Transa Geçmek..Derin Trans..Konsantrasyon Ve Astral Çıkış..

goldcloud

Kayıtlı Üye
Tüm vücut hissi kaybolduğunda teta durumundayızdır, bunu deneyimlediğim için bazı farklı sorulaırm olacak uygulayıcı arkadaşlara, bı yazıda şöyle bir cümle var
"Derin trans hissi çok rahatsız edicidir ve başka şeyle karıştırılamaz"

ve aynı yazıda saatlerce transa kalabildiğinden bahsetmiş yazan kişi, veya kitap yazarı, peki madem bu kadar rahatsızlık verici nasıl oluyorda bu kadar saatlerce kalabiliyor, bende bu kadar rahatsızlık hissi oluşmadı, bu konuda düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ayrıca, teta durumuna girdiğinizde bir olumlamayı tekrarladığınızda veya imgeleme yaptığınızda hızla 3. boyu dünyasında gerçekleşir, o yüzden hayatınızı yönetmeniz için bir araçtır bir nevi, dünyanın en güçlü enerjileri ile aynı frekansta titreşirsiniz çünkü, schuman rezonanastır bu, normalde 21 gün olumlama yaparsınız bilinçli olarak ondan sonra bilinçaltınız inanır ve uygulamaya başlar, ama tetada anında gerçekleşir. Bu konuda deneyimli olanlar ne düşünüyor bu konuda peki, sizde rahatsız oluyormusunuz trans halinde, ve teta da isteklerinizi gerçekleştirdinizmi, bu konu çok önemlidir bence çünkü tetanın gücü tartışalamaz bir güçtür, mesajlar için şimdiden teşekkürler.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Tüm vücut hissi kaybolduğunda teta durumundayızdır, bunu deneyimlediğim için bazı farklı sorulaırm olacak uygulayıcı arkadaşlara, bı yazıda şöyle bir cümle var
"Derin trans hissi çok rahatsız edicidir ve başka şeyle karıştırılamaz"

ve aynı yazıda saatlerce transa kalabildiğinden bahsetmiş yazan kişi, veya kitap yazarı, peki madem bu kadar rahatsızlık verici nasıl oluyorda bu kadar saatlerce kalabiliyor, bende bu kadar rahatsızlık hissi oluşmadı, bu konuda düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Ayrıca, teta durumuna girdiğinizde bir olumlamayı tekrarladığınızda veya imgeleme yaptığınızda hızla 3. boyu dünyasında gerçekleşir, o yüzden hayatınızı yönetmeniz için bir araçtır bir nevi, dünyanın en güçlü enerjileri ile aynı frekansta titreşirsiniz çünkü, schuman rezonanastır bu, normalde 21 gün olumlama yaparsınız bilinçli olarak ondan sonra bilinçaltınız inanır ve uygulamaya başlar, ama tetada anında gerçekleşir. Bu konuda deneyimli olanlar ne düşünüyor bu konuda peki, sizde rahatsız oluyormusunuz trans halinde, ve teta da isteklerinizi gerçekleştirdinizmi, bu konu çok önemlidir bence çünkü tetanın gücü tartışalamaz bir güçtür, mesajlar için şimdiden teşekkürler.
Ne istediğiniz tam olarak anlaşılmıyor son paragrafta ama 2. paragrafdaki düşünceyi anlamak istiyorsanız herşeyin açık ve net olduğunu görmeniz gerekir yani anlaşılmayacak birşey yok orada demek istiyorki derin trans yapmanız için tecrübe gerekli , ayrıca sizin girdiğiniz trans normal trans olabilir .

minormemo

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler çok yararlı oldu.

peki bu durugörü nasıl yapılır?. heryerde durugörü orayı burayı görmektir yazıyo.ama o kadar aradım hiçbiyerde nasıl yapıldığı yazmıyor. yardım eder misiniz?

alprdml

Kayıtlı Üye
bunun gerçekten çok işe yarayacağına inanıyorum ayrıca tasavvuf ve özümü bulmamda bana rehber olacak gibi hisediyorum la ilahe illallah (allahım sen beni yolumdan ayırma şeytanın şerrinden ve nefsimden koru yaşattığın herşey için sana şükürler olsun)

ybozkurt

Kayıtlı Üye
ağrıları kestiğini söylüyorsunuzda ben bunları yaptığımdan beri bel ve baş ağrısı çekiyorum :)) ganımca bende bi anormallık var

Makyavel

Kayıtlı Üye
İki yıldır astral seyehat çalışmaları deniyorum. Fakat becerebilmiş değilim. Nere de hata yapıyor olabilirim ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İki yıldır astral seyehat çalışmaları deniyorum. Fakat becerebilmiş değilim. Nere de hata yapıyor olabilirim ?

Belkide evren bunun için size izin vermiyordur.Tamam ruhumuz tanrısal bir öze sahip olduğu için bütün her şeye sahip ama bu dünyada özgür değil.Evren de bizim gibi bir mahlukat ama onunda kuralları ve kanunları var.Bir düzen sağlamak zorunda.O yüzden herkes her şeye erişemiyor veya her yetenek herkesde yok.

MürşitsizZakir

Kayıtlı Üye
Bende yapamıyordum ta ki bu zamanlara kadar iki üç haftadır yapıyorum ama astral evrende kaldığım süreyi nasıl uzatabilirim bir tek o süreyi kontrol edemiyorum.Ayrıca bazen kontrol bende olmuyor evin içinde başka bir şey beni gezdiriyor onu nasıl çözeceğim.

Makyavel

Kayıtlı Üye
Bu konu da yardım edebilecek, tavsiye verebilecek var ise ,dinlemeyi çok isterim.

muhtiş

Kayıtlı Üye
Ben de transa geçmek istiyorum. Ama bilen biriyle yapabilirsem daha iyi olur.Uyumlama 2 kere yaptım birinin enerji göndermesişyle.Ama üğcretli yapıyordu ben de hoşlanmadım ve bıraktım.Bu işleri neden hemen paraya döküyorlar bilmem.Neymiş evrenin düzeninde herşeyin bir karşılığı olması gerekliymiş o yüzden parayı istiyormuş. Ve hafta sonu havale olmadığı halde gecikti ücretin bak evrenin düzeni bozulmasın diyordu.Komedi ya... Ama uyumlanmak isteyen varsa bna rehberlik yapacak hazırım.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Ben de transa geçmek istiyorum. Ama bilen biriyle yapabilirsem daha iyi olur.Uyumlama 2 kere yaptım birinin enerji göndermesişyle.Ama üğcretli yapıyordu ben de hoşlanmadım ve bıraktım.Bu işleri neden hemen paraya döküyorlar bilmem.Neymiş evrenin düzeninde herşeyin bir karşılığı olması gerekliymiş o yüzden parayı istiyormuş. Ve hafta sonu havale olmadığı halde gecikti ücretin bak evrenin düzeni bozulmasın diyordu.Komedi ya... Ama uyumlanmak isteyen varsa bna rehberlik yapacak hazırım.
Astral seyahat için uyumlanmaya ihtiyacınız yoktur, bir kanala bağlanmıyorsunuz çünkü. Bu tamamen kişisel çaba ve enerji ile gerçekleşir. Başarılı olmak için ise mevcut durumunuzu kontrol altına almanız gerekiyor. Birden astral seyahata yapacağım diye girişirseniz sonuç alamazsınız. Nefes egzersizlerini gün içinde pratik yaparak inceleyebilirsiniz, o an yapacağınız imajinasyon üzerinde çalışabilirsiniz.. En önemli nokta buna spiritüel olarak açık olmak. Yani astral seyahattan önce kendinizi spirirtüel olarak hazırlamak.

Bu tür şeyler kuvvetl bir temel gerektirir, biraz o temelinizi güçlendirmeye çalışın derim.
İyi Forumlar.