğer insanlara kibir ve gurur üstünlük için değil, zarar vermek için değil. İsteyerek veya istemeyerek canlı cansız kötülük yapmak için değil. Karşılığında benden isteği yapabileceğim bir şey değilse yapmam. Hem neden bizden bir şey istesin ki. Ne enerjimiz ne başka bir şey. İstesede nezaket ölçüsünde olur.
Bunlar benim fikrim hislerim. Doğrudur demiyorum. Hiçbir varlıkla iletişim olmadı. İletişim olan sadece insanlar, o kadar kötü insan var ki varlıkların insanlar kadar kötü olmadığını düşünüyorum umut ediyorum. Bir gün deneyimim olursa derim ki haklısın ve haksızsın

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
saol paylasım ıcın

14 yasımdayken televızyonda gordugum bır seyden dolayı o an ıcın o ana kadar hıc olmadıgı kadar degısık duygulara gırmıstım. televızyonda gordugum seyın bır ornegıyle kendımce bır dılekte bulundum. ve bulundugum dılegı televızyonda gordugum seyle ozdeslestırıp acayıp bır duygu halıne gırdım. 4-5 dakıka sankı gercekten yasadım bunu.

bunu neden anlattım. ınsan aslında farkında olmadan hayatında bunları yapıyor galiba. rıtuel denılen seyler de farkında olmadan yapılıyor belkı. zaten konulara da bakınca herkes kendınce ozel seyler belırtıyor.
Tam olarak anlamadım, yani televizyonda gördüğünüz şeyle bir dilek dileyip inanç yoluyla o dileği mi gerçekleştirdiniz?

abc123

Kayıtlı Üye
Tam olarak anlamadım, yani televizyonda gördüğünüz şeyle bir dilek dileyip inanç yoluyla o dileği mi gerçekleştirdiniz?

Hayır gerçekleşmedi gerçekleşebilecek bir şey de değildi zaten. Aslında dilek gibi bile değilde betimlemek için oyle soyledim. Sadece 4-5 dakikalıgına o anı sanki gelecegimde bir noktada bir yerde benzer şekilde yasıyormusum gibi hissettim