Tesbih Ve Vecd(Gözdeki Perdeleri Kaldırma,Görünmeyeni Görme,Varlıklarla İletişime Geç

• Konbuyu başlatan angeldream
  • Başlangıç tarihi
A

angeldream

Şartlar:
1-Müslüman,Hristiyan ya da Musevi olunması önemli değil...Önemli olan tek şey "TEK BİR TANRI" ya koşulsuz iman etmiş olmak...
2-Bu olaydan geri dönüş olmayacağı için iyice düşünüp net bir karara varmak..

Uyanmaya Hazırlanmak:
10 gün boyunca hayvansal gıdalar alınmayacak...Günde yalnız bir öğün yemek yenecek o da yaşamayı sağlayacak miktarda olacak...Aynı durum su için de geçerli..Yalnızca yaşamayı sağlayacak kadar...Ve bu 10 gün boyunca gece yarısından sabah gün doğuncaya kadar başlamış olduğunuz bu işte tanrıya yalvarmak....Ayrıca bu 10 gün ve sonrasında başlanacak tespih süresince kesinlikle alkol,uyuşturucu ve seksten uzak durulacak...

Tespih Aşamaları:
1-)Yakarış Ve Biyad:

-NASIR:Sabah 9'dan,12-15-18-21-24'e verilen saatlerde 67'şer kez 1 hafta boyunca...

-SEMİ:Günde 5 kez her seferde 52 şer defa 2 gün boyunca...

-MUCİB:Günde 5 kez her seferde 53'er defa 3 gün boyunca...

-NUR:Sabah 6 da 360 kez,akşam 6 da 360 kez 10 gün boyunca...Yalnız 360 kez tesbih saat 7 olmadan okunacak yani 1 saat içerisinde..

-VEHHAB:Sabah 7'de 63 kez,akşam 7 de 63 kez 9 gün boyunca...Yine 1 saat içinde okunacak...

-MÜSTEAN:Günde 50 kez 10 gün boyunca....

-Uykuyu Dağıtma-

-HABİR:41 kez 1 gün
-HALIK:Günde 4 kez 46'şar defa 6 gün...
-ALİM:Günde 4 kez 40'ar defa 10 gün...
-DA'İ:Sabah 11 akşam 11 de 55'er defa 5 gün...

-KESİN UYANIŞ-
-CAMİ:Öğlen 12 gece 12 28'er defa 8 gün
-BATIN:Günde 5 kez 50'şer defa 10 gün
-FALİK:Sabah 6 öğlen 12 akşam 6 gece 12 44'er defa 4 gün..
-BASIT:Günde 5 kez 55'er defa 5 gün...
-RAFİ:Günde 21 defa 7 gün...
-KADİM:Günde 4 kez 12'şer defa 3 gün...
-BASİR:Günde 5 kez 15'er defa 3 gün...
-BAİS:Günde 33 kez 3 gün...

Alıntıdır.

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
oooo çok hoş bir çalışma olmuş angel ellerine sağlık:D

biraz karışık bir proğram keşke haftalık program çizelgesi şeklinde olsaydı neyse bende çok şey istiyom

JeMiLe

Kayıtlı Üye
uuuuvvv süper olmuş. denemeyi isterim ama biras zor bir program:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok güzel :) Biraz zor yaşam şartıma göre..

dido06

Banlı Kullanıcı
cok dusunulerek yapılcak bısey bu ıslemden sonra göz perdesı artık acık olcakmı yada ıslemı yaptık bı sure sonra vazgectık veya korktuk nasıl eskıye dönerız

esinder

Kayıtlı Üye
Nasil denemek istiyorsunuz anlamiyorum.diyelim ki oldu goz perdeniz kalkti, gorduklerinizi kaldirabilecek bir psikolojiniz varmi? Oncelikle buna emin olmalisiniz..

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık :)

pepilo

Kayıtlı Üye
ne zamandır düşündüğüm bir olaydı ama bir yandanda nası olur diye düşünmeden edemiyorum bi tanıdığımızın cinlerin sadece gözünü görüp az kalsın kafayı yeme derecesine geldiği hep aklımda o yüzden biraz korkuyorum galiba :D

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Nasil denemek istiyorsunuz anlamiyorum.diyelim ki oldu goz perdeniz kalkti, gorduklerinizi kaldirabilecek bir psikolojiniz varmi? Oncelikle buna emin olmalisiniz..

Haklısınız , denemek diye bir şey yok ..uygulamak var ve neyi uyguladığımız bilmeliyiz , bilmek (öğrenmek ) için araştırıp çok çalışmamız gerek ... ama maalesef cahiliz..çok cahiliz hemde .

ahmet255

Kayıtlı Üye
cinlerle ilgili aşırı bi mesafe kaydettikten sonra yapılması gereken bir çalışma.

Kar

Elit Üye
Çok güzel gerçekdende ama kendimi hazır hisetmiyorum.

pepilo

Kayıtlı Üye
arşivime aldım belli olmaz neyin ne zaman ne şekilde lazım olacağı ama şuan kullanmayı asla düşünmüyorum kafamda canlandırmasını bile yapınca bir anda olsa ürperiyorum :)

alize

Kayıtlı Üye
Burada bahsedilen gözdeki perdeleri kaldırma başka bir deyişle kalp gözünün açılmasıyla üçüncü gözün açılması aynı şey mi?

isabet

Kayıtlı Üye
en başta NASIR doğrumu...böyle bir isim varmı

ntflx

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben her zamanki gibi bu konularda azıcık deneyimli olduğum için anılarımı paylaşmak isterim.
Ben ilk tarikata girdiğim zaman çok ağır yük binmişti üzerime günahlarıma tevbe etmiş ve nefsime karşı koymayı başarmıştım. Ama bir süre sonra çektiğim zikirler,okuduğum sureler ve Allah (C.C) için kıldığım namazların haddi hesabı olmadığını söyleyen bir şey geldi ve bana bunları dedi. İlk böyle başladı. Hep öyle devam etti.
Benim demek istediğim imanına güvenmeyen ve bazı şeyleri kaldıramayacak olan kimseler bunu yapmasın ! Özellikle çocuklar !
Bu konuda aileleri uyarmak isterim. Çünkü çocuk merakından hemen dalar yapmaya kalkar.

Her neyse özüne dönceke olursak;
Bu işi yapmadan önce vereceğim tavsiyeler şunlardır...

1-100 defa tevbe istiğfar etmeniz lazım.
2-Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (S.A.V)'için 1000 defa Salat-ü Selam getirin ve tüm sevapları ona göndermek adına yapın.
3-Vakit namazlara başlayıp fazladan sadece Allah rızası için namaz kılmanız gerekir.

Bunları bir 21 gün yapın ama hastalık yada daha büyül bir şey olmadıkça asla bırakmayın ve sonrasında zaten bu uygulamayı yaparsınız.

Umarım herkese yardımcı olabilmişimdir...

La-edri

Kayıtlı Üye
bir insan bir Alim ( illede tarikat degil) ile beraber ise ve cok özel bir egitim altina girmis ise o kisinin zamanla kalbinden binlerce perde iner, gözünün kulaginin perdesi de inebilir sart degildir ölcüde degildir ama inebilir,ama zannetmeyinki bu insanlar her an farkli seyler görüyorlar,bazi bilgiler lazimdir onlara bu bilgilerde onlara cok net birsekilde gösterilir,bunlar ya müjde yada ikaz mayetindedir,bunun yanisira Allah dilerse kabir hayatindan tutunda bir cok sey seyredebilirler, ama onlar Bir alim gözetimi altindadirlar bu Alim kisiler onlarin kaldirabilecegi seyleri bilir kaldiramayacagi seyleride perdelerler görmelerine izin vermezler, zaten aksitaktirde bu insanlar ya kafayi yer yada uctum kactim olurlar... ben size kendi basiniza böyle bir seyi yapmanizi tavsiye etmem, yukarda verilen uygulama yersizde diyecek degilim, birde bakarsiniz tutar Allah imtihan eder verir size bu özelligi ama kontrolsüz, iste bu cok tehlikeli..

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Yapılması zor bir program ama gülü seven dikenine katlanır.Niyet hayır akibet hayır inş.

lunatic

Kayıtlı Üye
bir insan bir Alim ( illede tarikat degil) ile beraber ise ve cok özel bir egitim altina girmis ise o kisinin zamanla kalbinden binlerce perde iner, gözünün kulaginin perdesi de inebilir sart degildir ölcüde degildir ama inebilir,ama zannetmeyinki bu insanlar her an farkli seyler görüyorlar,bazi bilgiler lazimdir onlara bu bilgilerde onlara cok net birsekilde gösterilir,bunlar ya müjde yada ikaz mayetindedir,bunun yanisira Allah dilerse kabir hayatindan tutunda bir cok sey seyredebilirler, ama onlar Bir alim gözetimi altindadirlar bu Alim kisiler onlarin kaldirabilecegi seyleri bilir kaldiramayacagi seyleride perdelerler görmelerine izin vermezler, zaten aksitaktirde bu insanlar ya kafayi yer yada uctum kactim olurlar... ben size kendi basiniza böyle bir seyi yapmanizi tavsiye etmem, yukarda verilen uygulama yersizde diyecek degilim, birde bakarsiniz tutar Allah imtihan eder verir size bu özelligi ama kontrolsüz, iste bu cok tehlikeli..
Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum.Tek başınıza yapmanızın tehlikeleri saymakla bitmez.Şöyle ki tanıdığım dindar bir adam bilinçsiz zikre başladı.Sonunda delirdi ve çocuklarını kesti.Uç bir örnek değil.Bilinçsiz zikirlerin insanı getireceği noktalardan sadece biri.Bu hali kaldıracak olgunlukta olmanız gerekiyor her şeyden önce.Zaten bu ilim bir süre sonra velilere evliyalara verilen bir şey.Niye?Onlar bunu zaten taşıyacak olgunluğa,enerjiye yükseliyorlar.Normal bir insanken pat diye bunu yapmaya kalkarsanız ya yapamazsınız ya da La-edri'nin dediği gibi bile bile ateşe atılırsınız.

ebru197528

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar
ALLAH ın isimlerini zikrediyorsunuz,ALLAH kullarına kaldıramayacağı bir yük vermez,ona bakarsanız bir namaz kılınca da insanların taç çakrası üçüncü göz ve kalp çakrası açılır,eğer ki tam bir inançla yapıyorsanız bu zikirleri zarar değil fayda görürsünüz,ama korkarak çekerseniz zikirleri, korktuklarınızı kendinize çekersiniz,ALLAH ı zikrederken kim kötülük yapabilir veya ne bulaşabilir,ben zikirleri çekmeye başladıktan sonra çok güzel şeyler yaşamaya başladım,Böyle şeyleri okudukça ben hayret ediyorum,bir ölüm,ahiret var bunu herkes biliyor,bunların bilincin de olarak bu zikirleri çekerseniz fayda görülecektir...ne düşünürseniz onu kendinize çekersiniz...sevgiler...