urumhamatayile teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz arzu

Kayıtlı Üye
vermiş olduğunuz formüllerden birkaçını uyguladım.ve faydasını gördüm.bizi arayıp sormayan eşim aradı.çok teşekkür ediyorum size.vereceğiniz yeni formüllerinizi bekliyorum

sdbr

Banlı Kullanıcı
bende teşekkürederim buradaki formullerin bir çoğunu denedim işime çok yaradı teşekkürler urum

sdbr

Banlı Kullanıcı
tabi iki diğer paylaşımda bulnan üyelerede tşkler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çok sevindim sitemizde ne gizli yetenler varmış maşşlah bende değil bu arkadaşlar sizin yetinizden hayırlı uğurlu olsun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu arada hangi formülleri uyguladığınzı söylerseniz belki başkaları içinde faydalı olabilir

deniz arzu

Kayıtlı Üye
ben aşık etme büyüsünü uyguladım 7 adet karabiber 7 adet günlük üzerine okunan,bide kişinin saçı veye elbisesiyle yakılan arapça yazıyı uyguladım,bide bir vefk vardı balmumyla kaplanıp karanlık bi yerde saklanan onu yaptım.faydasını gördüm.tekrar teşekkürler.

Winchester

Kayıtlı Üye
Enerji çalışmasını yeni yapmış biri olarak,yavaş yavaş tariflere uygulamaya başlayacağım ben de...

Urumhamatahayil ve Gizli Mabet'te bilgi paylaşımı yapan herkese sonsuz teşekkürler.

Shemhurashin

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ben daha deneyemedim ama yinede teşekkür ediyyorum bu değerli bilgileri bizimle paylaştığı için

dido06

Banlı Kullanıcı
bende tabırı caızse köpek etme buyusunu uyguluyorm halen 15 gun sureyle yapıo bıtmedı henuz ama meyvalarını topluyo gıbıyım gercekten bıraz duzelme oldu tesekkurler urum

peril

Kayıtlı Üye
ben daha büyü uygulamadım ama enerji calışmalarını faydasını gördüm 6. hissim arttı ve cevreme söyledigim kehanetler gercekleşti ama dahada deneyimler yapıp kendimi geliştirmek hedefim bunun olmasını admin uruma borcluyum gibi:D tesekkür ediyorum burdan adinimize :D

hira

Kayıtlı Üye
Bende tsk etmeden edemeyeceğim,hiç bir büyü falan yapmadım ama banada faydası oldu urumun dua konusunda:)

Sellenay

Kayıtlı Üye
Urum henüz formülleri uygulayamadım ama sen insana hayatta her istediğimizin olacağını anlatan olumlu ışıklar yollayan ve İnsan İsterse her şeyi başarırı" mesajı veren güzel bir insansın.
Bir iki reiki seminerine gidip-sözüm buradaki reiki ustalarına değil aman polemik olmasın- dışarıda ben oldum deyip seminer verenler ve başka konulardada şu kadar para ver seni iyileştirir diyenlerden usta olduğun halde buradan herkese enerji ve şifa dağıtıyorsun.
Hayata daha çok pozitif bakmamı sağladığın için çok :hurray:Teşekkür ederim.. Sen bir meleksin:Angel_anim:

sultana

Kayıtlı Üye
evet cok tesekkur ederız uruma :) her konuda bıze destek cıkıp yardım ettıgı ıcın .

xxbademxx

Kayıtlı Üye
bende teşekkür ederim henüz uygulamadım ama kendime göre hangisi olur diye inceliyorum siteyi çok faydalı bilgiler var emeğine yüreğine ve bilgine sağlık

iklim_su

Kayıtlı Üye
her şeyden önce bu kadar güzel yürekli insanlarn bir araya gelmesine vesile olduğun için teşkküür ederim uruma..burda oldugum için şanlı hissediyorum kendimi..bi çok komuda bilgi sahibi oldum..yanlış bildikerimi düzelttim..teşkkürler urum.

gözde

Kayıtlı Üye
bnde çok teşşkr ederm urum açıkcası çok yardmcı oldn denedğim herşey oldu çok teşkr ederm

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
teşekkür ederim...

cem53

Banlı Kullanıcı
herkezin derdıne yardımcı oldugun için çok teşekür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...