Telkinler Hakkında

relaydean

Kayıtlı Üye
Yabanci dilde hazırlanmış bir telkin videosunu dinlenmek etkili olur mu? etkili oldugunu duydugum bazi subliminal telkin kanallari buldum ancak; ingilizceolarak hazırlanmış. Dinlememin bana bir etkisi olur mu, yani ise yarar mi?

Ü

Üye silindi 58480

Telkinler farkettirmeden yaparsaniz ise yarar. Telkin gizli verilir. Olay anlatilir ama telkin olayin kendisi degil arka planindaki detaylardadir. Uyuyani uyandirmamak esastir telkin yonteminde.

Bir insana `sir tutamiyorsun` demek o insanin direnc gostermesini tetikleyebilir. Ama laf arasinda `sir tutamadigin icin sana bu cok onemli dedikoduyu o zaman soyleyemezdik, is isten gecince soylemek daha dogru olurdu` demek telkini daha etkili kilar. Karsi taraf sir tutamayan biri oldugunu daha kolay itiraf eder. Cunku asil konu onun sir ehli olup olmamasi degildir. Asil konu o cok onemli ve hayati dedikodudur. O dedikodu her ne ise artik bilinci oyalarken, verilen telkin elini kolunu sallaya sallaya zihne girer ve yerlesir.

Olumlamalarin ise yaramamasinin sebebi telkin yerine goze batarcasina bir dayatma haline getirilmeleridir. Boyle olmaz. Isin mekanigi bu degil/

Bahsettiginiz telkin videosu nasil hazirlanmis bilmiyorum. Ama aleni dayatma yani olumlama tarzindaysa zihin dayatmalara gelemez.
Olumlama tarzindaysa da zihin once bilinc ustunu kapatmak zorundadir.

Bilinc ustu ya kapatilmali ya da baska daha dikkat cezbeden bir faktor ile oyalanmalidir ki asil telkin zihne giris yapabilsin. Bu da dayatma yani olumlama olacaksa zihin uyku oncesi frekansina getirilmelidir. Eger ki ben ayik kafayla telkin alicam diyorsaniz da telkin gizli olmalidir. Bu da dedigim gibi ayik zihni iyi oyalayacak bir kurgu gerektirir. Boylece o kurgunun icine serpistirilmis telkinler, belki 24. kareler zihne girebilir. Iki yontem e etkilidir.

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Yabanci dilde hazırlanmış bir telkin videosunu dinlenmek etkili olur mu? etkili oldugunu duydugum bazi subliminal telkin kanallari buldum ancak; ingilizceolarak hazırlanmış. Dinlememin bana bir etkisi olur mu, yani ise yarar mi?
Merhaba Telkinleri özellikle bildiğiniz dilde dinlemenizi tavsiye ederim. Daha etkili olduğunu tecrübe ettim.

Ela.nas

Kayıtlı Üye
Forumdan aratırsanız bulabilirsiniz, daha güvenilir olması açısından.
Geç etki eder diyemem fakat Türkçe dinlemek ben de daha olumlu sonuçlar meydana getirdi diyebilirim.

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
568
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
128
Üye silindi 77822