Telepati yeneteğinizi geliştirerek neler yapabilirsiniz

pieA

Kayıtlı Üye
Telepatinin her pisişik yetenek gibi seviyeleri vardır şimdi ana seviyelerini bi yazıyım

1. Seviye: İnsanların beynine iletiler göndermek yani arkanı dön veya bir kağıda yan çizgi çiz
2. Seviye: Kendini daha fazla geliştiren telepatik yeteneği olan insanların kişiliğini belirleyebilirler yani hemen sen osun şu sun şöylesin diyemezler ama normal insanlardan kısa sürede anlarlar.
3. Seviye: Bu seviyeye kadar gelmek kolaydır iskambil oyunları gibi bi kağıt seç onu bilecem gibi fakat %100 ihtimal yoktur.
4. Seviye: Telepatik yeteneği olan insanların ne düşündüklerine odaklanmaya çalışırlar. (Bu seviyede alıcı telepatik yeteneği olandır.)
5. Seviye: Bi açıdan düşüncelere hükmeder mesela kitap okurken filankes beni arasın derve %40 ihtimalle filankes onu arıyordur aynı zamanda karşısındaki insanın düşüncelerine hükmeder insan beyni bilgisayara benzer şöyle örnek verirsek beyine her istediğini yapacak bir virüs bulaştırır.

foreman

Kayıtlı Üye
aynı benim yaptığım gibi desene nedense zevk alıyorum !! :D

Sistem X

Banlı Kullanıcı
ben bazen otobüste giderken oturanlara giderken sinyal gönderiyorum kalk yerinden ben oturcam diye bir kaç kez başardım bunu bir kaç saniye odaklandıktan sonra kalkan oldu .. biraz daha geliştirmem lazım kendimi :)