Telepati yapıldığı nasıl anlaşılır?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ben de düşünceyi başka işlerle ilginerek ötelemiştim ve yapmaya devam ediyorum...İrade sayılır mı bilmiyorum ama çok hobim var ,onlarla uğraşıyorum ya da kendime sürekli iş çıkartırım,düşünmeyi bu şekilde ötelerim ve rayına girer bir şekilde...İrade ile nasıl olur?Bu kavramı biraz daha açar mısınız?Örneklerle devam ederseniz hepimize yen bir seçenek olur...
Söyledim aslında bir kişi aklıma her geldiğinde bir sonraki düşüncenin gelmesine izin veriyorum diyerek zihnimi dışardan biriymişçesine izledim.

cathrine

Kayıtlı Üye
Ne astral sapığı bitiyor ne telepat sapığı, ne de psişik saldırılar bezdim.
Kurtulamiyosunda. Kafamın rahat olduğu döneme geri dönmek istiyorum bende. 😣
Ne zaman başladı sizde?Neden olduğunu düşünüyorsunuz?Buna sebep reelde bazı olaylar yaşamanız mı?Bir haksızlığa ya da saygısızlığa maruz kaldığımızda eğer o kişilerle yüzleşemediysek sürekli kendi içimizde kavga ederiz.Sizleri bilemem ama bana böyle oluyor...Sizi tetikleyen kişiler ve olaylar mı var?Çok soru sordum ama bizimle payşaırsanız hafifleyeceğinizi düşündüğümden anlatmanızı rica ediyorum...Anlatamıyorsanız yazıya dökün,biraz hafiflersiniz...Bir durum anlatılıdğı,yazıldığı ya da defalarca konuşulduğu zaman önemini yitirirmiş....Bir insan 20 yıl önceki olayları bile ısıtıp ısıtıp anlatır ya bazen(genelde ailelerimizde olur)..Sebepsiz değilmiş,bırakın anlatsınlar,sifa buluyorlarmış....Bizler için de öyle,dışarıda konuşamadıklarımız burada sorulara döküyoruz,iyi geliyor...

Noirhunter

Kayıtlı Üye
Söyledim aslında bir kişi aklıma her geldiğinde bir sonraki düşüncenin gelmesine izin veriyorum diyerek zihnimi dışardan biriymişçesine izledim.
Bende bundan sonraki düşüncem ne diye kendime sorarak aklımı susturuyorum işe yarıyor olmasına rağmen ilk defa çözümsüz kaldım.

cathrine

Kayıtlı Üye
Çok ayrintiya girmicem ama özetle beraber ilerledigimiz okült gruplarimiz vardı oradan bazi arkadaşlarla kafa yapımız pek uyuşmadığı için yollari ayirdik ama kiz arkadasimla beni pekte rahat birakmiyorlar. Uğraşıyoruz veletlerle :devilish:
Düşündüğümden tamamen farklı bir sebepmiş...Yorum yapamayacağım....Bu tür gruplardan hiç kimse mutlu olmuyor,burayı okuyan arkadaşlarımız da gönderiyi görür de örnek teşkil eder belki...

Noirhunter

Kayıtlı Üye
Sanırım denedim ama tam anlamıyla idrak edemedim. Ben ne zaman bilinçsiz yada bilinçli (genelde tercih etmem. Psişik saldırı hissedersem yapıyorum.) 3. Göz bölgemde yoğun baskı ağrı uyuşma ve aynı şekilde kafa arkası ense kökünde baskı ağrı ve mide bulantısı sersemlik oluyor. Beni hasta ediyor bu yüzden bulasmiyorum. Sizde de oluyor mu?