Türkiyede bir cadı kovanı kurmak istiyorum!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hermesis

Kayıtlı Üye
Anlıyorum. Ancak dünya üzerinde dinleyici ya da okuyucu kalmadı. Kalsaydı bile kendilerini ruhlar dünyasına adarlardı. Dünya okuyucuları olarak ta bilinirlerdi. Okuyucular birinci dereceden ruhlar alemine yani (Spatyoma) bağlıdırlar. Ay azizesi ya da ay hükümdarı (Arun) sadece ilk düzen büyücüleri ya da Slav kökenli enerji düzenleyicileri ile konuşur. Ki onun dilini ya da kullandığı enerji frekansını algılayabilmeniz için (Kadim Kültlerin birebir eğitimini almanız gerekir. Bu eğitim yaklaşık 10 yıla yakın sürer.)

Bilginize Saygılarımla
Bilgileriniz saygı duyulası, fakat samimi olduğumu bilmenizi isterim. Ki böyle bir platformda buna inanmanız gerçekten zor

KronoM

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süredir türkiyede ki cadı kovanlarını araştırıyorum fakat kayda değer bir şeyler bulamadım. Ve geçenlerde bu konuyla alakalı ruhlardan bir bildirim aldım. Bir kovan kuruyorum. 13 Kişiye ulaştığımızda yeterli olacaktır. bu konuyla ilgilenen var mı?

Ruhlarla İletişimin varsa beni onlara sorabilir misin, ne diyicekler çok merak ediyorum ama lütfen lütfen sorabilir misin?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu durum bana gore degil sanirim sadece duru goru ve duru isiti var bende oda azaldi acikcasi

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu durum bana gore degil sanirim sadece duru goru ve duru isiti var bende oda azaldi acikcasi

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yanlis anlamayin dostlar ama galiba yakinda forumdan gidecegim. Kendimi cok bos hissettim yukarida yazilanlari okuyunca. Bayagi ozelliksiz kendi halinde bitki gibi. Nedense bu canimi sıktı...

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Yanlis anlamayin dostlar ama galiba yakinda forumdan gidecegim. Kendimi cok bos hissettim yukarida yazilanlari okuyunca. Bayagi ozelliksiz kendi halinde bitki gibi. Nedense bu canimi sıktı...
herkesin kendine göre bir veya daha fazla amacı vardır vazgeçmemeliyiz bu sitede konuşulanlar gerçekler kimi doğru kimi eksik kimi kısmen yanlış bilse de bunlar özünde gerçekler bunlarla tanıştıktan sonra gitmeniz kendinizi kısıtlamak olmaz mıydı parapsikolojiyi hayatınızdan atmaya çalışsanız bile her zaman orada duracaklar ve şuanki bilgilerinizi de atsanız bile hala değerliler ayriyeten bu konulardan uzaklaşmak isteseniz bile günün birinde insanlardan uzaklaşmadığınız sürece tekrar karşınıza çıkması ihtimali çok yüksek neredeyse çıkar diyebiliriz çünkü çağın kaderi bu

D

DAİMON

Bana da bu düşünceniz anlamsız geldi.
Neden, diyorum. Ben buraya yazılanların varlıgını bilmeyi bırakın inanmıyorm bile. Büyük saygı ve merak duyuyorum o ayrı bir şey...
Kendi inanç sistemim var ve o bana yetiyor. Her hangi bir doğaüstü güce ihtiyaç duymuyorum çünkü inandığım yaratıcı bütün bunlara sahip. Ben Yaratıcı ya inanıyor ve güveniyorum. İmanım bana büyük güç veriyor. Kendimi boş veya bitki gibi hissetmiyorm, canımda sıkılmıyor.
Yalnız değilim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...