Them Majisi

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Dolunayın çıkmasından 10-gün önce haberdar olun. Yani belli hesaplamalar yapın ve en azından dolunayın çıkmasından 3-4 gün önce haberdar olun.

en kısa süre 3-4 gün diyelim bu tecrübesi az olanlar için hesaplandı.

Bu 4-gün içinde yapmanız gerekenler.

Malzemeler.

1. 1-adet siyah mum
2. siyah bir bez (1-metre)
3. bir kağıt parçası
4. Elma
5. Bir adet iğne

Şimdi yapmamız gereken bu 4-gün içinde verilen ritueli uygulamamız. Gece 1-3 saatlerinde yapmanız daha uygundur. 1-metre olan siyah bezimizi yere serdikten sora siyah mumu bezin üzerinde yerleştiriyoruz yıkılmamsına dikkat ediniz. Mum yakılır iğnemizi alırız elmaya sokarız ve mum kenarına burakırız. Kağıt parçasını alırız ve şu sözleri söylüyoruz.

Give me Black godspell
Return black paper
Write my hole and Hope

Bu sözleri yüksekten söyleyin ve 3-kez tekrarlayın. Ve aldığımız kağıt parçasını ateşe veririz. ( ama tamamen yanmıcak şekilde) Kağıtımız yanmasın hasar görsün sadece. Bunu 4-gün yapın ve son gün yani 4-cü gün dolunay günü kağıtı artık tamamen yakınız.

Bu büyü sizlerde bazı güçleri otaya çıkarıcaktır.

Not : Dolunayı nasıl 3-4 gün önce biliceğim falan gibi sorular sormayın lütfen. Çünki gerçek büyücünün kendi takvimi olur ve bunu bilir. Eğer büyü hakkında bilginiz yoksa denemeyin derim kötü sonuçlar alırsınız. Bu yazı kesinlikle alıntı değildir. Kendi Tarafımdan denenmiş ve başarı elde edilmiştir.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
bu büyü ne için yapılıyor?dilek için mi?

kuzgun

Kayıtlı Üye
Thoth süpersin abi diğer sitelerdede baya karşılaştık paylaşım için saol eline sağlık.:Angel_anim:

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
bu her seferınde aynı malzemelerlemı tekrarlanıyor

gülden

Kayıtlı Üye
benim yapmam gerek yok çünkü zaten var her istediğimi elde edecek gücüm:Angel_anim:

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
mesele burda var olan degilki var olanı güçlendirmek bravo size ne güzel
iyi paylaşımlar

gülden

Kayıtlı Üye
hıım anladım ama bunu yapamam hem vaktimde yok.. maalesef:nopity:

damlacık

Kayıtlı Üye
gerçekten güzel bir paylaşım uygulamak istiyorum ama herhangi bir yan etkisi olurmu yani ters falan dönme olayı ..

ThoTh

Banlı Kullanıcı
ben teşekkür ederim... Pocahontas

ThoTh

Banlı Kullanıcı
gerçekten güzel bir paylaşım uygulamak istiyorum ama herhangi bir yan etkisi olurmu yani ters falan dönme olayı ..

zamanlama iyi olsun bunun için dikkatli olun...

yalnış haraketler ritueli zayıflatır ve gerçekleşmesine engel olur. Sırf ters dönme olayı falan yoktur.

ThoTh

Banlı Kullanıcı
bu her seferınde aynı malzemelerlemı tekrarlanıyor

her defa aynı malzemeleri baştan alıyorsunuz. yani aynı malzemeleri ilk önce oldukları gibi diziyoruz ve başlıyoruz (mesela iğne taktığınız elma vardı ya 2-ci gün rituel yapmaya başlarken elma ve iğne ayrı ayrı yerde olucak rituele başlarken saplıcaksınız yeniden elmaya)

çünki böyle rituellerde malzemeler üzerinde enerjiler olur onu kaybetmeniz rituelin zayıflamasına neden olur.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
tamam teşekkür ederim bilgilendirdigin için