Terfi veya zam için yapilan maji

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
TERFİ VEYA ZAM İÇİN YAPILAN BÜYÜ

Amirinizin adını bir kağıda yazın ve kağıdı bir iple bağlayarak sicim haline getirin ve bunu çekmeceye koyarken 7 kez bağırarak AHKAMRA diyin.bu amirinizi bağlaycaktır

dido06

Banlı Kullanıcı
bundan eksık bısey yok deılmı 1 hangı cekmeceye benımmı patronunmu konulcak 2 kagıdın ıcıne pıp sarıpmı sicim halıne getrcez

true_blood

Kayıtlı Üye
aslında acıklanmıs hersey sorulacak soru yok... Tesekkurler

ibriz

Kayıtlı Üye
sicim haline getirin derken ne demek istediğinizi anlayamadım. kağıdı iple bağlayıp rulo haline getirmemiz gerektiğini söylemek istediğinizi düşünüyorum. sicim, ince ip demektir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rulodan daha ince olduğunu belirtmek içindi. Yani iple öple bir saracakınız ki yeniden ip gibi olacak. Kesinlikle rulo değil.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
benim iş durumum biraz karışık bir patronum var ama asıl kararları alan bir kralımız daha va şirkette patronumun bana zam yaptırması için önce onu ikna etmesi gerekiyor büyük patronun izni olmadan yerden toz kalkmıyor nerdeyse şimdi ben bu sicimi hangisinin çekmecesine koymalıyım kendi patronumunkine koysam yetermi yoksa sürü liderine ulaşmam şartmı ?

AJA

Elit Üye
Bu sardıgımız kagıdı onun cekmecesıne mı koyacagız? onun cekmecesıne koymak ımkansız :)

TERFİ VEYA ZAM İÇİN YAPILAN BÜYÜ

Amirinizin adını bir kağıda yazın ve kağıdı bir iple bağlayarak sicim haline getirin ve bunu çekmeceye koyarken 7 kez bağırarak AHKAMRA diyin.bu amirinizi bağlaycaktır
Urum bu yazıyı onun ceknecesinemı koymamız gerekıyor :S

micromegas

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar sitenizde yeniyim bir kaç defa mesaj attım cevap alamadım lütfen, hatta yalvarırım biri bana yardım etsin, arapça okuyup yazmayı bilmiyorum ama yine de bana uygulayabilecğim bir dua vefk ya da başka bir şey önerir misiniz? bana ve aileme eziyet eden birisi var hayatımız zindan oldu, hatta hayatımız tehlikede çoğu zaman ben bu insandan nasıl kurtulurum ıslahı için çok dua ettim ama nafile, gerçekten çok çareszim lütfen bana yardım edin

AJA

Elit Üye
Denedim bu sabah geIişmeyi payIaşacagım sizIerIe, inşaIIahhh iyi oIucak :)

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Sanskritçe sanırım

AJA

Elit Üye
Bunu uyguladım o tarihlerde.Malesef ters tepti :) Bu uyguladığım son işlemdi itiraf ediyim.Her maji her kişiye uymuyor.İnancınız dan tutun yeteneğinize, enerjinize kadar herşey uygun olmalı.Aksi taktirde sadece boşa harcanmış zaman ve umut kalır elinizde.Deneyimleyerek anlayacaksiniz muhakkak.
Başarılar :)